blog

Amanda Arcuri Wiki, bio, wiek, chłopak, randki, wywiad, wartość netto

Amanda Arcuri, trzecia Amanda, która zagrała w serii Degrassi, po Amandzie Cook i Amandzie Stepto, jest młodą artystką znaną z roli Loli w serialu Degrassi. 21-letnia aktorka z wieku była nastoletnią sensacją i fashionistką, która najczęściej wzbudzała zachwyt kolorami włosów. Wraz z jej niesamowitą urodą i umiejętnościami aktorskimi nabrała dodatkowego skupienia, dzięki któremu rozkoszuje się pomyślnymi losami i sukcesami, co czyni ją jedną z najmłodszych najlepiej zarabiających aktorek.

  Amanda Arcuri Wiki, bio, wiek, chłopak, randki, wywiad, wartość netto

Wraz z jej niesamowitą urodą i umiejętnościami aktorskimi nabrała dodatkowego skupienia, dzięki któremu rozkoszuje się pomyślnymi losami i sukcesami, co czyni ją jedną z najmłodszych najlepiej zarabiających aktorek.

Jaka jest wartość netto Amandy Arcuri?

Kariera zawodowa Amandy Arcuri jako aktorki jest głównym źródłem jej majątku i dochodów netto. Jest jedną z młodych aktorek, które swoją pracą i popularnością przywołują ogromną fortunę. Zgodnie z PayScale średnia pensja aktora lub aktorki w dowolnym ogólnym filmie lub serialu wynosi 81 000 USD rocznie. W ten sposób, jeśli chodzi o jej karierę aktorską, rozbiła ogromną wartość netto, sięgającą tysięcy i więcej.

Zobacz: Melissa Heholt Wiki, Wiek, J. Cole, Rodzina

Jest uznawana za role w różnych filmach, w tym Degrassi: Next Class (2016), Degrassi: The Next Generation (2001) i Degrassi: Minis (2005). Jej pierwsze zadanie aktorskie pojawiło się w 2014 roku, kiedy miała szansę zagrać jako Lola Pacini w Degrassi: Następne pokolenie w 2014 roku. Od tego czasu jest częścią Degrassi: Nie oglądaj się za siebie i Degrassi: Następna klasa jako Lola Pacini .

Wystąpiła także w krótkim filmie Grayscale jako Sara Rosen w 2015 roku. Aktorka aspiruje do roli w serialu Dr. Who. Jej ulubione programy to Doctor Who, Skins; Pomarańczowy to nowy czarny i Buffy the Vampire Slayer. W rozmowie z załogą Degrassi: Następna klasa aktorka twierdziła, że ​​zrobiła sobie roczną przerwę w nauce i postanowiła podjąć zajęcia aktorskie i doskonalić swoje umiejętności aktorskie, ponieważ nie otrzymała żadnego formalnego wykształcenia aktorskiego.

Mimo młodego wieku i krótkiej kariery aktorskiej, została okrzyknięta umiejętnościami aktorskimi. Uważa się, że w niedalekiej przyszłości stanie się pełnoprawną aktorką, a jej pensja i wynagrodzenia z pewnością wzrosną wykładniczo, gdy osiągnie szczyt kariery aktorskiej i dojrzałości artystycznej.

Przeczytaj także: Buddy Valastro Żona, dzieci, wynagrodzenie, wartość netto

Życie randkowe z chłopakiem!

Nie ma wielu aktualizacji dotyczących jej życia osobistego; jednak zagłębiając się w jej konta w mediach społecznościowych, takich jak Twitter i Instagram, dowiadujemy się, że spotyka się ze swoim chłopakiem od 2014 roku. Chociaż informacje i tożsamość jej chłopaka nie są ujawniane, jej media społecznościowe są pełne aktualizacji jej status związku z jej partnerem.

Poza tym zachowała w tajemnicy dalsze szczegóły swojego związku.

Amanda Arcuri ze swoim chłopakiem w 2017 roku (zdjęcie: Instagram Amandy)

W rozmowie z obsadą Degrassi: Następna klasa , twierdziła, że ​​jej najbardziej szalone spotkanie z fanem miało miejsce w Victoria's Secret, kiedy była ze swoim chłopakiem.

Mimo to większość czasu spędza z rodziną. Urodziła się dla rodziców, którzy lubili małżeństwo różnych narodowości. Jej rodzice byli pochodzenia argentyńskiego i włoskiego. Swój wolny czas celebruje z rodziną, ciesząc się wspólnymi wakacjami i wakacjami. Przedstawia również swoją miłość i zaprzęgnięcie do rodziców w mediach społecznościowych za pomocą pięknych zdjęć i cytatów.

Dowiedz się więcej: Hassan Jameel Wiki, Wiek, Wartość netto, Rihanna

Krótki życiorys

Amanda Arcuri urodziła się w Toronto, Ontario, Stany Zjednoczone w 1997 roku i co roku obchodzi swoje urodziny 21 października. Ma wysokość 1,5 metra (4 stopy i 11 cali).

Zalecane