blog

Amanda Balionis Wiki, Bio, Wiek, Chłopak, Partner, Wynagrodzenie, Wzrost

Amerykańska komentatorka sportowa Amanda Balionis nie jest zupełnie nową twarzą, jeśli chodzi o PGA. Zajmuje się profesjonalnymi wyprawami golfowymi mężczyzn i kobiet na całym świecie. 33-letnia komentatorka sportowa lubiła grę w golfa od dzieciństwa, ale jej pasja pojawiła się wkrótce po dołączeniu do PGA Tour. Amanda odpowiednio zajmuje się wywiadami po meczu dla CBS Sports, gospodarzem niektórych wyrafinowanych klubów golfowych w kraju. Nie ogranicza się do PGA, ponieważ pochodząca z Pittsburgha pracowała jako reporterka boczna dla piłki nożnej i lacrosse.

  Amanda Balionis Wiki, Bio, Wiek, Chłopak, Partner, Wynagrodzenie, Wzrost

Amanda odpowiednio zajmuje się wywiadami po meczu dla CBS Sports, gospodarzem niektórych wyrafinowanych klubów golfowych w kraju. Nie ogranicza się do PGA, ponieważ pochodząca z Pittsburgha pracowała jako reporterka boczna dla piłki nożnej i lacrosse.

Kim jest jej chłopak?

Entuzjastyczna reporterka golfowa Amanda, pomimo swojego spokojnego życia uczuciowego, wspomniała o swoim chłopaku, odpowiadając na tweeta jednego z jej obserwatorów na Twitterze. W tweecie z 7 lutego 2014 r. użytkownik Twittera, Frank Caramanno‏, chciał zjeść kolację z prezenterem sportowym. Ale Amanda rozczarowała Franka i powiedziała, że ​​jej chłopak pokrywał wszystkie jej posiłki.

Chociaż w wielu swoich tweetach wspominała o swoim chłopaku, Poranne przeprowadzki gospodarz wahał się, czy ujawnić szczegóły swojego partnera. 21 lutego 2014 napisała na Twitterze, że jej chłopak ma chore poczucie humoru.

Zobacz też: Bill Hemmer Zaręczony, Żonaty, Żona, Dziewczyna, wesoły, Związek, Rodzina

Zgodnie z jej postem na Instagramie, 27 marca 2014 r. ona i jej chłopak udali się do studia Universal, gdzie zostali potraktowani jak VIP. Opowiedziała o swojej obsesji na punkcie Harry'ego Pottera i przeznaczyła Craiga Evansa. Powiedziała dalej, że Craig nie miał nic przeciwko jej przymusowi. Jednak osławiona prywatna dama zachowała ostrożność, by nie zdradzić Craiga.

Podczas gdy 33-letnia amerykańska prezenterka sportowa mieszka w San Diego w Kalifornii ze swoim psem o imieniu Chorizo, Amanda podobno nie ma męża. Od sierpnia 2018 r. podobno jest niezamężna.

Rodzice Długotrwały Wypadek Samochodowy; Rodzina fanatyków golfa

Amanda urodziła się dla swoich rodziców Tony'ego Balionisa i Dany Balionis. Jej ojciec Tony pochodzi z South Hills, podczas gdy jej matka Dana pochodzi z Squirrel Hills. Rodzice nadawcy CBS doceniają ich emerytowane życie mieszkające w Sarasocie na Florydzie. Często odwiedza swoich rodziców oraz wujków i kuzynów mieszkających w zachodniej Pensylwanii.

Przeczytaj także: Jenny Ryan żonaty, mąż, rodzina, wartość netto

W 2016 roku rodzice Amandy mieli nieszczęśliwy wypadek samochodowy, w którym oboje uderzyli się w głowę i zostali przyjęci na oddział intensywnej opieki medycznej (ICU). Otrzymała telefon alarmowy i natychmiast pobiegła do rodziców. Obaj wyzdrowieli, ale od tego dnia komentator poznał siłę i wagę delektowania się codziennym życiem.

Amanda Balionis z rodzicami Tonym i Daną na zdjęciu opublikowanym 24 grudnia 2017 r. (Zdjęcie: Instagram)

Jej rodzina jest fanatykami golfa i często, gdy tylko jest to możliwe, ma huśtawki na polu golfowym. Oglądała swoich rodziców grających w golfa i brała z nimi lekcje na polu golfowym. Dana i Tony stali się dla niej inspiracją i łączy ją niesamowita więź z nimi obojgiem.

Ile wynosi pensja Amandy Balionis?

33-letnia Amanda gromadzi swoją wartość netto dzięki karierze komentatora sportowego. Zgodnie z Payscale, średnia pensja pracowników w CBS Corporation wynosi 71 000 USD. Amanda, która pracuje w CBS jako reporterka golfowa od 2017 roku, gromadzi pewną produktywną kwotę wynagrodzeń.

Nie chcesz przegapić: Lisa Salters Wiki, Mąż, wesoły lub Lesbijka | ESPN Reporter Fakty

Przed przejściem do CBS pracowała jako reporterka dla PGA Tour Digital i prowadziła takie programy jak Poranne przeprowadzki oraz Poniedziałek Backspin na „pgatour.com”. Była też częścią pokazów takich jak Najpopularniejsze w trasie , Kup Mulligan , oraz PGA Tour na żywo . W 2016 roku dołączyła do Callaway Golf, gdzie jej praca polegała na wykonywaniu obowiązków na antenie dla partnerstwa firmy, a także oryginalnych treści.

Krótki życiorys

Amanda Balionis, urodzona w 1985 roku, obchodzi urodziny 20 czerwca. Pochodzi z Pittsburgha w Pensylwanii, a w wieku 10 lat nadawca CBS przeniósł się do Lancaster w Pensylwanii. Amanda podobno stoi na wysokości 1,65 metra (5 stóp i 5 cali) i ma kaukaskie pochodzenie etniczne.

Prezenterka sportowa ma obywatelstwo amerykańskie, a jej stopy są niewielkie. Jej zwierzak, czworonożny pies o imieniu Chorizo, jest buldogiem francuskim. Zgodnie z wiki studiowała na Uniwersytecie Hofstra i ukończyła studia z dziennikarstwa telewizyjnego.

Jest zapaloną uczennicą i uczy się, jak utrzymać szczupłe nogi podczas surfowania. Opublikowała zdjęcie 20 lipca 2018 r. i ujawniła, że ​​powoli poprawia swoje umiejętności surfowania.

Zalecane