blog

Amanda Burden Wiki, żonaty, ślub, mąż, dzieci, wartość netto

Znana jako partnerka Charlesa Rose, Amanda Burden jest popularną konsultantką i urbanistką. Jest dyrektorem Bloomberg Associates i filantropem. W 1996 roku Amanda została wymieniona na liście najlepiej ubranych nowojorskiej grupy Couture, gdy miała 22 lata.

  Amanda Burden Wiki, żonaty, ślub, mąż, dzieci, wartość netto

Zdobyła także różne nagrody, takie jak Design Patron Award w 2004 r., Honorowy doktorat w dziedzinie administracji publicznej w 2005 r. (o wartości 100 000 USD), J.C. Nicholas Prize ULI w 2009 r. i wiele innych nagród. Znaczący wkład Amandy w społeczność wyznaczył znaki.

Pochodzący Charles Rose po drugim rozwodzie

Amanda Burden i domniemany molestujący seksualnie Charles Rose są w związku od 1993 roku. Charles i sieć CBS News zostali pozwani w maju 2018 roku przez trzy kobiety: Katherine Brooks Harris, Yuqing „Chelsea” Wei i Sydney McNeal, gdzie oskarżyli Karol o wielu molestowaniach seksualnych. Po zarzutach został zwolniony z sieci CBS.

Nie przegap: Antoinette Antonio Wiki, Wiek, Mąż, Pochodzenie, WCVB

Trzy kobiety zarzuciły partnerowi Amandy, Charlesowi, że kazał im „powtarzać się, trwające i niezgodne z prawem fizyczne i werbalne molestowanie seksualne”. Akta sądowe wykazały, że działania przeciwko CBS News zostały umorzone w listopadzie 2018 roku, a trzy kobiety występują przeciwko Charlesowi. Zgodnie z wcześniejszym oświadczeniem jego adwokata Roberta Bodiana „ Roszczenia w pozwie przeciwko jego klientowi Charlesowi są bezpodstawne. '

Partner Amandy, Charles, jest znaną gwiazdą telewizyjną i dziennikarzem. Od ponad dwóch dekad para ma ze sobą znakomitą relację. Pomogła mu także udekorować jego posiadłość o wartości od 4 do 6 milionów dolarów w Great South Bay i większość swojego początku 2018 roku spędziła w jego domu w Bellport.

Ile jest warta netto Amandy?

Amanda żyje jak hedonistka, chociaż jej rzeczywista wartość netto jest poddawana przeglądowi. Amanda trzyma swoje oszczędności i dochody w tajemnicy. Jednak oczywiste jest, że ma dobre zarobki z majątkiem, a jej styl życia i osobowość pokazują, że żyje ona na wysokim poziomie. Od czasu chłopaka Amandy, Charles Rose, ma dużą wartość netto, równowartość 23 milionów dolarów, Amanda jest przez większość czasu kwestią plotek.

Przeczytaj także: Phil Spencer Wiki: Wiek, Żonaty, Żona, Dziewczyna, wesoły, Rodzina, Wzrost, Wynagrodzenie

Amanda rozpoczęła pracę zawodową w firmie architektonicznej Gruzen and Partners wraz z mentorem Williamem H. Whyte. Była również częścią Korporacji Rozwoju Miast Stanu Nowy Jork. W latach 1983-1990 Amanda pracowała dla Battery Park City i została szefem programów rozwoju gospodarczego Bloomberg. W latach 60. została również nauczycielką w szkołach publicznych.

Amanda była wcześniejszym powodem uratowania High Line, która przekształciła się w park. Administracja Bloomberga ujawniła projekt strategii nabrzeża, Vision 2020. Według stron wiki, plan ten ma na celu odkrycie możliwości podniesienia poziomu wody i udostępnienie wody dla kajakarzy i kajakarzy. Amanda pracuje w ramach tej strategii, aby odnieść sukces.

Krótki życiorys

Urodzona jako Amanda Jay Mortimer 18 stycznia 1994 roku Amanda pochodzi z Nowego Jorku. Dorastała z rodzicami Babe Paley i Stanley G. Mortimer Jr. W swojej rodzinie Amanda ma pięcioro przyrodniego rodzeństwa i brata, zgodnie z wiki.

Dowiedz się więcej: Mąż Teddi Jo Mellencamp Edwin Arroyave Wiki: Wiek, narodowość, pochodzenie etniczne, praca, wartość netto

Z blond włosami i swobodnym wzrostem, Amanda zachowała również szczupłą budowę ciała i pozostała zdrowa, nawet jeśli jest po siedemdziesiątce.

Zalecane