blog

Amanda Busick Wiki: Fox News, wiek, żonaty, ślub, mąż, wzrost

Amanda Busick jest korespondentką sportową najbardziej znaną z przekazywania wiadomości sportowych, w szczególności z wyścigów NMRA. Jest związana z kanałem informacyjnym związanym z grami w szeroko oglądanym kanale Broadcasting Channel, Fox News. Poza tym Busick zawsze uwielbia drażnić publiczność o jej romansach, które na jej stronach w mediach społecznościowych. Pozwól nam pomóc Ci dowiedzieć się o jej życiu miłosnym.

 Amanda Busick Wiki: Fox News, wiek, żonaty, ślub, mąż, wzrost

Amanda, korespondentka sportowa

Amanda Busick jest korespondentką sportową i reporterką multimedialną, która obecnie pracuje dla Fox News. Jest korespondentką, która dołączyła do sieci w styczniu 2016 roku, a prezenterka pracuje dla kanału od ponad dwóch lat. Jest kobietą, która odpowiada za maksymalne aktualizacje sportowe związane z NMRA: Championship Drag Racing zgodnie z wiki.

Przed pracą w Fox News Busick pracowała w sieci ESPN jako kierownik sceny. Garść doświadczeń w sportowych sieciach telewizyjnych, takich jak Time Warner Cable News, Silver Chalice, czyni Busicka godnym korespondentem do pracy w Fox News.

Wynagrodzenie i wartość netto

Wynagrodzenie reportera Fox News waha się od 70 tys. do 77 tys. Chociaż Busick nie ujawniła odpowiednio żadnych szczegółów dotyczących jej umowy i zarobków, jej zarobki muszą być wysokie.

Czy reporter wiadomości jest zaangażowany?

Busick opublikował tweeta z jednym z ulubionych graczy futbolu amerykańskiego, Connorem Cookiem, drażniąc swoich zwolenników, obnosząc się z pierścionkiem na palcu zaręczynowym podczas pozowania z nim do zdjęcia.

Amanda może też spotykać się z tajemniczym facetem, który może być jej potencjalnym przyszłym mężem.

Miłość do rodziny

Pomimo napiętych harmonogramów Amanda jest w stanie zarządzać swoim czasem dla rodziny. Uwielbia przebywać z bliskimi; zwłaszcza jej rodzice. Cóż, jeśli śledziłeś Amandę w serwisach społecznościowych, to musiałeś widzieć jej więź z nimi.

Amanda Busick z matką na zdjęciu opublikowanym w dniu matki 9 maja 2016 r. (Zdjęcie: Instagram)

A zdjęcie, które Amanda podzieliła się z mamą, jest dowodem sympatii, jaką dzieli się z rodziną.

Jej krótki życiorys

Dziennikarz wiadomości nie ujawnił szczegółów jej urodzenia, co dezorientuje ludzi w poznaniu jej prawdziwego wieku. Mówiąc o swoim wykształceniu, ukończyła studia licencjackie z przedsiębiorczości i przedsiębiorczości na Uniwersytecie Stanowym Karoliny Północnej. Ma przyzwoity wzrost i należy do rasy białej.

Zalecane