blog

Amanda Clapham Wiki, Bio, Brat, Chłopak, Randki, Wywiad

Gorliwość Amandy Clapham zachwyciła publiczność jej doskonałym występem w branży hollywoodzkiej. Jest jedną z najbardziej uwielbianych i lubianych aktorek w branży. Amanda jest elegancko atrakcyjną celebrytą, która przez lata swojego zawodu była popularna i odnosiła sukcesy w budowaniu swojej szczerości w różnych dziedzinach pracy, w których pracowała. Jej uroczy uśmiech i dobry wygląd mogą podniecić każdego mężczyznę w każdej chwili. Oprócz szalonego, gorącego wyglądu jest też olśniewającą aktorką, a jej wyraz twarzy jest zawsze na najwyższym poziomie.

 Amanda Clapham Wiki, Bio, Brat, Chłopak, Randki, Wywiad

Amanda jest elegancko atrakcyjną celebrytą, która przez lata swojego zawodu była popularna i odnosiła sukcesy w budowaniu swojej szczerości w różnych dziedzinach pracy, w których pracowała. Jej uroczy uśmiech i dobry wygląd mogą podniecić każdego mężczyznę w każdej chwili. Oprócz szalonego, gorącego wyglądu jest też olśniewającą aktorką, a jej wyraz twarzy jest zawsze na najwyższym poziomie.

Randki, Chłopak, Żonaty

Amanda Clapham jest w idealnym związku ze swoim chłopakiem, Alfiem Browne-Sykesem. Przeglądając swoje posty w mediach społecznościowych, czuje się swobodnie, mogąc rzucić okiem na jej kwitnący romans ze swoim chłopakiem. 3 listopada 2018 r. Amanda podzieliła się z fanami Instagrama doświadczeniem, które spędziła ze swoją ukochaną w Wietnamie. Tymczasem gorąco życzyła Alfiemu rocznicy ich randek. Para jest w związku od czterech lat.

Zobacz też: Carolyn Clifford Wiki, wiek, ślub, mąż, rozwiedziony, córka, wynagrodzenie

Amanda Clapham i jej chłopak Alfie Browne-Sykes na wakacjach w Wietnamie (fot.: Instagram)

Niedawno, 14 grudnia 2018 r., Alfie udostępnił Amandzie swoje stare zdjęcie z okazji urodzin Amandy. Na razie para cieszy się ciepłymi relacjami ze sobą i jeszcze się nie ożenili.

Możesz Tak jak: Angel Iris Murphy Brown Wiki: Urodziny, rodzeństwo, rodzice, wiek

Kariera zawodowa Amandy Clapham

Amanda Clapham zaczęła działać w branży hollywoodzkiej w 2013 roku iw krótkim czasie udało jej się zdobyć zaufanie i szacunek branży. Jest ceniona za swoją pracę. Występowała w różnych rolach, w tym jest dobrze znana z roli Holly Cunningham w brytyjskiej telenoweli Hollyoaks.

Niestety, podróż Amandy z jej serialem telewizyjnym Hollyoaks zakończyła się w 2018 roku. W czerwcu 2018 roku potwierdziła, że ​​zrezygnowała z roli Holly Cunningham w Hollyoaks po pięciu latach ekscytujących doświadczeń. We wrześniu 2018 roku wyemitowano jej ostatnią i ostatnią scenę w serialu. Jak potwierdził Sun Magazine, opuściła program, ponieważ chciała doświadczyć wielu ról w swoim życiu.

Amanda chce zbadać inne role, a nawet przeniosłaby się do Ameryki, jak inni byli członkowie obsady Hollyoaks, którzy odnieśli tam sukces.

Wiki i bio

Aktorka Hollyoaks, Amanda Clapham, urodziła się 16 listopada 1990 roku w Anglii. Mówiąc o swojej rodzinie, ma kochającego ojca. W 2018. Dzień Ojca udostępniła na Instagramie zdjęcie swojego taty, który jest fajny i modny. Powiedziała, że ​​fajna osobowość jej taty i jego zmysł ubierania się zawsze ją inspirowały.

Ciekawe: Simon Sinek Wiki, Żonaty, wesoły, Edukacja, Net Worth

Jest kochającą zabawę dziewczyną i lubi mieć inną zabawę z rodziną i przyjaciółmi. W wywiadzie wspomniała, że ​​jej partner, Charlie Clapham, jest jej bratem, ale nie jest jej bratem. Oszukała wszystkich, udając, że są członkami rodziny.

Zalecane