blog

Amanda Davis Wiki: Wiek, hospitalizacja, masywny udar, umiera, CBS46

W środowy wieczór 27 grudnia popularna dziennikarka Amanda Davis wyjechała ze świata pozostawiając ukochanym kilka pięknych wspomnień. Jej śmierć była wielką stratą dla całego dziennikarstwa, w którym pracowała przez trzy dekady. Urocza osobowość na zawsze zagości w naszych sercach i będzie brakować jej także przyjaciół i widzów.

 Amanda Davis Wiki: Wiek, hospitalizacja, masywny udar, umiera, CBS46

Po incydencie opuściła świat w wieku 62 lat 27 grudnia. Wiadomość o jej śmierci potwierdził dyrektor prasowy CBS46 Steve Doerr, który powiedział:

„Doznała spontanicznego, masywnego udaru, czekając na lot do San Antonio”.

„Jak możesz sobie wyobrazić, przechodzą teraz przez niesamowitą próbę. Modlimy się z nimi. Jej rodzina poprosiła o prywatność. Z pewnością kochamy Amandę i… chcemy cię poinformować, że zrobimy co w naszej mocy, aby na bieżąco informować cię o jej stanie, zgodnie z życzeniami jej rodziny.

Doerr był w tym czasie na wakacjach i rzucił się do Atlanty po wiadomości o jej hospitalizacji.

W tej chwili wszyscy jej przyjaciele są przytłoczeni jej śmiercią i modlą się, aby jej rodzina stała się silniejsza. Wielu jej sympatyków wyraża swój żal w mediach społecznościowych.

Krótki życiorys i Wiki:

Amanda urodziła się 17 października i w chwili śmierci miała 62 lata. Jej pochodzenie etniczne to Afroamerykanie, a narodowość amerykańska. Niewiele wiadomo o jej życiu małżeńskim, mężu i innych osobistych szczegółach. Miała córkę o imieniu Melora Riveria.

Spoczywaj w pokoju Amanda.

Zostań z nami, aby uzyskać więcej aktualizacji

Zalecane