blog

Amanda Fuller żonaty, mąż, w ciąży, przyrost masy ciała, wartość netto

W listopadzie 2019 roku aktorka Amanda Fuller z radością ogłosiła przybycie ich pierwszego syna, Hayesa Blue. Wiadomość ta była jednak dla większości zaskoczeniem, ponieważ Fuller i jej mąż zostali poinformowani, że prawdopodobieństwo zajścia w ciążę jest mniejsze z powodu jej choroby i endometriozy.

 Amanda Fuller żonaty, mąż, w ciąży, przyrost masy ciała, wartość netto

Żonaty z mężem Matthew Bryan Feld

Fuller jest żoną swojego męża aktora i muzyka, Matthew Bryana Felda. Po czterech latach randkowania para zawarła bardzo prywatne małżeństwo z ograniczoną liczbą gości.

Zawsze zachowywali prywatność w kwestii swojego związku, ale od początku 2017 roku zaczęli otwarcie dzielić się swoimi chwilami z fanami i obserwatorami.

Amanda Fuller i jej mąż Matthew Bryans (zdjęcie: Instagram)

Rodzina zakończyła się 15 listopada 2019 r., Kiedy oboje powitali swojego pierwszego syna Hayesa Blue.

Jesteśmy zszokowani, przerażeni i podnieceni, i po prostu modlimy się, abyśmy mogli być najlepszymi ja, sprowadzając naszego małego anioła na ten świat.

Lana Gomez Wiki, wiek, ślub, religia, sztuka, wartość netto

Wcześniej krążyły plotki, że Fuller zaszła w ciążę na długo przed poślubieniem swojego kawalera Matthew, z powodu jej nadmiernego przyrostu masy ciała.

Kariera i wartość netto

Amanda Fuller rozpoczęła karierę jako modelka w wieku trzech lat w reklamach drukowanych sklepu meblowego jej rodziców o nazwie Pokój mojego dziecka. W międzyczasie zaczęła też uczyć się aktorstwa i tańca od Cisneros Studio Tańca Rona Cisnerosa.

Później zadebiutowała w filmie Dopóki nie będziesz, gdzie zagrała rolę 13-letniej dziewczynki, małej wersji Jenifer Aniston.

Jej inne osiągnięcia filmowe obejmują Askari, Niepowodzenia, Amerykanie, Kush, Tanie emocje, Stwór, Gwiaździste Oczy, i wiele więcej.

Przeczytaj także: Jon-Michael Ecker Żonaty, Żona, Dziewczyna, Pochodzenie etniczne

Zadebiutowała na małym ekranie, występując w serialu Tales of the City w 1993 roku. Do tej pory pojawiła się w wielu serialach, w tym m.in. The Tom Show, Party of Five, One Word, First Years, The Division, Boston, Silna medycyna, Grey's Anatomy, a także inni.

Z ponad dwudziestoletnim stażem w branży oczekuje się, że jej wartość netto wyniesie około 5 milionów dolarów.

Bio (wiek), pomiary

Amanda Fuller urodziła się w 1984 roku w Sacramento, Kalifornia, i co roku obchodzi urodziny 27 sierpnia.

Mówiąc o jej rodzicach, jej ojciec, Robert S. Fullers, jest emerytowanym komendantem policji, a jej matką jest Jeanette Marie Legoullon. Jeśli chodzi o rodzeństwo, ma w rodzinie trzech braci.

Amanda ma wysokość 1,65 metra (5 stóp i 5 cali) i waży 60 kg przy wymiarach ciała około 36-26-37 cali.

Zalecane