blog

Amanda Lang Wiki, żonaty, mąż, rozwiedziony, chłopak i wartość netto

Dziennikarka, dawniej wybitna współpracowniczka biznesowa dla CBC News, która prezentowała dziennik „Wymiana z Amandą Lang” w CBC News Network, jest bardzo znaną dziennikarką i prezenterką wiadomości, Amanda Lang. Urodziła się w Ontario w Kanadzie 31 października 1970 roku, dorastała w Winnipeg w Manitobie w Kanadzie ze swoją identyczną siostrą bliźniaczką Adrianem. Ta dama jest córką Otto Langa i Adriana Macdonalda.

 Amanda Lang Wiki, żonaty, mąż, rozwiedziony, chłopak i wartość netto

Jej rozwój kariery:

Po ukończeniu studiów jej kariera rozpoczęła się w „The Globe and Mail”, a później została korespondentką poczty ogólnokrajowej i zaczęła występować w telewizji jako prezenterka dla CNN w Nowym Jorku. Relacjonowała z giełdy nowojorskiej program American Morning i prezentowała dla sieci finansowej CNN CNNfn. Kobieta wróciła do Kanady, gdzie była gospodarzem „Business News Network” i zakotwiczyła seriale „SqueezePlay” i „The Commodities Report”. Lang rozpoczął współpracę z „The Lang & O'Leary Exchange” w 2009 roku z Kevinem O'Leary w CBC News Network. Ale później w 2012 roku ukazała się jej książka „The Power of Why”.

Wartość netto i wynagrodzenie:

Amanda Lang ma szacunkową wartość netto na ponad 5 milionów dolarów, a także ma wysoką pensję z kanału CBC ponad tysiąc dolarów. Lang nie jest najbardziej aktywna w pracach społecznych, ale są wiadomości, że przekazuje trochę pieniędzy na afrykańskie sieroty, ale plotka jest prawdziwa lub fałszywa, mam nadzieję, że to prawda. Ma własny dom, który był w pełni udekorowany, a pani kupiła ostatnio drogie AUDI za ponad milion dolarów. Ma własny dom za milion dolarów, a jej 5 milionów dolarów Forest Hill Home Lists, na których obecnie znajduje się dom jednorodzinny z pięcioma sypialniami i pięcioma łazienkami, został sprzedany za 4,59 miliona dolarów.

Żonaty, rozwód, chłopak i życie osobiste:

Należy do kanadyjskiej gwiazdy mediów, która już wyszła za mąż, więc była już mężatką. Wyszła za mąż za Vincenta Borga; podczas gdy jej mąż występuje w różnych postaciach w firmie wydobywczej złota Petera Munka, Barrick Gold, dodając do 2010 r. Wiceprezes wykonawczy ds. komunikacji korporacyjnej. Nie było żadnych informacji na stronach wiki, kiedy są małżeństwem i spotkali się, ale niestety rozwiedli się w sierpniu 2012 r., gdy poszedł Lang wyjechała z domu w Forest Hill i wkrótce rozwiodła się z mężem. Ale później, po ich rozwodzie, zaczęła spotykać się z jego chłopakiem, bankierem, W. Geoffreyem Bettie, który jest członkiem zarządu Royal Bank of Canada od 2001 roku; spotykają się od 2013 stycznia. Nadal nie ma żadnych plotek ani wieści o ich ślubie, a poza rozstaniem i separacją, wydaje się, że nadal się kochają i kochają, mając nadzieję, że wkrótce się pobiorą. Amada ma dwoje dzieci i żyje z nimi szczęśliwie w Forest Hill Home.

Bio i fakty:

45-letnia kanadyjska dziennikarka i prezenterka wiadomości jest już mężatką, rozwiedzioną i obecnie kocha się z kimś, kim jest jej chłopak, bankier. Koncentruje się również na swoim zawodzie i karierze, a jednocześnie zyskuje ogromną i sławę, a także staje się cenną osobowością. Stoi ze wzrostem 5 stóp i 4 cali, a waga jest średnia, ale ma atrakcyjną sylwetkę i smukłą sylwetkę. Jest również aktywna w mediach społecznościowych, mam nadzieję, że również ją tam znalazłeś.

Zalecane