blog

Amelia Rose Earhart Wiki, Urodziny, Chłopak, Żonaty, Mąż, Rodzina

Lotnictwo i przygoda to dwie strony medalu, a zawód lotnika niesie ze sobą emocje i niebezpieczeństwa, ale przede wszystkim jest przygodą na całe życie. Amelia Rose Earhart, która nosiła nazwisko zmarłej Amelii Mary Earhart, jest prywatnym pilotem i reporterem, która urzeczywistniła swoją pasję do lotnictwa i walczyła z trudnościami finansowymi podczas pościgu.

  Amelia Rose Earhart Wiki, Urodziny, Chłopak, Żonaty, Mąż, Rodzina

Kariera i życie zawodowe:

Amelia Rose Earhart nosi nie tylko ducha, ale także imię legendarnej pilotki Amelii Mary Earhart. 2 czerwca 2004 odbyła pierwszą lekcję latania i uzyskała licencję pilota turystycznego na Cessnie 172; odtworzyła transkontynentalny lot z Oakland w Kalifornii do Miami na Florydzie, aby ukończyć godziny szkolenia na instrumencie.

Czytaj więcej: Daniel Caesar Girlfriend, Gay, Net Worth, Now

W lipcu 2013 roku otrzymała nagrodę Amelia Earhart Pioneering Achievement Award. Została drugą najmłodszą kobietą, która latała dookoła świata za Richardą Morrow-Tait. Jest także reporterem dla KUSA-TV, która jest afiliowaną telewizją NBC. W 2013 roku ogłosiła Fundację Fly Amelia, która przyznaje stypendium dziewczynkom w wieku 16-18 lat, aby spełnić ich marzenie o zostaniu pilotem.

A 11 lipca Amelia Earhart została najmłodszą kobietą, która z powodzeniem opłynęła kulę ziemską.

Amelia spotyka się z Jackiem Wodlingerem!!!

Prywatny pilot jest w długotrwałym związku z Jackiem Wodlingerem. Amelia spędza cudowny czas z chłopakiem Jackiem, a obecnie są w miłosnym związku w Nashville.

Na razie nie jest mężatką; jednak bez wątpienia dobrze się bawi ze swoim chłopakiem Jackiem. Para często podróżuje po całym świecie w pięknym miejscu, czy to jeżdżąc na rowerze w deszczu, czy umawiając się na romantyczną noc.

Możesz cieszyć się: Tanner Tolbert Job, wartość netto, żona, dzieci

Wygląda na to, że Amelia i jej chłopak Jack są na siebie wściekli. Często można ją zobaczyć, jak wysyła wiele wiadomości, które wyrażają jej miłość do swojego kawalera. Woli nazywać swojego mężczyznę osobą kochającą, mądrą i cierpliwą.

W miłości do pary wszystko idzie gładko, a częste aktualizacje mediów społecznościowych na temat ich romansu są tego dowodem.

Na razie wygląda na to, że Amelia i jej chłopak poświęcają najwięcej czasu na podjęcie decyzji o kolejnym kroku w życiu. Para jeszcze się nie pobrała.

Połączenie z Amelią Mary Earhart!!!

Późna Amelia Mary Earhart została pierwszą kobietą, która przeleciała samotnie Atlantyk w 1932 roku. Ale kiedy w 1937 roku próbowała okrążyć kulę ziemską z nawigatorem Fredem, zniknęła nad południowym Pacyfikem i nigdy nie została odzyskana.

Amelia Rose Earhart chciała zakończyć lot dookoła świata, aby złożyć symboliczny hołd zmarłej Amelii. Na swojej oficjalnej stronie internetowej powiedziała, że ​​stara się nawiązać głębszy związek ze swoim imiennikiem i zachęcić innych do poszukiwania przygód.

Podobny: Rebecca Romney Mąż, Net Worth, Rodzina

Ale czy była genetycznie spokrewniona ze zmarłą Amelią, wzbudziła jakieś pytanie i ciekawość?

W jej młodym wieku jej rodzina powiedziała jej, że jest potomkiem Amelii Mary. Wynajęła nawet genealoga, aby znalazł związek. Ale w drugiej próbie w 2013 roku nie było widocznych dowodów na związek ze zmarłą Amelią Mary Earhart.

Krótkie Bio Amelii:

Według jej wiki, Amelia Rose Earhart postawiła swój pierwszy krok 18 stycznia 1983 roku w Downey w Kalifornii. Amelia, która obecnie ma 36 lat, lubi świętować swoje urodziny w dość tajemniczy sposób z kilkoma przyjaciółmi i rodziną. Prywatny pilot ma obywatelstwo amerykańskie i należy do rasy białej. Ma przyzwoity wzrost i utrzymuje świetne kształty.

Zalecane