blog

America's Got Talent Sofie Dossi Wiki, Family, Show, Record, Dating, Facts

Jako 18-latka weszła na scenę America’s Got Talent, aby udowodnić, że determinacja i dyscyplina mogą sprawić, że będziesz zdolny i nie potrzebujesz wymyślnej szkoły, aby doskonalić swoje umiejętności. Sofie Dossi jest akrobatką samoukiem, balansującą dłonią i akrobatką, która zdobyła złoty brzęczyk, ale przede wszystkim podbiła serca wielu. Jako 12-latka zainspirowała się oglądając wideo online i połączyła swoje umiejętności jako tancerka i gimnastyczka, aby stworzyć otępiające połączenie z balansowaniem rąk.

  Ameryka's Got Talent Sofie Dossi Wiki, Family, Show, Record, Dating, Facts

Sofie Dossi jest akrobatką samoukiem, balanserem rąk i akrobatą, która otrzymała Złotą Brzęczyk, ale przede wszystkim podbiła serca wielu. Jako 12-latka zainspirowała się oglądając wideo online i połączyła swoje umiejętności jako tancerki i gimnastyki, aby stworzyć oszałamiające połączenie z balansowaniem rąk.

Kariera jako akordowiec!

Samouk jest akrobatką, która zdobyła Złotą Buzzer w 11. sezonie „Mam talent” w Ameryce, gdzie udało jej się zaimponować gwiazdce, wysadzana ćwiekami sędziami, takimi jak Simon Cowell, Mel B, Heidi Klum i Howie Mandel, pokazując jej zapierającą dech w piersiach zwinność i balansowy.

W wieku 12 lat zainspirowała ją do kariery akrobaty i akrobata.

Martel Maxwell Wiki, Mąż, Rodzina, Dzieci

Zarezerwowała miejsce jako finalistka popularnego programu NBC America Got Talent, w którym rywalizowała z ostateczną zwycięzcą Grace VanderWaal, 13, która ledwo pokonała lotnika pod względem liczby głosów. Choć nie potrafiła wpisać swojego nazwiska jako zwyciężczyni, podbiła serca wielu, o czym świadczą obserwujący, których zdobyła na Instagramie i Twitterze.

Podczas ostatnich wydarzeń Sofie współpracowała również z innymi osobami Ameryka ma talent Brian King Joseph i Bianca Ryan w ognistym wspólnym występie. Trio wróciło do OSIEM , pokazując swoje umiejętności na żywo w OSIEM 14 sierpnia 2019 r. Biannca była piosenkarką, która wygrała pierwszy sezon AGT, gdy miała zaledwie 11 lat. Podobnie Brian był również w stanie zapewnić sobie trzecie miejsce jako skrzypek elektryczny w OSIEM w 13. sezonie serialu.

Poza karierą w reality TV, Sofie niedawno wypuściła swoją linię odzieży sportowej, Fire Lily. Jej linia ubrań obejmuje produkty takie jak przycięte koszulki, zestawy staników sportowych, legginsy do sprzedaży, kurtki i inną odzież sportową. Jej produkty zaprojektowane tak, aby były wygodne na siłowni po ulice. Produkty z jej linii można nosić od siłowni po kolacje jako każdy strój codzienny.

Oszałamiające fakty o Sofie!!!

Sofie nie jest zwyczajną osobą, a jej wyczyn jest jeszcze bardziej szalony. 28 stycznia ogłosiła, że ​​pobił rekord świata z najdalszego strzału przy użyciu stóp ze zdrowym marginesem. Została Światowym Rekordem Guinnessa, kiedy spotkała swój cel, który miał zaledwie 1 stopę średnicy i 25 stóp od niego.

Zobacz więcej: Luke Arnold Dziewczyna, Rodzina, Pochodzenie

Ale jak powiedziała, było to dla niej zbyt łatwe, więc utrudniła to jeszcze bardziej, trafiając w cel w staniu na rękach. Wystąpiła także w popularnym programie The Ellen DeGeneres Show, w którym zaprezentowała niektóre ze swoich delikatnych działań związanych z balansowaniem rąk. Na swoim kanale YouTube codziennie robi niesamowite występy; nawet jeździ na deskorolce na rękach.

Ze względu na jej niesamowitą elastyczność wielu zastanawiało się nad jej wyjątkowymi cechami. Jak się okazuje, nie jest zwyczajna; Według dr Charli Fischer z New York University Langone’s Spine Center, niektórzy ludzie rodzą się z bardziej elastycznymi więzadłami, ścięgnami, stawami i różnymi mięśniami. Dodał również, że stawy i mięśnie to takty, ale mogą przekraczać normalne zakresy ruchu.

Niski profil randkowy Sofie!

Zwinna gwiazda, która obnosi się ze swoją elastycznością i umiejętnościami w mediach społecznościowych, jest zaskakująco skryta w swoim życiu osobistym i nie ujawniła nic na temat swojego chłopaka i statusu związku.

Sensacja w mediach społecznościowych, która ma 565 tys. obserwujących na Instagramie, publikuje zdjęcia, pokazując jej umiejętności jako akrobata. Jest też poszukiwaczką przygód i zamieściła zdjęcie obok geparda, co dowodzi, że nie jest osobą o słabym sercu.

Podróżuje po całym świecie, aby pokazać wykrzywienie i umiejętności równoważenia rąk, co tylko zwiększa jej bazę fanów i wielbiciela.

Na razie prawdopodobnie jest singlem i nie jest jeszcze na scenie randkowej. Ale biorąc pod uwagę jej elegancję i zdolności, osoba musi być niesamowicie głupia, żeby się w niej nie zakochać. Piękna artystka stawia sobie wyzwania i ośmiela się robić rzeczy niemożliwe dla przeciętnego człowieka.

Nie przegap: Kim jest Lindsey Russell? Jej wiek, partner, rodzina, wartość netto

Krótkie życiorys i rodzina Sofie:

Urodzona w mniej znanej rodzinie postanowiła zmienić trend i stać się żywą legendą. Sofie Dossi urodziła się jako rodowita kalifornijska w Cypress w Kalifornii 21 czerwca 2001 roku.

Obecnie ma 18 lat, a źródła wiki ujawniają, że w jej rodzinie jest brat Zak Dossi. Ma wysokość na krótkim boku 1,55 metra. Utrzymuje idealne kształty, a jej zwinność i elastyczność są nie z tego świata. Posiada obywatelstwo amerykańskie i należy do rasy białej.

Zalecane