blog

Amerykański agent sportowy Casey Close Wife, wynagrodzenie, wartość netto, Wiki, bio

Close zarabia na życie jako agent w branży sportowej, reprezentując przede wszystkim gracza Major League Baseball, Caseya Close, a jego najsłynniejszym klientem jest Derek Jeter, którego ten facet zaczął wyrażać na początku lat dziewięćdziesiątych. W 2001 roku wynegocjował dla Jetera 189 milionów dolarów, co w tamtym czasie było drugą największą transakcją w historii baseballu. Close urodził się 21 października 1963 roku w Columbus w stanie Ohio.

 Amerykański agent sportowy Casey Close Wife, wynagrodzenie, wartość netto, Wiki, bio

Te pieniądze pochodzą z rzeczywistości, że ten człowiek reprezentuje jednych z najbogatszych żyjących graczy w baseball, w 2014 roku wspierał negocjacje dotyczące przedłużenia kontraktu Claytona o wartości 215 milionów dolarów, jak donosi „The USA Today”. Wygląda więc na to, że jest jednym z najbogatszych sportów w ostatnim czasie.

Czy poznał swoją żonę na randce w ciemno?

Casey poślubił swoją dziewczynę, komentatorkę telewizyjną i autorkę Gretchen Carlson, 4 października 1997 roku. Podczas randki w ciemno spotkał Carlsona, autora i osobowość medialną. Spotkanie pary stało się regularne po ich pierwszej randce. Dwa twierdzenia, że ​​firma powiązana rozwinęła się od pierwszych dni ich działalności.

Pobłogosławili dwójką dzieci: syna, córkę i ich córkę Kaię urodziły się w maju 2003 roku, a syna Christiana w 2005 roku. Close jest odpowiedzialny za swoje dzieci i nie brakuje mu pomocy w nauce Kai i Christiana . Przekazał swoje sportowe dziedzictwo swoim dzieciom i ich dzieci grają w baseball.

Jednak jego żona Gretchen mówi, że ona i jej mąż Casey nadal mają niesamowicie silny związek do dziś i wszystko zaczyna się od prostej randki. Close wyjaśnił, że on i Gretchen dorastali, rozumiejąc, jak ważne jest bycie niezwykle zdyscyplinowanym i służenie ostatecznemu celowi. Ostatnio szczęśliwie mieszkają z rodziną i dziećmi w luksusowym domu w Ohio.

Krótki życiorys:

Casey jest jednym z najsłynniejszych i najbogatszych agentów sportowych, znanym również jako były baseballista. Jego wzrost wynosi ponad 6 stóp i 1 cal, a także ma ponad 84 kg wagi, ale ma dobrze utrzymany i dobrze zbudowany kształt i rozmiar ciała. Ma też szykowny wygląd, który również znalazłeś na jego kontach w mediach społecznościowych.

Zalecane