blog

Amirah Vann Wiki: wiek, mąż, chłopak, wartość netto, wzrost, rodzice

Aby mieć piękną więź między dwoma sercami, ponieważ małżeństwo zawsze nie jest przymusem. Kiedy między dwojgiem istnieje słodka więź, wyryta zaufaniem i miłością, związek przynosi prawdziwą błogość. Popularna aktorka telewizyjna Amirah Vann jest również jedną z tych szczęśliwców, którzy mają jedną z najprawdziwszych form szczęścia, a ze swoim partnerem, Patrickiem Oyeku łączy ją wiele miłości i więzi.

 Amirah Vann Wiki: wiek, mąż, chłopak, wartość netto, wzrost, rodzice
 • Edukacja
 • Aby mieć piękną więź między dwoma sercami, ponieważ małżeństwo zawsze nie jest przymusem. Kiedy między dwojgiem istnieje słodka więź, wyryta zaufaniem i miłością, związek przynosi prawdziwą błogość.

  Popularna aktorka telewizyjna Amirah Vann jest również jedną z tych szczęśliwców, którzy mają jedną z najprawdziwszych form szczęścia, a ze swoim partnerem, Patrickiem Oyeku łączy ją wiele miłości i więzi.

  Radosne randkowe życie Amiry ze swoim chłopakiem

  Aktorka łączy romantyczny związek ze swoim chłopakiem Patrickiem i jest widziana, jak osiąga cele związane z mężem i żoną, nawet jeśli nie jest zamężna. Chociaż dokładne szczegóły dotyczące ich związku miłosnego nie są znane, w 2017 roku zaczęli dzielić się przebłyskami swojego związku na portalach społecznościowych i z czasem jest coraz lepiej.

  Nie przegap: Elena Davies Wiki, wiek, zaręczyny, chłopak, wartość netto

  Amirah ze swoim chłopakiem Patrickiem, opublikowana 9 października 2017 r. (Zdjęcie: Instagram)

  Na zdjęciu na Instagramie Amirah opublikowała urocze zdjęcie z Patrickiem 17 sierpnia 2017 r., W tym słodki podpis, który stwierdzał, że oboje pozostają razem i modlą się razem, pokazując, że mają taką samą miłość do boga.

  'W twoje urodziny, moim życzeniem jest, aby Bóg nadal wylewał swoje błogosławieństwa na twoje życie i na ludzi, których kochasz. Przygotuj się na otrzymanie Bożych błogosławieństw, bo na pewno będzie ich wiele. Wszystkiego najlepszego, piękna. Wiele Wiele Wiele Więcej. Kocham Cię !!!,'

  Ich związek kwitnie z dnia na dzień, a para zakochanych w Dovey rozkoszowała się wycieczką do Tajlandii w listopadzie 2018 roku. Jej przystojniak Patrick udostępnił film, w którym zwiedzili przejażdżkę na plaży i cieszyli się lokalną imprezą. Kultowy duet udał się również do Seulu w Korei Południowej i udokumentował swój inspirujący klip, który promieniował obok siebie.

  Wrócili do Stanów Zjednoczonych po wakacjach w Azji, Patrick, który jest ojcem dwójki dzieci, uczestniczy w imprezie Pre-Emmy 2018 z Ernestynia aktorka wrzesień 2018. Jego córki Leila i Celeste urodziły się z jego poprzedniego związku, który wolał nie ujawniać.

  A co z jej życiem zawodowym i wartością netto?

  Jako postać medialna Amirah jest entuzjastką sztuki i interesuje się aktorstwem, śpiewem i pisaniem piosenek, a na początek śpiewała również na weselach. Według Paysa.com aktorka zarabia średnio 58 691 USD rocznie, a jej roczne zarobki wahają się od 52 122 USD do ponad 70 937 USD.

  Możesz polubić: Victor Williams Żonaty, żona, dziewczyna, partner, randki, wartość netto, rodzina

  Pod względem kariery najbardziej znana jest z roli „Ernestine” w serialu WGN „Underground” (2016-2017). Niektóre z jej innych prac to „Jak uciec z morderstwem” (2017), Tracers (2015) i I tak to się dzieje (2014).

  Jednak kiedy sprowadza się to do jej wartości netto, wydaje się, że jest bardzo zarezerwowana dla tych szczegółów. Chociaż jej dochody lub wynagrodzenie nie są dostępne dla mediów, przechodząc przez swoje życie zawodowe, prowadzi cudowne życie i ma kilka przecinków w swojej całkowitej wartości netto.

  Krótki życiorys i Wiki

  Amirah urodziła się 2 lipca 1978 roku w Nowym Jorku i obecnie ma 39 lat. Znakiem narodzin Amiry jest rak. Amirah nie wyszczególniła swoich pomiarów wagi, ale patrząc na zdjęcie pary obok Johna Legenda, którego wzrost wynosi 5 stóp i 9 cali, jest od niego mniejsza. Ma wzrost 1,57 metra (5 stóp i 2 cale).

  Dowiedz się więcej: Ilfenesh Hadera Wiki, Bio, Wiek, Wzrost, Chłopak, Pochodzenie

  Amirah, która studiowała aktorstwo na Uniwersytecie Fordham, ma rodziców o różnych korzeniach, a ona ma mieszane pochodzenie etniczne. Ojciec Amiry jest Afroamerykaninem, podczas gdy jej matka jest Portorykańczykiem. Ma starszą siostrę jako rodzeństwo.

  Zalecane