blog

Amy Astley Wiki, Bio, Wiek, Żonaty, Mąż, Chłopak, Randki, Wynagrodzenie

Amerykański miesięcznik Architectural Digest, którego redaktorem naczelnym i redaktorem popularnego na całym świecie Teen Vogue, znanego jako odnosząca sukcesy amerykańska pisarka, a także osobowość mediów, jest Amy Astley. Urodziła się w Michigan 5 czerwca 1970 roku w rodzinie swoich rodziców i dorastała z rodzeństwem i przyjaciółmi.

 Amy Astley Wiki, Bio, Wiek, Żonaty, Mąż, Chłopak, Randki, Wynagrodzenie

Kariera, progresja i sukcesja:

Dołączyła do Vogue w 1993 roku, a rok później została Dyrektorem ds. Urody: ta dama również pisała dla magazynu. Zanim trafiła do Vogue, przez około pięć lat pracowała jako Associate Editor w House and Garden, po tym, jak miała niewiele ponad 20 lat, jako asystentka dekoratora. Amy była także wydawcą czterech testowych numerów Teen Vogue, które ukazywały się w latach 2000-2002. Jednak amerykańskie stowarzyszenie redaktorów czasopisma nominowało Teen Vogue do nagrody General Excellence Award 2003 w kategorii nakładu od 250 do 500 tysięcy. Amy została również mianowana redaktorem nowego magazynu w czerwcu 2002 przez Annę, redaktor naczelną Vogue i dyrektor redakcyjną Teen Vogue.

Wartość netto i wynagrodzenie:

Amy nie ujawniła swojej dokładnej wartości netto i wynagrodzenia w mediach, a media wiki jeszcze tego nie obejmują. Ta utalentowana dama nie wspomniała o swojej wartości netto, ale łatwo powiedzieć, że zarobiła ogromną wartość netto, a także ma świetną pensję z pracy. Amy znana jest również jako bizneswoman, ponieważ kobieta była właścicielką firmy i firmy fotograficznej. Aby zobaczyć jej zdjęcia w mediach społecznościowych, wydaje się, że jest bardzo zadowolona i zadowolona ze swojej wartości netto i wynagrodzenia, a także wydaje się, że ma milion dolarów wartości netto.

Żonaty z przyjacielem z dzieciństwa, nadal żyje z nim szczęśliwie!!

Trudno też o jej życie osobiste, takie jak życie małżeńskie, męża, randki i chłopaka, ale znaleźliśmy tak interesujący szczegół z jej życia prywatnego. Wyszła już za mąż, a w 1992 roku wyszła za swojego przyjaciela z dzieciństwa, Chrisa Astleya. Jej mąż Chris jest zawodowym fotografem, ale nie cieszy się większą popularnością niż jej żona Amy. Para zna się od dzieciństwa, chodzili też do tej samej szkoły, college'u, a także na uniwersytet. Po około dwóch dekadach randek, a także przyjaźni, w końcu zdecydowali o ślubie w 1991 roku, a później o ślubie w 1992 roku, uczęszczając z rodziną i przyjaciółmi do kościoła Michigan. Para szczęśliwie żyje do dziś, nie ma też żadnych plotek o kłótni, separacji i rozwodzie. Przywitali się już razem z dwójką dzieci. W wywiadzie Amy powiedziała, że ​​jej mąż Chris jest drużbą na świecie, a także twierdziła, że ​​jej mąż też jest lepszym mężem.

Krótki życiorys:

46-letnia amerykańska osobowość kobieca wyszła już za mąż i szczęśliwie mieszka z mężem i dwójką dzieci na Manhattanie. Jest również najbardziej utytułowaną amerykańską redaktorką i osobowością. Amy stoi przy swoim wysokim wzroście 5 stóp i 10 cali, a także 78 kg ciężarów. Astley ma również atrakcyjną sylwetkę, a także doskonały kształt i rozmiar ciała. Mam nadzieję, że znalazłeś również Amy Astley na jej koncie w mediach społecznościowych.

Zalecane