blog

Amy Correa Wiki-Biografia: wiek, ślub, mąż, pochodzenie etniczne, wartość netto

Radosne małżeństwa to takie, w których mąż i żona dzielą wspaniały związek bez żadnych niepewności i problemów z zaufaniem. Niektóre pary po prostu nie cieszą się spokojnym życiem małżeńskim, ale ich historia miłosna jest również czymś, co zapewnia cele w związku dla większości ludzi. Znana powszechnie jako piosenkarka i aktorka, Amy Correa dzieli tę samą intymność i poczucie ozdabiania ze swoim mężem Rickym Bellem, a wzajemne uczucie ze strony partnera jest jednym z powodów, dla których jej małżeństwo trwa już ponad dekadę.

 Amy Correa Wiki-Biografia: wiek, ślub, mąż, pochodzenie etniczne, wartość netto

Amy, wszechstronnie utalentowana artystka

Aktorka i modelka z zawodu, Amy Correa ma pasję do śpiewania. Artystka zagrała swoją pierwszą gościnną rolę jako nastolatka w przebojowym serialu „ER'. Amy, która rozpoczęła karierę aktorską w wieku 11 lat, znana jest również z występu w filmie „Dziewczyna jak łaska', który został wybrany przez Festiwal Filmowy w Los Angeles.

Jej kariera piosenkarki i autorki tekstów rozpoczęła się niedługo po tym, jak była częścią zespołu „SterlingandAmy'. Correa dostała też szczęście na występy z zespołem „Hot Matured' w 2015 roku. Modeling był również jednym z jej zainteresowań, które spełniła się będąc modelką stóp. Jest również powszechnie znana jako blogerka stylistyczna na swoim blogu modowym, amylovesu.com.

Udane życie małżeńskie

Amy cieszy się związkiem małżeńskim ze swoim partnerem, Rickym Bellem od ponad trzynastu lat. Gołąbki pobrały się 18 września 2004. Poza tym nie ma żadnych szczegółów na temat ich ślubu. Cóż, para mogła wymienić śluby podczas skromnej ceremonii ślubnej przed bliskimi przyjaciółmi i rodziną.

Mąż Correi, Ricky, jest aktorem z zawodu i jest znany ze swojej postaci w filmach takich jak „Edition Story” (2017), „Tropic Thunder” (2008). Pomimo harmonogramu pracy wynikającego z zaangażowanego zawodu, para wydaje się dobrze spędzać dla siebie nawzajem czas.

Tweety Amy dla męża

Miłość i przywiązanie, które dzieli para, jest jednym z powodów ich dziesięcioletniego związku. Jeśli śledziłeś któregoś z nich na ich kontach w mediach społecznościowych, możesz zobaczyć, jak bardzo są zakochani. Podobnie, z okazji Narodowego Dnia Małżonka, na początku tego roku, Amy udostępniła swoje zdjęcie na Twitterze, ujawniając, jak bardzo są błogosławieni jako mąż i żona.

Jej krótka biografia

Amy Correa obchodzi swoje urodziny 23 maja. Aktorka filmowa urodziła się w 1982 roku w Mission Hills w Kalifornii, w Stanach Zjednoczonych, co daje jej trzydzieści pięć lat. Correa uwielbia muzykę, podróże i torowanie pozytywnej ścieżki w życiu zgodnie z wiki. Ma przyzwoity wzrost przy odpowiedniej masie ciała. Jej rodzice pochodzą z innego pochodzenia etnicznego, ponieważ jej ojciec jest pochodzenia portorykańskiego, a matka pochodzi z Gwatemali i japońskiego pochodzenia, co dało jej mieszane pochodzenie etniczne.

Zalecane