blog

Ana Navarro Wiki, bio, żonaty, mąż, randki, rodzina i wartość netto

Urodzony w Nikaragui amerykański strateg republikański i ekspert polityczny dla kilku serwisów informacyjnych, takich jak CNN, CNN en Espanola, ABC News, Telemundo i The View, lepiej znany jako pracownik sieci CNN, Ana Navarro. Ana urodziła się w Chinandega w Nikaragui 28 grudnia 1971 roku, jako córka ojca rodziców Augusto i matki Amy. Dorastała z dwoma braćmi i starszą siostrą.

 Ana Navarro Wiki, bio, żonaty, mąż, randki, rodzina i wartość netto

Kariera i sukcesja:

Ana pracowała w niektórych republikańskich administracjach, takich jak grupa przejściowa dla gubernatora Florydy Jeba w 1998 roku. Navarro pracowała również jako krajowy współprzewodniczący hiszpańskiej rady doradczej dla Johna w 2008 roku i Huntsmana Jr. w 2012 roku. Ta pani również pomagała Jebowi Bushowi Kampania prezydencka 2016. Jednak w lutym 2014 roku Ana zatrudniła się jako komentator polityczny dla ABC News, a także pracowała jako współpracownik CNN i CNN en Espanol. Jest jednak zwolenniczką Republikanów, ale 7 listopada ta dama ujawniła, że ​​głosowała na Hillary Clinton. Chociaż Ana jest republikanką przez całe życie, jest zagorzałą anty-Trumpem i powiedziała, że ​​zdecydowała się głosować na Hillary po tym, jak zobaczyła, jak blisko był wyścig na Florydzie.

Wartość netto i wynagrodzenie:

Ta młoda i utalentowana dama nie ujawniła swojej dokładnej wartości netto i rocznej pensji w mediach, nawet w mediach typu wiki; wydaje się, że jest bardzo dziwną osobą. Jednak ta pani również nie ujawniła swojej działalności i swoich inwestycji, ale odkryliśmy, że ta piękna kobieta mieszka w swoim domu w Miami na Florydzie z dobrze urządzonymi i dobrze wyposażonymi. Poinformowano również, że Ana jest również aktywna w pracach charytatywnych i pracach społecznych, więc wydaje również swoje pieniądze na prace charytatywne.

Czy Ana jest mężatką, czy nadal randkuje?

Łatwo jest uzyskać jej udaną karierę i życie zawodowe, ponieważ są jasne informacje na temat jej kariery i zawodu, ponieważ ma reputację kobiecej osobowości medialnej. Ale ciężko o jej życie prywatne takie życie małżeńskie, męża, o jej randkach i chłopaku, bo potajemnie ukrywa swoje życie prywatne przed mediami. Ale wygląda na to, że ta piękna dama jeszcze nie wyszła za mąż, a także nie ma obecnie chłopaka. Po tym, jak ona i jej rodzina wyjechali do USA w 1980 roku, spędza wszystkie swoje dni w USA, ale nie ujawniła, że ​​ma chłopaka z dzieciństwa lub jest już zamężna. Ale niektóre media opowiadające historie podały, że Ana już wyszła za mąż i ma dwie piękne córki, ale nigdzie nie wspomniała o swoim życiu małżeńskim. Publiczność zna ją również jako bardzo nieśmiałą i nieśmiałą kobietę, a także nazywaną niewinną i nienaganną kobietą, więc nigdy nie pojawia się żadna plotka ani kontrowersje. Dlatego też trudno poznać jej życie prywatne, zarówno o jej życiu małżeńskim, jak i randkowym. Ale wyraźnie powiedzieliśmy, że ta pani wciąż niezamężna i szczęśliwie mieszka z rodziną i przyjaciółmi w Miami na Florydzie.

Bio i fakty:

Ana nie wyszła za mąż, a także nie ujawniła znacznie bardziej osobistych szczegółów, ale miała udaną karierę i zyskała zarówno imię, jak i sławę. Ta piękna dama stała z wysokim wzrostem 5 stóp i 5 cali i średnią wagą, po tym, jak odniosła ogromny sukces w odchudzaniu. Ma również atrakcyjną sylwetkę i ładne wymiary ciała. Mam nadzieję, że znalazłeś również Ana Navarro na jej koncie w mediach społecznościowych.

Zalecane