blog

Anastasia Soare Wiki, Bio, Wiek, Żonaty, Mąż, Córka, Wartość netto

Procedury pielęgnacji urody i pielęgnacji skóry z udziałem prawdziwych marek kosmetycznych mogą być niesamowite, a wyróżnienie takich kobiet-przedsiębiorczyń, które samodzielnie stworzyły wysoce innowacyjne, niezawodne produkty, które sprawią, że osoba będzie wyglądać najlepiej, jest niczym innym jak Anastasia Soare. Własnoręcznie zrobiona rumuńska piękność jest założycielką światowej marki kosmetyków Anastasia Beverly Hills. Minęły ponad dwie dekady, odkąd Anastasia stworzyła imperium ze swojej linii marek kosmetycznych na całym świecie.

 Anastasia Soare Wiki, Bio, Wiek, Żonaty, Mąż, Córka, Wartość netto

Własnoręcznie zrobiona rumuńska piękność jest założycielką światowej marki kosmetyków Anastasia Beverly Hills. Minęły ponad dwie dekady, odkąd Anastasia stworzyła imperium ze swojej linii marek kosmetycznych na całym świecie.

Związek z mężem, który został chłopakiem, rozwód po 16 latach małżeństwa!

Jako odnosząca sukcesy bizneswoman, Anastasia Soare wyszła za mąż za swojego długoletniego chłopaka, Victora Soare w roku 1978. Para poznała się przez wspólnego przyjaciela, gdy jej były mąż pracował jako kapitan statku. Para w końcu zaczęła się spotykać.

Po prawie 11 latach małżeństwa Anastasia powitała swoje dziecko z Victorem. W listopadzie 1978 roku urodziła córkę Claudię.

Jej mąż chciał później pracować w Stanach Zjednoczonych, a nawet wezwał ambasadę amerykańską o azyl. Ambasada przyznała mu pobyt w USA sześć miesięcy później. Zarówno Anastasia, jak i ich dziesięcioletnia córka otrzymali pozwolenie na opuszczenie Rumunii i dołączyli do niego w 1987 roku.


W tej chwili Anastasia koncentruje swoją działalność wraz ze swoją córką Claudią i również osiąga ogromny sukces w swojej działalności.

Jaka jest jej wartość netto i wycena jej firmy?

Milionerka, przedsiębiorca kosmetyczny, od 1997 r. gromadziła swój rosnący majątek dzięki swojej imiennikowej marce kosmetycznej Beverly Hills. Dziś jej firma wysyła swoje produkty kosmetyczne do ponad 130 krajów i przynosi szacunkowe 340 milionów dolarów rocznego przychodu.

Jej córka Norvina Claudia jest prezesem Beverly Hills, która tworzy linie do makijażu od zestawów do konturowania po pomadki w płynie. Ich produkty kosmetyczne odniosły prawdziwy sukces dzięki kampaniom reklamowym i marketingowi w mediach społecznościowych. Claudia wzięła nawet swoje produkty z linii kosmetyków i pojawiła się na jej koncie na Instagramie, które zgromadziło ponad 1,3 miliona obserwujących.

Możesz także zobaczyć: Patrick Starr Wiki: Wiek, Płeć, Żonaty, Mąż, Chłopak, Wartość netto

Anastasia's Beverly Hills ma oddzielny intensywny marketing, aby promować swoje kosmetyki na platformach społecznościowych, takich jak Instagram, gdzie marka ma 17,3 miliona obserwujących. Nawet członek rodziny Kardashian, Kim Kardashian, zatwierdził ich produkt kosmetyczny, do którego nazywają ją królową brwi.

W wywiadzie dla Macy's jej córka powiedziała, że ​​jej zwolennicy chcą, aby Norvina wyświetlała płynne szminki na swoich kontach w mediach społecznościowych.

Krótki życiorys

Odnosząca sukcesy kobieta-przedsiębiorczyni urodziła się 28 grudnia 1956 r. w Rumunii zgodnie z wiki. Anastasia stoi na wysokości 1,77 m (5 '10”) i należy do rasy biało-rumuńskiej. Jej znakiem urodzenia jest Koziorożec.

Zalecane