blog

Andra Fuller Wiki, dziewczyna, randki, geje, sprawy, rodzina, wartość netto

Kiedy obdarowany przez Boga talent dostanie skrzydła poświęcenia i ciężkiej pracy, nic nie może go powstrzymać. Andra Fuller, amerykański komik i aktor, jest również jednym z tych, którzy dzięki swoim nieustannym staraniom i poświęceniu wyrobili sobie markę. Najbardziej znany jest z występu w serialu CW „Kompleks w Los Angeles”.

  Andra Fuller Wiki, dziewczyna, randki, geje, sprawy, rodzina, wartość netto

Ekranowa rola geja

Jedną z jego pamiętnych ról była rola geja w serialu CW „Kompleks w Los Angeles”. W wywiadzie dla Huffington Post Andra podzieliła się tym, że portretowanie romantycznej więzi między dwoma czarnymi mężczyznami było ekscytującą pracą, ale równie wymagającą. Powiedział,

„Wzięłam na siebie odpowiedzialność za ożywienie Kaldricka Kinga i bycie w 100% dokładnym i wiernym postaci. Bez wyjątków. Więc chociaż bycie hetero grającym geja było czymś innym, odrzuciłem wszelkie obawy i po prostu pochłonąłem się tą postacią całościowo”.

Z dala od życia na szpuli, Andra jest zwolenniczką gejów i LGBT w prawdziwym życiu. Uważa, że ​​geje powinni mieć odwagę, by otworzyć się na swoją seksualność.

Czy Andra potajemnie spotyka się ze swoją dziewczyną?

Andra zdołała ukryć swoje życie miłosne. Szczegóły dotyczące jego romansów i randek nigdy nie trafiły na pierwsze strony gazet. Istnieją szanse, że może się z kimś spotykać, ale nie ujawnił niczego w tym rodzaju.

Chociaż nie ujawnia wprost swojej dziewczyny, nieznacznie daje wskazówki dotyczące swojego związku w mediach społecznościowych. Aktor napisał kilka tweetów, co sprawia, że ​​publiczność jest ciekawa jego statusu związku.

Często wymienia imię swojej dziewczyny jako Fantasma, ale nigdy nie podał szczegółów dotyczących jej. Czy to na Twitterze, czy na jego Instagramie, Kompleks LA ałun zdołał zmylić swoich fanów przez rzekomą narzeczoną.

Możesz zobaczyć: Seargeoh Stallone Wiki: Wiek, żona, dziewczyna, wesoły, rodzice, wartość netto

(Źródła zdjęć: Twitter)

Wśród spekulacji swojej narzeczonej, Andra po raz kolejny zaskoczyła swoich zwolenników w lutym 2018 roku, kiedy napisał na Twitterze, że jego żona chciałaby tekst Tony'ego! Toni! Piosenka Tone! Cokolwiek chcesz .

Chociaż pozostaje mamą w odniesieniu do swojego życia miłosnego, wiadomo, że jest ojcem dwójki dzieci, obu synów o imionach Dralon Fuller i Justice Fuller. Na razie szczegóły jego mamusi pozostają nieznane.

Andra Fuller ze swoimi dwoma synami Dralonem Fullerem i Justice Fullerem w czerwcu 2018 (zdjęcie: Instagram)

Ze wszystkich swoich tweetów Andra prawdopodobnie czeka na odpowiedni moment, aby podzielić się swoim statusem związku z opinią publiczną. Miejmy nadzieję, że wkrótce otworzy kolejne rozdziały swoich tajemniczych spraw. Obecnie Andra mieszka w Los Angeles, wychowując swoich dwóch synów, Dralona i Justice'a, trzymając się blisko jego klatki piersiowej.

Nie przegap: Eddie Kaye Thomas Żonaty, Dziewczyna, Randki, wesoły, Rodzina, Wartość netto

Kariera i wartość netto:

Dwa zainteresowania życia Andry to piłka nożna i rozrywka. Najpierw zaczął szukać swojej kariery w piłce nożnej i odniósł w niej wiele sukcesów. Kiedy Andra był w Baylor, dostał szansę gry w drużynie Baylor Football, co wzbogaciło jego popularność. Został również prezesem Alpha Phi Alpha Fraternity Incorporated.

Bardzo oddany nauce, ukończył studia licencjackie z zarządzania w biznesie i komunikacji korporacyjnej, a później, we wczesnych latach dwudziestych, uzyskał tytuł magistra w administracji oświatowej.

Przeglądaj również: Steve Young Wiki, żona, Net Worth

Jednak po wejściu na Nowy Jork jego życie zmieniło się i zaczął pracować nad teledyskami, programami telewizyjnymi, przedstawieniami teatralnymi. On również interesował się komedią i miał świetną okazję do występu w Apollo Theatre.

Mówiąc o swojej karierze aktorskiej, najbardziej znany jest z roli Treya Morgana w serialu Ucieczka z więzienia , Otoczenie , NCIS , Seks Ed , Zarabianie . W 2018 roku Andra pojawiła się w teleturnieju Unieważniono Czarną Kartę w odcinku 111.

Mówiąc o swojej wartości netto, Andra nie ujawniła zbyt wiele na temat swojego statusu finansowego, ale dzięki swojej rozwijającej się karierze można być pewnym, że jego życie jest dobrze uregulowane.

Krótki życiorys i Wiki:

Andra Fuller urodziła się 29 maja 1979 roku w Houston w Teksasie w USA. Jest najmłodszym z trójki dzieci swoich rodziców. Jego starszą siostrą jest Demetria, a starszym bratem Quincy. Jego obecny wiek to około 40 lat. Jego znakiem urodzenia są Bliźnięta, a wzrost wynosi około 1,83 m (6 stóp). Należy do pochodzenia afroamerykańskiego.

Zalecane