blog

Andre Tricoteux Wiki, Wiek, Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, wesoły, Wzrost

Podczas gdy większość celebrytów eksponuje swoje życie osobiste w mediach, aby przyciągnąć nieustanną uwagę i światło reflektorów, niektórzy decydują się trzymać swoje prawdziwe życie za kurtyną i cieszyć się sukcesem zawodowym. Jednym z takich aktorów jest Andre Tricoteux, który osiągnął wiele w swojej karierze, ale trzymał życie osobiste zamknięte. Andre Tricoteux jest aktorem i kaskaderem, znanym z grania Orc War Captain w „Warcraft” i Colossus w „Deadpool”.

 Andre Tricoteux Wiki, Wiek, Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, wesoły, Wzrost

Kim jest tajemnicza dziewczyna Andre?

Wybitny aktor, Andre, w swoich filmach wcielał się głównie w gigantycznego mężczyznę o intymnej postaci. Ledwie widzieliśmy, jak rozsiewa magię romansu i gra idealnego męża na ekranie.

Cóż, podobnie jak postacie ekranowe, Andre nie wydaje się prowadzić bardzo romantycznego prawdziwego życia. Według źródła, aktor jest podobno singlem i nie wspomina o nawiązywaniu związku w nadchodzących dniach.

Podobnie informacje o jego randkach lub dziewczynie do tej pory nie pojawiały się na pierwszych stronach gazet. Jednak przy tym atrakcyjnym wyglądzie i uwodzicielskiej osobowości fanom trudno jest uwierzyć, że Andre do tej pory nie cieszył się urokami romansu.

Kto wie, aktor może być potajemnie żonaty i cieszyć się cudownym życiem małżeńskim z żoną i nie chce ujawniać się w mediach.

Co więcej, status pojedynczego związku Andre budzi podejrzenie, że może być gejem. Jednak aktor nie wykazał żadnych cech przypominających preferencje homoseksualne ani nie otworzył ust na plotki. Ponadto aktor nie wyszedł z partnerem, który potwierdza rzekome plotki.

Jej krótka biografia:

Według niektórych źródeł wiki, Andre Tricoteux urodził się w Yellowknife na Terytoriach Północno-Zachodnich z kanadyjskimi rodzicami. Aktor jest skryty i do tej pory nie ujawnił swoich urodzin i wieku. Stoi wysoki na wysokości 6 stóp i 9 cali, co idealnie pasuje do jego osobowości.

Zalecane