blog

Andrea Londo Wiki-Bio: Wiek, wzrost, chłopak, randki, rodzice, pochodzenie etniczne

Często widzimy, jak aktorzy dzielą się swoim rozczarowaniem, gdy ktoś kwestionuje ich wiarygodność aktorską. Ale Andrea Londo, meksykańska aktorka, wykorzystała media społecznościowe, by wybuchnąć irytacją, gdy artykuł nazwał jej postać w „Narcos” mianem „tropu płaczącej kobiety'. Poza uznanym serialem, Londo pojawiła się w „Criminal Minds: Beyond Borders' i Superfly.

 Andrea Londo Wiki-Bio: Wiek, wzrost, chłopak, randki, rodzice, pochodzenie etniczne

Do czego służy Andrea Popular?

Andrea rozpoczęła karierę aktorską w 2015 roku, występując w odcinku serialu dokumentalnego MTV „Catfish: The TV Show”. Wystąpiła także gościnnie w „Criminal Minds: Beyond Borders” (2017).

Andrea zagrała w filmie „Time in Between” w 2017 roku. Zyskała na znaczeniu po tym, jak została obsadzona w serialu „Narcos”, w którym zagrała rola Marii Wiktorii która jest żoną kolumbijskiego handlarza narkotyków.

Ile jest warte netto Andrei?

Andrea ugruntowała swoje nazwisko jako jednego z silnych artystów, którzy zapewniają sprawiedliwość każdej postaci, którą przedstawia. Do tej pory nie ujawniła dokładnych szczegółów swojego statusu finansowego, ale biorąc pod uwagę jej osiągnięcia i osiągnięcia aktorskie, podejrzewamy, że ma wspaniałą wartość netto.

Broni swojej postaci w „Narcos” przed krytykami!

Oprócz stosunkowo łatwego napisania postaci Marii, Andrea bronił również roli przed negatywnymi komentarzami wyreżyserowanymi przez artykuł. Kiedy artykuł opisywał jej postać, Marię w „Narcos” jako „trop płaczącej kobiety” i wstydził się, że krzyczy na męża, Andrea 3 września 2017 r. zamieściła swój post na Instagramie, aby wyrazić swoje poglądy.

Czy Andrea z kimś się spotyka?

Byłoby dość zaskakujące, gdyby aktorka taka jak Andrea nie miała chłopaka. Jednak, ponieważ Andrea uwielbia cieszyć się niskim profilem, nie dała żadnych wskazówek dotyczących jej relacji i historii randek.

Do tej pory piękność nie była ani plotka, że ​​miała romantyczny romans, ani nie została zauważona z kimś, kto wydaje się jej kochać. Istnieją szanse, że ta wspaniała aktorka łączy romantyczną więź ze swoją wyjątkową osobą i nie chce się nią dzielić.

Krótkie życiorys i rodzina:

Andrea urodziła się 7 listopada 1992 roku w Meksyku według źródła wiki. Pochodzi z Meksyku, obecnie ma 25 lat. Należy do rasy białej, a jej znakiem urodzenia jest Skorpion. Cieszy się stosunkowo wysokim wzrostem z zachowaną sylwetką. Nie ujawniła publicznie zbyt wiele o swoich rodzicach, ale często publikuje zdjęcia swojego rodzeństwa w mediach społecznościowych.

Zalecane