blog

Andrea McLean Wiki, żonaty, mąż, rozwód, chłopak, randki, romans

Przebojowa prezenterka programu ITV „Nasz dom” i gospodarze oraz dzienny program czatowy Loose Women, który jest profesjonalnie znany jako prezenterka telewizyjna, a także dziennikarka i modelka, to Andrea McLean. Urodziła się w Glasgow w Szkocji w Wielkiej Brytanii, ale dorastała w Trynidadzie i Tobago ze swoją siostrą, a jej rodzice wrócili do Szkocji, gdy miała piętnaście lat.

 Andrea McLean Wiki, żonaty, mąż, rozwód, chłopak, randki, romans

Kariera i postęp:

Andrea rozpoczęła swoją karierę w 1993 roku jako niezależny pisarz podróżniczy, a później dołączyła do Central Press Features w maju 1994 roku, a także awansowała na stanowisko redaktora produkcyjnego w 1995 roku. Ale później w czerwcu 1996 roku dołączyła do „The Weather Network” i pracowała jako dziennikarz zajmujący się pogodą. dla Talk Radio. Następnie, w 1997 roku, ta dama wystąpiła również w programie telewizyjnym Channel 5 „Espresso” jako jeden z panelistów programu, ale w 1997 roku pracowała również jako prezenterka pogody. McLean współprezentował GMTV Today z Benem i Holmesem, a także był kotwicą LK Today pod nieobecność Lorraine. Jednak w 2014 roku Andrea wzięła również udział w pokazach gimnastycznych BBC One „Tumble” z profesjonalnym partnerem gimnastykiem Alexem.

Wartość netto, wynagrodzenie i działalność charytatywna:

Ta osobowość telewizyjna ma szacowaną wartość netto na około 3 miliony dolarów ze wspaniałą pensją. Jednak trudno jest również poznać jej inwestycje i depozyty, ale spędziła swoje bogate życie z udanego zawodu. McLean również wydaje pieniądze głównie na prace społeczne i charytatywne. Wiki podało, że 11 grudnia 2013 r. wykonała odwrócony skok na bungee na żywo w programie Loose Women dla Text Santa, a także katapultowała się trzydzieści siedem metrów w niebo z prędkością ponad 50 mil na godzinę poza The London Studios, po tym jak Loose Women zdobyła fundusze dla Text Santa cel w wysokości 63 000 USD.

Dwukrotnie rozwiedziona, nadal Szczęśliwa Randka ze swoim Nowym Chłopakiem!!

Andrea miała siedemnastoletni związek ze swoim chłopakiem, począwszy od ich nastoletnich lat, z producentem BBC Nickiem Greenem. Pobrali się w Kenii w 2000 roku i mają syna Finlaya Johna, urodzonego w październiku 2001 roku w Londynie. Ale w 2004 roku wychodzi na jaw, że Andrea miała romans ze Stevem Tomsem, gospodarzem Naszego Domu, ale wróciła do męża, aby spróbować załatwić sprawy. Ale później się rozwodzą, po rozwodzie z Nickiem, ona i jej chłopak Steve poszli razem i zostali w Ashtead w Surrey. Para miała córkę Amy, urodzoną w listopadzie 2006 roku, ale później w 2009 roku pobrali się w sierpniu 2009 roku, podczas letniej przerwy Loose Women's. Ale później, w 2012 roku, oświadczyła, że ​​Andrea rozstała się ze Stevem, po tym, jak w grudniu 2011 roku opuściła ich dom małżeński z dziećmi po roku służby na ich nieudanym ślubie i teraz mieszka z rodzicami. Jednak w styczniu 2016 roku ogłosiła, że ​​mieszka teraz ze swoim nowym partnerem od trzech lat, Nickiem Feeneyem, biznesmenem. Poznali się na randce w ciemno zorganizowanej przez charakteryzatora Loose Women. Teraz para cieszy się szczęśliwie razem.

Bio i fakty:

Ta gorąca i piękna dziennikarka i osobowość telewizyjna już dwukrotnie wyszła za mąż i wyszła za mąż, ale dwukrotnie się rozwiodła, teraz szczęśliwie mieszka ze swoim nowym chłopakiem. Dzięki swojej urodzie ma również udaną karierę i ogromnych fanów. Jednak w wieku 47 lat nadal wygląda jak ktoś 25/26, dzięki jej codziennemu treningowi i zbilansowanej diecie. Znalazłeś również Andreę McLean w sieci społecznościowej.

Zalecane