blog

Andrea Savage Wiki, Żonaty, Mąż, Chłopak, Randki, Wzrost, Bio

Amerykańska aktorka, producentka i scenarzystka znana jest z ról filmowych i telewizyjnych, takich jak Veep w 2012 roku, Step Brothers in i The Hot Wives of Los Vegas w 2015 roku. Andrea Savage powoli, ale pewnie staje się jedną z największych i najjaśniejszych na świecie. aktorka z dyplomem nauk politycznych na Uniwersytecie Cornell w Nowym Jorku. Jest także w serialu telewizyjnym parodii z rzeczywistości Hulu zatytułowanym The Hotwives,

Szybkie informacje

 • Data urodzenia
 • Wiek
 • Narodowość
 • Zawód
 • Stan cywilny
 • Mąż/małżonek
 • Rozwiedziony
 • Chłopak/Randka
 • wesoły/lesbijka
 • Wartość netto
 • Pochodzenie etniczne
 • Media społecznościowe
 • Dzieci dzieci
 • Wzrost
 • Edukacja

Amerykańska aktorka, producentka i scenarzystka znana jest z ról filmowych i telewizyjnych, takich jak Veep w 2012 roku, Step Brothers in i The Hot Wives of Los Vegas w 2015 roku. Andrea Savage powoli, ale pewnie staje się jedną z największych i najjaśniejszych na świecie. aktorka z dyplomem nauk politycznych na Uniwersytecie Cornell w Nowym Jorku. Jest także w serialu telewizyjnym parodii z rzeczywistości Hulu zatytułowanym The Hotwives i upewnia się, że jest jednym z komików, z którymi będziesz się śmiać.

Kariera i postęp:

Zaczęła grać w produkcjach teatralnych w Groundlings Theatre i zaczęła występować w komedii stand-up w całym Los Angeles. Zadebiutowała w serialu 'Sweet Valley High' w 1996 roku, jako Renata Vargas występująca w 22 odcinkach w ciągu 2 lat. Wylądowała w filmie „Step Brothers” obok znanego już i zdecydowanego Willa Ferrella. W innym filmie ponownie z Woodym Harrisonem w filmie „The Grand” w 2008 roku, ale jej następny film był po dwóch latach.

Obiad dla Schmucks był filmem, który współpracował z wieloma znajomymi twarzami, takimi jak Steve Carrell i Paul Rudd. Obecnie gra w takich filmach jak „The House”, które trafiły na ten rok. Jeśli chodzi o serial, w którym grała lub gra w tej chwili, jest Drunk History jako Addie Cherry, w tym powracająca rola jako Vivian Stoll w serialu iZombie.

Ile jest warta Andrea Savage Net Worth?

Z wartością netto 500 tysięcy dolarów i choć jej pensja jest niepewna, ale prawdopodobna w stu tysiącach kategorii. Andrea przez wszystkie lata swojej kariery wykonała niesamowitą pracę, na przykład podkładanie głosu, granie z najzabawniejszymi aktorami i dobre zarabianie w swojej roli. Media społecznościowe pokazują, jak idzie na wymyślne wyprzedaże, imprezy, ekstrawaganckie lokalizacje i gwiazdy, które są głównie znane na świecie. Zarabiając, gdy się porusza, równie dobrze może być główną atrakcją każdego filmu.

Tajemniczy mąż?

Jest kobietą ze smakiem w rolach, które wybierała przez lata, ale nie zrobiła wiele wiadomości o swoim życiu osobistym. Niektóre źródła wiki sugerują, że jest już mężatką i ma dziecko, które urodziło się w 2009 roku, z mężem, które ukrywała przed opinią publiczną. Pracując dobrze z paparazzi przez większość swojego życia, być może nauczyła się kilku rzeczy.

Inny sugeruje, że nadal jest samotna i wtedy się z nią spotykała chłopak, Chris Hardwick z powrotem w 2002 roku przez rok, aż do 2003 roku. Żadna z par nie dyktowała, kto jest winny ani jaki był powód zerwania, i pozostawiły swoich fanów bez mowy. Zmiażdżyła również wszelkie plotki, które czyniły ją lesbijką, ponieważ jej historia mężczyzn sugeruje, że tak nie jest.

Krótkie życiorys Andrei Savage'a:

Urodzona w 1973, 20 lutego w Santa Monica w Kalifornii, ma teraz 44 lata i mierzy 5 stóp i 8 cali. Najprawdopodobniej ma białe pochodzenie etniczne, a przy narodowości amerykańskiej jej rodzice są również kolejną tajemnicą, ponieważ nie podała lub nie określiła warunków swojej rodziny. W przypadku młodszego rodzeństwa, młodszego brata i siostry ich imiona nie pojawiły się.

Zalecane