blog

Andree Vermeulen Wiki, Bio, Wiek, Żonaty, Mąż lub Chłopak

Jeśli kiedykolwiek oglądałeś serial Angie Tribeca, to musiałeś wiedzieć o Monice, którą gra urodzona w Los Angeles komik i aktorka Andree Vermeulen. Dorastając w woods of Colorado, występowała na Bridgetown Comedy Festival, Bumbershoot Music and Arts Festival. Andree Vermeulen jest znana ze swojej pracy w Comedy Central, Funny or Die, Netflix i Super Deluxe. Ona nawet produkuje i współprowadzi Good Looks.

  Andree Vermeulen Wiki, Bio, Wiek, Żonaty, Mąż lub Chłopak

Andree Vermeulen jest znana ze swojej pracy w Comedy Central, Funny or Die, Netflix i Super Deluxe. Ona nawet produkuje i współprowadzi Good Looks.

Wartość netto Andree Vermeulena

Jako hollywoodzka aktorka, Andree zarobiła wysoką wartość netto i dostaje ogromną pensję z kariery aktorskiej. Kariera Andree rozpoczęła się w 2010 roku, kiedy Andree pojawił się w filmie „Laid Off” jako postać Johna Ryana. Film jest filmem komediowym, wszedł na ekrany w marcu 2010 roku. Później w 2015 roku pojawiła się w filmie „Uciekają z więzienia”. Daje również głos Ruffnut w animowanym serialu telewizyjnym „Jak wytresować smoka”, a także wystąpiła w programie komediowym New Girl „Bang! Bang”. I wreszcie zagrała w serialu „Angie Tribeca”, dzięki czemu stała się bardziej popularna w branży hollywoodzkiej.

Zobacz też: J jak Miller Wiki, wiek, żona, romans, CNN, wartość netto

Jako ciężko pracująca i jej poświęcenie i praca w swoim zawodzie, zakładamy, że otrzymuje ogromną pensję i staje się wysoką wartością netto. Według Time Magazine szacunkowa pensja aktora i aktorki z telewizji i filmów wynosi około 50 529 USD rocznie. Przychody aktorki zależą od projektu i jej roli w filmach i programach telewizyjnych.

Życie randkowe, żonaty, mąż, chłopak

Aktorka Angie Tribeca, Andree Vermeulen, zawsze ukrywała swój związek z dala od światła reflektorów. Jednak jej post na Instagramie niewątpliwie daje wgląd w jej osobisty romans. Angie spotyka się z komikiem i pisarzem Andrew Michaanem. Od 2016 roku udostępnia zdjęcie swojego chłopaka. Już 30 czerwca 2016 roku na jednym ze swoich tweetów napisała, że ​​Andrew zaskoczył ją najpiękniejszym rowerem.

Dowiedz się więcej: Nora Zehetner Zamężna, Mąż, Chłopak, Randka lub Lesbijka

30 stycznia 2018 r. Andree życzyła swojej ukochanej za pośrednictwem Twittera z okazji swoich urodzin. Podziękowała też swojemu chłopakowi za przeróżne przygody. Opuściła swój dom ze względu na miłość do Andrzeja.

Andree Vermeulen życzy swojemu chłopakowi Andrew Michaanowi urodzin 30 stycznia 2018 r. (Zdjęcie: Twitter)

Para przekroczyła swój dwuletni romans, delektując się ich związkiem. Pokonując przejażdżkę kolejką górską, para świętowała swoją drugą rocznicę 15 kwietnia 2018 r. Z okazji tego wyjątkowego dnia jej mężczyźni podarowali jej świnię.

Wygląda jednak na to, że Andree nie jest razem z Andrew. W swoje ostatnie urodziny wzięła na Instagramie zdjęcie i wrzuciła zdjęcie z mężczyzną o imieniu Damien, który zajmuje się marketingiem treści w The New York Times. W podpisie napisała, że ​​to najwspanialszy prezent urodzinowy ze wszystkich. Podobnie Damien obnosił się z ich wizerunkiem na Instagramie, gdzie widać Andree całującego się w policzek.

Nie jest pewne, czy Andree zerwała już z Andrew Michaanem przed uczynieniem go mężem, czy nie. Obecnie nie wyszła jeszcze za mąż.

Możesz polubić: Kate Gajdosik Wiek, żonaty, zaręczony, mąż lub chłopak

Andree Wiki i Bio

Młoda i utalentowana hollywoodzka diva Andree urodziła się jako Andree Vermeulen 4 listopada w Los Angeles w Kalifornii w Stanach Zjednoczonych. Ma dobry wzrost i idealną średnią wagę. Wychowała się w Los Angeles ze swoimi przyjaciółmi i rodzeństwem, jest więc narodowości amerykańskiej. Ukończyła kalifornijski uniwersytet stanowy, ale tematy nie są znane.

Zalecane