blog

Andrew Glennon - Wiki, wiek, rodzina i praca chłopaka Amber Portwood

Tak często tożsamość osoby jako partnera gwiazdy staje się ich jedyną tożsamością. Andrew Glennon stał się tematem debaty i ciekawości, gdy gwiazda Teen Mom, Amber Portwood, pocałowała swojego kochanka. Podobno jest członkiem produkcji i pracował jako członek załogi Obozu Małżeństwa, kiedy poznał Amber. Ale nawet po zbliżeniu się, cofali się, dopóki produkcja się nie skończyła.

Szybkie informacje

 • Narodowość
 • Zawód
 • Stan cywilny
 • Żona/małżonek
 • Rozwiedziony
 • Dziewczyna/Randki
 • wesoły/lesbijka
 • Wartość netto
 • Pochodzenie etniczne
 • Dzieci dzieci
 • Wzrost

Tak często tożsamość osoby jako partnera gwiazdy staje się ich jedyną tożsamością. Andrew Glennon stał się tematem debaty i ciekawości, gdy gwiazda Teen Mom, Amber Portwood, pocałowała swojego kochanka. Podobno jest członkiem produkcji i pracował jako członek załogi Obozu Małżeństwa, kiedy poznał Amber. Ale nawet po zbliżeniu się, cofali się, dopóki produkcja się nie skończyła.

Andrew the New Man w Amber Portwood’s Life!!

Samotna matka Amber, lat 27, była wcześniej zaręczona z Matt Baier , ale po tym, jak dowiedziała się, że miał wiele dzieci z różnymi kobietami, postanowiła odwołać ślub z kilkoma opóźnieniami.

Ale nie marnuje czasu na powrót do zdrowia, a Andrew Glennon dokonał wielkiego wejścia znikąd, a para podzieliła się pocałunkiem w Amber’s Indianapolis Hometown w sierpniu 2017 roku.

Według eonline.com, Andrew objął stanowisko członka obsady na Obozie Małżeństwa, gdzie w końcu się spotkali i zbliżyli. Ale w tym czasie on i gwiazda Teen Mom nie przekroczyli linii i ujawnili, że duet uderzył po zakończeniu produkcji.

Post udostępniony przez Amber Leann Portwood (@realamberlportwood1__) 17 sierpnia 2017 r. o 1:14 czasu PDT

Po Bursztynie zerwać z Mattem , zaprosiła Andrzeja do odwiedzenia. Gwiazdę reality show poznał dopiero po kilku tygodniach i od tamtej pory jest razem. Niedawno opublikowała zdjęcie mężczyzny trzymającego różę w ustach i to nikt inny jak Andrew.

Andrzej i Bursztyn witają chłopczyku

W listopadzie 2017 r. Andrew i Amber ogłosili, że spodziewają się pierwszego dziecka jako para. Amber, która jest już mamą córki, podobno jest zachwycona najnowszym dodatkiem.

Następnie Andrew po raz pierwszy został ojcem, kiedy Amber urodziła syna o imieniu James 8 maja 2018 roku. W rozmowie z US WEEKLYY potwierdziła, że ​​jest na lekach na depresję, ale to nie wpływa na zdrowie jej nowo narodzonego dziecka. urodzone dziecko.

Mówiąc o ich planach małżeńskich, powiedziała, że ​​są zadowoleni z tego, gdzie są. Podkreśliła również fakt, że Andrew nigdy nie mówi o małżeństwie ani o niczym z nim związanym.

Praca i kariera Andrzeja:

Andrew jest prostym człowiekiem żyjącym mile od centrum uwagi. I nic o nim nie wyszło na jaw. Ale jak podaje eonline.com, podjął pracę jako członek produkcji w dziale kamer oraz pracował jako operator w kilku projektach filmowych.

Andrew jest w porządku z Amber’s Past!!

Amber miał co najmniej burzliwą przeszłość. Rzuciła szkołę średnią po tym, jak dowiedziała się, że jest w ciąży partner Gary Shirley . Urodziła uroczą córkę Leah Leann Shirley, ale jej związek z Garym stał się kwaśny, a nawet miała fizyczną konfrontację z Garym, która pozostawiła trwałą bliznę na twarzy Gary'ego.

Amber odsiedział pięć lat więzienia za posiadanie narkotyków, ale został zwolniony 4 listopada 2013 roku cztery lata wcześniej. Następnie zaangażowała Matta Baiera, ale po serii prób i niepowodzeń, duet odwołał ślub i teraz dzieli przyjacielski związek.

Pomimo straszliwej przeszłości, jaką miała Amber, Andrew zdaje się dobrze rozumieć i chce wyruszyć w podróż, aby uleczyć rany z jej przeszłości. Jego wsparcie i ciepłe serce sprawiają, że związek jest jeszcze silniejszy i trwalszy, i miejmy nadzieję, że duet będzie miał znaczący związek.

Krótka biografia Andrzeja:

Ma 33 lata? Mam 27 lat... to dla mnie idealne i tylko to się liczy — Bursztynowy Portwood (@AmberLPortwood) 17 sierpnia 2017 r.

Andrew Glennon pochodzi z Malibu i urodził się w Malibu w Kalifornii. Obecnie ma 33 lata o sześć lat starszy od swojej miłości. Stoi solidną sylwetkę o wzroście 6 stóp i utrzymuje zdrowe ciało. Andrew nie ma oficjalnego konta na Twitterze i wiarygodnych źródeł wiki, które utrudniają wydobycie jego danych osobowych i rodzinnych. Udostępnił jednak zdjęcie jej babci i powiedział, że jest dumny z tego, że jest jej wnukiem. Posiada obywatelstwo amerykańskie i należy do amerykańskiego pochodzenia etnicznego.

Ostatnia aktualizacja 30 maja 2018 r.

Zalecane