blog

Andrew Kreisberg Żonaty, żona, dziewczyna, wesoły, wartość netto, wzrost

Zdecydowanie trudno zostać superbohaterem, a jeszcze trudniej napisać postać superbohatera, który ostatecznie ich tworzy. Andrew Kreisberg jest utalentowanym i zdolnym pisarzem, który wykonuje tę pracę ze względną łatwością. Twórca stworzył kilka fantastycznych postaci, takich jak Flash i Supergirl, dzięki czemu zakochaliśmy się w tej postaci. Magia, którą rozprzestrzenia na ekranie, jest niewytłumaczalna i skazana jest na ogromny sukces w nadchodzących dniach.

  Andrew Kreisberg Żonaty, żona, dziewczyna, wesoły, wartość netto, wzrost

Ile jest warte netto Andrew?

Pisarz o superbohaterach podpisał wieloletni kontrakt z Warner Bros. Television, w ramach którego będzie rozwijał nowe projekty i nadal pracował jako scenarzysta i producent przy bieżącym serialu telewizyjnym. Autor ma prawo do sowitej pensji Warner Bros i zwiększenia majątku do przyzwoitych 1,2 miliona dolarów.

Ucz się więcej: Jesse L. Martin Żonaty, żona, wesoły, wartość netto, czynsz, edukacja

Karierę rozpoczął od tragicznego wydarzenia, kiedy jego ukochana siostra zmarła na raka w wieku 16 lat, zainspirowany tą katastrofalną fazą napisał Kometę Halleya w 2005 roku. Wcześniej napisał Malcolm & Eddie w 1998 roku. Absolwent z Boston University College of Communication pisze teraz dla słynnych seriali telewizyjnych, takich jak Strzała oraz Błysk.

Andrew L. Kriesberg z członkami załogi podczas TCA Summer Press Tour 2015 (zdjęcie: wmagazine.com)

W amerykańskim serialu o superbohaterach Błysk, Andrew pracuje jako współprogramista i autor historii. Pracuje jako jedyny showrunner Błysk i napisał historię przez 10 odcinków. T on Flash premiera odbyła się w dniu 7 Październik 2014. Również 2 kwietnia 2018 CW wznowiło pierwszy sezon serialu. Tymczasem 9 października 2018 odbyła się premiera piątego sezonu. W serialu gwiazdy takie jak Stefana Huzara, Jesse L. Martin oraz Carlos Valdes a niewielu innych miało niezwykłe aktorstwo.

Badać: Eddie Huang Żonaty, żona, narzeczony, dziewczyna, wartość netto, rodzina

Scenarzysta i producent wyszedł na światło dzienne, pisząc do animowanego sitcomu „Mission Hill”. Autor świeci jasno poprzez swoje genialne pisarstwo. Napisał słynne seriale, takie jak Liga Justina, Simpsonowie, Pamiętniki wampirów, Gwiezdne wojny: Wojny klonów i Magazyn13. Obecnie jest producentem wykonawczym i scenarzystą Flash, Arrow, Supergirl i Legendy jutra. Pisarz jest również autorem kilku komiksów z Zielona Strzała i Czarny Kanarek, i Batman Confidential wśród jego nagród.

Pomimo udanej kariery producenta wykonawczego CW, Andrew został zawieszony w pracy jako showrunner w serialu Flash, strzała, legendy jutra, oraz Super dziewczyna , po tym, jak 10 listopada 2017 r. został oskarżony o molestowanie seksualne. Później, 29 listopada 2017 r., został zwolniony z amerykańskiej firmy rozrywkowej Warner Bros. Jak potwierdził deadline.com, został zwolniony z pracy po przeprowadzeniu dochodzenia. Firma Warner Bro powiedziała:

„Jesteśmy zaangażowani w zapewnienie bezpiecznego środowiska pracy naszym pracownikom i wszystkim zaangażowanym w nasze produkcje”.

Czy Andrew jest żonaty? Czy jest gejem?

Pisarz żyje odosobnionym życiem lub ma pewne zasady, jeśli chodzi o życie osobiste. Sława Strzały, Andrew nie lubi ujawniać niczego o swoim życiu. Ale utalentowany pisarz został przedstawiony wraz z uroczą kobietą na Instagramie, gdzie napisał podpis „Dzięki za wpuszczenie hob i nob na cudowną kobietę”.

Fani szybko doszli do wniosku, że pisarz umawia się na randki, a dziewczyna na zdjęciu jest jego dziewczyną. Ale Andrew nigdy nie wyszedł do mediów potwierdzając wiadomości, ani nie pojawił się ponownie z damą. Obecnie pisarz nie ma żony i nie planuje wkrótce się żenić.

Rola Alexa granego przez Chyler Leigh w Supergirl to postać gejowska, w której producent wykonawczy twierdzi, że chce, aby Alex był szczęśliwy. Jego ciągłe wsparcie i otwarta miłość do gejowskiej postaci z serialu skłoniły fanów do zakwestionowania jego orientacji seksualnej.

Nie chcesz przegapić: Mąż Teddi Jo Mellencamp Edwin Arroyave Wiki: Wiek, narodowość, pochodzenie etniczne, praca, wartość netto

Krótki życiorys

Andrew L. Kriesberg urodził się 23 kwietnia 1971 r. i posiada obywatelstwo amerykańskie. Patrząc na jego wygląd, wydaje się, że nie lubi spędzać czasu na siłowni, ale ma przyzwoity wzrost. Andrew, który nie ma oficjalnego konta na Instagramie, jest jednak dość aktywny na Twitterze. Często publikuje aktualizacje dotyczące swoich programów na swoim koncie na Twitterze. Obecnie ma 47 lat.

Urodzony w Bostonie pisarz kreatywny jest jedynym powodem, dla którego superbohaterowie produkują dzięki swojemu komiksowi. Andrew jest inspiracją dla ludzi do podnoszenia się poprzez tragiczne wydarzenia.

Zalecane