blog

Andrew-Lee Potts Wiki, Żonaty, Żona lub Dziewczyna i Net Worth

Andrew-Lee Potts jest najbardziej rozpoznawalny dzięki swojej postaci jako dziwaczny Connor Temple w programie science fiction Primeval, który reprezentował w kanadyjskim spin-offie Primeval: New World. Zdecydował, że chciał zostać aktorem, gdy miał szesnaście lat. Wyprodukował Keychain Productions z Alexem Mossem i Tonym Denmanem. Niskobudżetowy dom kreacji uwolnił wiele szortów, licząc; Idance, Color Blind i Blood on Benefits. Dwa z jego filmów zostały wybrane do nagrody Virgin Media Short Film Awards: Atwood Alley w 2013 roku i Little Larry w 2012 roku.

 Andrew-Lee Potts Wiki, Żonaty, Żona lub Dziewczyna i Net Worth

On wyprodukował Produkcje pęku kluczy z Alexem Mossem i Tonym Denmanem. Niskobudżetowy dom kreacji uwolnił wiele szortów, licząc; Idance, Color Blind i Blood on Benefits. Dwa z jego filmów zostały wybrane do nagrody Virgin Media Short Film Awards: Atwood Alley w 2013 roku i Little Larry w 2012 roku.

Andrew-Lee Potts poślubił tancerkę!

Brytyjski aktor Andrew jest żonaty z Mariamą Goodman od 20 sierpnia 2014 roku. Jego żona Mariama jest angielską piosenkarką i tancerką, która jest członkinią takich zespołów jak Solidna harmonia E i Honeyz . Para ma razem syna, którego powitali w 2016 roku. Mariama ma również córkę urodzoną w 2011 roku z poprzedniego związku.

Nie przegap: Felly [rapper] Wiki, wiek, dziewczyna, wartość netto

Podczas 37. urodzin Andrzeja, 29 października 2016 r., Mariama zamieściła na Twitterze migawkę swojego przystojniaka, wyrażając swoją miłość i życząc mu urodzin. Duet często cieszy się z wizyty i na początku września 2018 roku udał się z rodziną do Yorkshire Wildlife Park.

Przeczytaj także: Kelly Siegler Wiki, Net Worth, Żonaty, Rodzina, Córki

Zaczął na kursach teatralnych w wieku siedmiu lat i szybko został obsadzony w małych programach, które odbywały się w północnej Anglii. W wieku dziesięciu lat przygotował swoje pierwsze wejście do telewizji na Oddziale Dziecięcym. Kiedy miał 18 lat, wylądował w serialu HBO Band of Brothers. Zagrał szeregowego Eugene Jacksona, człowieka, który ginie od rany od własnego granatu.

Potem występował stopniowo w telewizji. Zagrał w dwóch nieprzychylnie polecanych programach: dwukrotnie w Pochowany a potem powracająca postać Toby'ego w 6 odcinkach Dziwny . W tym samym roku wystąpił jako Nero w filmie fabularnym Boudica . W następnym roku został obsadzony jako Jonathan Chadwick w dwóch odcinkach Grubi przyjaciele . Zagrał zabójcę w 2-odcinkowym odcinku Proces i zemsta . Zagrał w amerykańskim filmie Kofeina grając byłego chłopaka Katherine Heigl i ćwiczyć ćpanie w roli komediowej, która została uchwycona przed Idealem.

Krótki życiorys i Wiki

Urodzony 29 października 1979 roku Andrew Lee Potts jest jednym z najpopularniejszych angielskich aktorów i reżyserów. Pochodzi z Bradford w hrabstwie West Yorkshire w Anglii. Należy do narodowości brytyjskiej, a jego pochodzenie etniczne jest białe, jak na wiki.

Dowiedz się więcej: Joe Zee Partner, mąż, wesoły, wartość netto, wzrost, program telewizyjny

Jest synem Alana Pottsa i Susan Potts. Sprawił, że rodzice są z niego bardzo dumni. Ma bajeczną wysokość 5 stóp i 10 cali, która spada około 1,78 metra.

Zalecane