blog

Andrew Santino Wiki, żonaty, żona, dziewczyna, randki, geje, pochodzenie etniczne

Czasami celebrycie, który bezczelnie omawia każdy problem na ekranie telewizora, udaje się zachować całkowite milczenie o swoim prawdziwym życiu. Jednym z takich celebrytów jest Andrew Santino, który mimo pozorów bardzo komunikatywnego i obszernego, swoje życie prywatne trzymał za barem. Andrew Santino to amerykański aktor i komik, znany z „Henry Poole Is Here”, „Sin City Saints” i „Mixology”.

 Andrew Santino Wiki, żonaty, żona, dziewczyna, randki, geje, pochodzenie etniczne
 • Rodzice
 • Czasami celebrycie, który bezczelnie omawia każdy problem na ekranie telewizora, udaje się zachować całkowite milczenie o swoim prawdziwym życiu. Jednym z takich celebrytów jest Andrew Santino, który mimo pozorów bardzo komunikatywnego i obszernego, swoje życie prywatne trzymał za barem. Andrew Santino to amerykański aktor i komik, znany z „Henry Poole Is Here”, „Sin City Saints” i „Mixology”.

  Kariera i postęp:

  Andrew Santino rozpoczął swoją karierę, grając i pisząc w ostatnim sezonie MTV Punk'd. Pracował w kilku serialach telewizyjnych i filmach, takich jak „Henry Poole Is Here”, „Sin City Saints”, „How I Met Your Dad”, „Trilogy” i „I'm Dying Up Here”. Zagrał także w serialu „Arrested Development” Netflixa, „The Office” stacji NBC, „Drzewo genealogiczne” HBO i „Szpital dziecięcy” Adult Swim.

  Ponadto komik został uznany za jednego z „10 najlepszych komiksów do obejrzenia” Comedy Central. Zrobił pierwszy program komediowy 2 czerwca zatytułowany „Andrew Santino: Home Field Advantage”, który był emitowany w Showtime. Podobnie występował jako goście komediowi w kilku programach, takich jak „Conan”, „Roast of Justin Bieber Pre-Show”, „The View”, „Last Call With Carson Daly” i „The Late Late Show with James Corden”.

  Wystąpienia telewizyjne i trasy komediowe rzeczywiście pomogły komikowi przenieść jego sławę i sukces na inny poziom. Chociaż Andrew nie ujawnia się w jasnych liczbach, podejrzewamy, że cieszy się ogromną wartością netto w tysiącach.

  Czy Andrew spotyka się ze swoją sekretną dziewczyną?

  33-letni komik Andrew Santino wydaje się dość ekstrawertyczny w programach, w których w zabawny sposób dzieli się swoimi poglądami na każdy możliwy temat. Jednak aktor nie wydaje się szczery, jeśli chodzi o opowiadanie o swoim życiu osobistym. Aktor ledwo przekazał mediom wskazówki na temat swojego życia miłosnego i statusu związku. Według whosdatedwho.com aktor jest obecnie kawalerem i nie jest żonaty.

  Jednak jego poczucie humoru i atrakcyjna osobowość skłaniają widzów do odmiennego myślenia. Nigdy nie wiadomo, przystojny komik może być potajemnie żonaty i cieszyć się pięknym życiem małżeńskim z żoną. Albo Andrew może potajemnie spotykać się ze swoją dziewczyną i ukrywać informacje przed opinią publiczną. Poza tym jego samotny związek często budzi podejrzenia, że ​​może być gejem. Ale Andrew nie odniósł się do plotek i prawdopodobnie lubi czynić swoje życie osobiste enigmatycznym.

  Jego krótka biografia:

  Według niektórych źródeł wiki, Andrew Santino urodził się 16 października 1983 r. w Illinois w USA, a jego rodzice byli Amerykanami. Aktor przeniósł się z Chicago do Los Angeles, aby rozpocząć karierę w komedii. Celebr należy do rasy białej i ma niesamowitą wysokość 6 stóp i 1 cal, co podkreśla jego osobowość.

  Zalecane