blog

Andrew Schulz Wiki, wiek, dziewczyna, randki, romans, wartość netto

Zabawna osobowość i zabawny człowiek, który również jako prezenter znanej osobowości w programach MTV z MTV2, show 'Guy Code', gdzie również stał się podcasterem, lepiej znanym jako komik i aktor stand-up , p. Andrzeja Schulza. Jednak ten utalentowany i wszechstronny facet wystąpił również na słynnym Edinburgh Comedy Festival w 2008 roku, a także pisał i pojawiał się w sieci.

 Andrew Schulz Wiki, wiek, dziewczyna, randki, romans, wartość netto

Poznaj jego karierę i sukcesję:

Andrew jest znany z występu w programie telewizyjnym „Guy Code” i pracy z podcastem „The Brilliant Idiots”. Wystąpił także w programie telewizyjnym „Guy Court” w 2013 roku, Uncommon Sense z Charlemagne w 2016 roku i Red Eye z Tomem Shillue od 2013 roku. Schulz zagrał także rolę Paula Rosenberga w serialu Benders w 2015 roku, a także wystąpił w latach 201. film „Victor”, a także pojawił się taki przebojowy serial telewizyjny. Niemniej jednak, w 205 roku, ten genialny facet zagrał także w krótkotrwałym programie IFC „Benders”.

Ile on zarabia?

Andrew Schulz oszacował majątek netto na 3 miliony dolarów ze swoją wspaniałą pensją. Jest jednak znany jako amerykański numer jeden lub jeden z najlepszych komików stand-upowych, a także znany jako aktor i podcaster, więc pomaga mu to również zarobić ogromne pieniądze i nieruchomości. Nie ujawnił, gdzie i ile ten facet zainwestował i wpłacił, ale ujawnił, że wydał swoje pieniądze na podróże i zakupy oraz spędzanie czasu z rodziną i przyjaciółmi. Obecnie działa głównie w pracach społecznych i niektórych organizacjach charytatywnych oraz stowarzyszeniach darczyńców.

Komik, dlaczego jeszcze nie jest żonaty?

Nie ma pełnych informacji o jego życiu osobistym, a także o życiu małżeńskim, co wydaje się, że facet nie jest jeszcze żonaty. Jednak ten facet jest zawsze zajęty swoją pracą, taką jak zawód, a także swoją karierą, dzięki czemu zdobył ogromne imię jako komik, a także znany i utalentowany aktor. Jego prace, a także przystojna i szykowna osobowość mają wielu fanów, zwłaszcza fanki, które chcą go jako swojego przyszłego męża. Ale nie ujawnił ani nie ujawnił swojej potencjalnej żony, a także przyszłej partnerki życiowej. Jednak był romans ze swoją partnerką z serialu Sarą Phillips. Czasami para również widywała się razem w niektórych miejscach publicznych i miejscach. Tak więc ludzie uważali ich za chłopaka/dziewczynę, ale nie przyjęli z zadowoleniem plotki i powiedzieli, że są po prostu dobrymi przyjaciółmi. Więc wprowadza nas w zakłopotanie, że się spotykają, czy nie. Miejmy nadzieję, że wkrótce ujawnią związek między nimi. Dlatego życzymy, aby ujawnili się wcześniej.

Krótki życiorys:

Andrew Schulz urodził się w Nowym Jorku 30 października 1987 roku dla swoich rodziców, ma więc obywatelstwo amerykańskie i jest rasy białej. Jest jednym z najbardziej kompetentnych i utalentowanych komików, a także aktorem, co pomaga mu zdobyć zarówno sławę, jak i ogromną wartość netto. 29-letni komik ma ponad 6 stóp i 2 cale wzrostu oraz jest szczupły, zadbany i dobrze umalowany. Działa również na Instagramie i Twitterze.

Zalecane