blog

Andy Allo Żonaty, Mąż, Chłopak, Randki, Pochodzenie, Wartość netto

Jej kolekcja UnFresh zawiera utwór „Fairyland” z wokalem urodzonego w Kalifornii rapera Blu, najlepszej artystki soul Andy Allo, znanej dodatkowo ze swoich kolekcji wykonań UnFresh i Superconductor, tej kameruńskiej wokalistki soul, funk i R&B, autorka tekstów , gracz konsolowy i gitarzysta. Urodziła się 13 stycznia 1989 roku w Northwest Region w Kamerunie.

  Andy Allo Żonaty, Mąż, Chłopak, Randki, Pochodzenie, Wartość netto

Kariera i postęp

Zaczęła grać na pianinie w wieku siedmiu lat i założyła swój szczególny zespół, Allo i Traffic Jam, kiedy była w późnej młodości.

Zobacz też: Hunter Plake Wiki, wiek, głos, żonaty, żona, dziewczyna, muzyka

Andy rozpoczęła karierę jako piosenkarka i gitarzystka w zespole wspierającym Prince'a. Pierwszy album Andy'ego został nazwany Nieświeży, który wydała w 2009 roku. Niedługo potem Andy wydał kolejny album Nadprzewodnik. Tak czy inaczej, w październiku 2014 roku wydała swój singiel „Tongue Tied”. Hello został wydany w kwietniu 2015 roku i otrzymał wsparcie przez PledgeMusic. Mniej więcej w tym samym czasie pracowała razem z Princem nad spreadami.

Zawód Andy zaprowadził ją do różnych miejsc na całym świecie, w tym do Kanady, Australii, a także do wielu części Europy.

Ile jest wart Andy'ego?

Jest milionerką, ale jej dokładna wartość netto jest nadal sprawdzana. Ale jej powiązany zespół lub wokalista Prince ma szacowaną wartość netto na ponad 300 milionów dolarów, z ogromnymi ilościami nieruchomości i aktywów. Według jej profilu w mediach społecznościowych, prowadzi również luksusowy styl życia.

Nie przegap: Aundrea Fimbres Ślub, żonaty, mąż, w ciąży, wartość netto

Jedna z najlepszych artystek i muzyków Andy jest rzemieślniczką, która oczyszcza swoją szczególną drogę dzięki interesującemu jej brzmieniu i wibracji. Andy odwiedził już całą Europę i Stany Zjednoczone, co więcej, większość z nich ostatnio zakończyła krótki występ z Enrique Iglesiasem i rezydenturę koncertową w Los Angeles.

Czy Andy Allo jest potajemnie żonaty?

Nieznane źródło sugeruje teraz, że była również w związku z Princem (potencjalnie chłopakiem). Swobodnie na spotkaniu Andy powiedziała, że ​​ona i Prince byli po prostu towarzyszami, gdy zapytano ich, czy się spotykają. Podczas wizyty, tak czy inaczej, kiedyś wyszyła się jak on i oszukała grupę ludzi na zabawę. Allo powiedział raz; Andy wygląda dokładnie tak jak on, więc ludzie od czasu do czasu określają ją jako lesbijkę. Nosili koordynujące stroje TOTALLY KICKY i, jak twierdzą, jest osobą, która wpłynęła na niego, by nosić włosy w naturalnym afro.

Gdziekolwiek to jest z tobą, koordynacja stroju zawsze ustawia je jako zewnętrznie połączone zestawienie muzyczne na niebie. Allo po prostu pomyślała, że ​​podzieliła się tym, co inny z protegowanych Prince'a, Andy, opublikował od swojej śmierci 21 kwietnia 2016 roku. W ten sposób oznacza to, że nie była jeszcze mężatką, a ponadto Prince nie był jej mężem.

Może ci się spodobać również: Conor Maynard Wiki, Bio, Girlfriend, Dating, Gay and Net Worth

Andy Allo po śmierci Prince'a 25 kwietnia 2016 r. (zdjęcie: Instagram)

Jednak po śmierci Andy trafił na pierwsze strony gazet, gdy śledczy znaleźli list miłosny napisany przez Andy'ego do Prince'a. List rozpoczął się od podziękowania Prince za pomoc Andy’emu przy jej debiutanckim albumie. Andy również wspomina Kocham Cię w liście i kończy się okazaniem szacunku i wdzięczności Prince'owi. Chociaż pogłoski o związku między nimi nie przybrały na sile, ale układają się w literę, nie można zaprzeczyć, jaką wartość miał Prince w życiu Andy'ego.

Mówiąc o końcu Prince'a, wiele raportów twierdzi, że zmarł z powodu przedawkowania silnego opioidowego środka przeciwbólowego, fentanylu.

Krótki życiorys

Jedna z najbardziej potencjalnych piosenkarek i autorek tekstów, a także aktorka posiada obywatelstwo amerykańskie, ale jest pochodzenia afroamerykańskiego, ponieważ pochodzi z Kamerunu. Allo stała ze swoim idealnym wzrostem 5 stóp i 10 cali przy swojej równej wadze, a także atrakcyjnej sylwetce i sylwetce. Jednak Allo znalazłeś również na różnych kontach w mediach społecznościowych.

Zalecane