blog

Andy Bassich Wiki-Bio, Wiek, żona, rozwód, rodzina, wartość netto, 2017

Alaska kryje w sobie ukryte niebezpieczeństwa i lenistwo niedźwiedzi, ale zapewnia także spokój i spokój ludziom takim jak Andy Bassich, który wędrował po zakątkach Stanów Zjednoczonych, aby znaleźć swoją pasję. Obecnie jest gwiazdą serialu dokumentalnego w „Life Below Zero”, gdzie opiekuje się 37 psami zaprzęgowymi i mieszka w rzece Jukon na Alasce. Niedawno powrócił do serialu po tym, jak jego życie małżeńskie z Kate dobiegło końca.

  Andy Bassich Wiki-Bio, Wiek, żona, rozwód, rodzina, wartość netto, 2017

Kariera jako Musher!

Ukończył Liceum im. Johna F. Kennedy'ego i został zawodowym stolarzem i stolarzem. Przez większą część swojej młodości pracował w Waszyngtonie, aby utrzymać rodzinę i małżeństwo siostry. Choć pracował w stolicy, jego pasja była gdzieś w krzakach Alaski. Po przeprowadzce na Alaskę w 1980 roku rozpoczął hodowlę psów i zaczął polować.

Obecnie mieszka w Jukonie ze swoimi 37 psami zaprzęgowymi. Jego koczowniczy tryb życia na Alasce przyniósł mu i jego byłej żonie rolę w serialu dokumentalnym „Life Below Zero”. Life Below Zero skupia się na swoim głównym bohaterze i jego walce z dziczą Alaski oraz przetrwaniu przy minimalnych zapasach. Program ma gwiazdorską obsadę, w tym m.in Sue Aikens , Chip i Agnes Hailstone , Glenn Villeneuve , Jessie Holmes i Erika Salitana. Spektakl jest w 9. sezonie w 2017 roku i nosi podtytuł jako Seasons of Change.

Ile ma wartość netto Andy'ego?

Przede wszystkim poluje i zbiera wszystko, co je i pije. Obecnie prowadzi szkołę przetrwania i łapania psów na Alasce. Spędza dzień na polowaniu, zbieraniu i opiece nad swoimi psami zaprzęgowymi, dzięki czemu zarabia pokaźną pensję w wysokości 100 000 dolarów od producentów serialu.

Przywołuje swoją wartość netto za pośrednictwem swojego serialu telewizyjnego, a także ze swojej szkoły. Jego oczekiwana wartość netto wynosi około 250 000 USD. Wrócił do serialu w 2016 roku po rozwodzie; fani byli wściekli na program, ponieważ zarzucano mu, że ma agresywny związek z byłą żoną Kate.

Obraźliwy związek zakończył się rozwodem!

Ludzie chwalili Andy'ego za jego poważną etykę pracy i poświęcenie, ale czy był oddanym mężem, najwyraźniej nie! jest odpowiedzią.

Andy i Kate spędzili razem lata ciężko walcząc o przetrwanie w mrożącym krew w żyłach stanie Alaski. Ale według Kate przez lata zmagała się z fizycznymi i słownymi nadużyciami ze strony Andy'ego i utrzymywała swój agresywny związek w ciemności.

Ale po latach prób ratowania związku i zapewniania wsparcia Andy'emu miała tego dość. Następnie złożyła wniosek o rozwód, a para rozstała się w 2016 roku.

Po rozwodzie obie osoby mają własne kłopoty, ponieważ Andy został sam, aby przetrwać i zarabiać na życie na Alasce, podczas gdy Kate nie ma domu i musi mieszkać z przyjaciółmi. Teraz planuje przeprowadzić się do Kolumbii Brytyjskiej w Kanadzie, aby być blisko swojej najmłodszej córki.

Chociaż wiki Andy'ego jest powściągliwe w stosunku do jego dzieci, zgodnie z wywiadem Kate z Dailytwocents.com, ujawniła, że ​​jej najmłodsza córka mieszka w Kanadzie. Analizując jej słowa, para jest rodzicem wielu dzieci, chociaż rozstrzygające informacje są nadal nie do odzyskania.

Powódź zniszczyła jego dom!

Alaskan często świętuje rozpad wody jako początek lata, ale przede wszystkim jest to początek okazji do zdobycia pożywienia. Ale w 2009 r. zerwanie przyniosło raczej dewastację niż nadzieję.

W ciągu 15 minut przerwy widział, jak jego majątek, domy i maszyny zostały zalane przez lodowatą wodę Jukonu, która jest jedną z najbardziej niszczycielskich powodzi w historii rzeki.

Po tym, jak jego cenne aktywa trafiły do ​​wody, spędza lata odbudowując swoje środki do życia, teraz przygotowuje się do rozpadu wody. Każdego roku tworzy łuk o długości 40 stóp przy łodziach, aby powstrzymać przedostawanie się wody i ratować życie swoje i swoje psy.

Krótka biografia Andy'ego:

Urodzony w stolicy Stanów Zjednoczonych, swój pierwszy krok postawił w 1959 roku, co oznacza, że ​​ma około 57 i 58 lat. Po spędzeniu dzieciństwa i wczesnej dorosłości w stolicy, przeniósł się na Alaskę, by żyć w ciszy i spokoju. Według źródeł ma on obywatelstwo amerykańskie i należy do rasy białej. Weteran „Life Below Zero” ma przyzwoity wzrost i utrzymuje zdrową sylwetkę. Chociaż informacje o jego rodzinie jeszcze się nie pojawiły, wiadomo, że ma siostrę, dla której pracował, aby opłacić jej małżeństwo.

Zalecane