blog

Andy Stanley Wiki, żonaty, żona, rodzina, kościół, wynagrodzenie i wartość netto

Pastorzy mają nieograniczoną liczbę obowiązków w swoich rolach jako liderzy zgromadzenia kościelnego. Podobnie jest z założycielem North Point Ministers, Andy Stanley, który jest znany z tego, że wzywa członków kościoła do przestrzegania biblijnych zasad. Posiada wszystkie cnoty moralne, jakie powinien posiadać przywódca kościoła, w tym siłę charakteru, miłość, troskę, łaskę i pokorę.

  Andy Stanley Wiki, żonaty, żona, rodzina, kościół, wynagrodzenie i wartość netto

Święta Wizja Stanleya

Stanley i jego pięciu innych przyjaciół, którzy przez kilka lat pracowali jako pastor pomocniczy i duszpasterz dla studentów w First Baptist Atlanta, założyli Kościół North Point Community Church w 1995 roku. Dzięki temu jest jednym z największych kościołów w Stanach Zjednoczonych, teraz rozrósł się do sześciu kampusy i ponad 32 000 uczestników każdego tygodnia.

North Point Ministries pomogło ponad dwudziestu strategicznym kościołom partnerskim w USA i Kanadzie. W 2006 roku Buckhead Church przedstawił artykuł w USA Today na temat innowacyjnego wykorzystania wideo w wysokiej rozdzielczości zamiast głośnika na żywo.

Nie przegap: Larsa Younan Wiki, wiek, dzieci, wartość netto, rodzeństwo

Stanley często odwiedza Światowy Szczyt Przywództwa Stowarzyszenia Willow Creek, założony przez Billa Hybelsa w 1995 roku. W 2010 roku badanie amerykańskich pastorów wykazało, że Stanley jest 10. najbardziej wpływowym żyjącym kaznodzieją.

Obecnie Stanley pracuje jako starszy pastor North Point Community Church, Buckhead Church i niektórych znanych kościołów w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Jako pastor opublikował kilka książek dotyczących swojego życia, w tym „Jak dobry jest wystarczająco dobry?”, „Skała, tworzenie społeczności” i wiele innych. A jednym z jego najczęściej słyszanych cytatów jest:

„Przywództwo nie zawsze polega na robieniu rzeczy „właściwie”. Przywództwo polega na wykonywaniu zadań przez innych ludzi… Kiedy lider nie może znaleźć kogoś, komu mógłby coś przekazać, nadszedł czas, aby spojrzał w lustro”.

Ile ma wartość netto i wynagrodzenie Stanleya?

Staley poświęcił całe swoje życie jako pastor. Jest jednym z najwybitniejszych pastorów w Stanach i nigdy nie opuszcza przemówień na różnych chrześcijańskich szczytach. Mimo że jest uczciwy i szczery w innych sprawach, udało mu się utrzymać pensję i majątek netto w tajemnicy.

Trzy dekady życia małżeńskiego z żoną!

Stanley nie tylko przekazuje wiedzę i mądrość ludziom z podcastu o przywództwie, ale jest także człowiekiem rodzinnym, który spełnia wszelkie obowiązki wobec swoich dzieci i żony.

Możesz polubić: Eric Villency Żonaty, Ślub, Żona, Rozwód, Dziewczyna, Randki, Wartość netto

Pastor, bez względu na swój wiek, nie zapomina o tym, aby Sandra poczuła się wyjątkowo i często publikuje jej zdjęcia w mediach społecznościowych. 31 maja 2017 roku Stanley napisał słodkie życzenia urodzinowe do swojej ukochanej żony z podpisem „Jesteś ponadczasowa, ponadczasowa, koronkowa i finezyjna. Jesteś piękna i elegancji.'

Podobnie w starym tweecie z 2014 roku Stanley wspomniał, jak bardzo czuje się błogosławiony, że ma Sandrę w swoim życiu. W poście podzielił się, że była świetną żoną „Niesamowita mama. Kochająca córka. Lojalna siostra. Wierna synowa. Niesamowita żona”.

Andy i jego żona Sandra delektują się wierną więzią u boku swoich dzieci. Mało tego, para z powodzeniem przekroczyła kolejny rok wspólnego życia od czasu ślubu. Niedawno, 6 sierpnia 2018 r., Andy świętował wraz ze swoją żoną trzy dekady ślubu. Jednocześnie szybko ogłosił swoją 30. rocznicę ślubu 87,3 tys. obserwujących na Instagramie, udostępniając zdjęcie szczęśliwej pary.

Kpiąc z siebie, pastor powiedział, że jego ukochana wygląda wciąż młodo, jakby miała 30 lat, kiedy on nie. Niemniej jednak Andy potwierdził, że jest najszczęśliwszą osobą, która ma Sandrę jako swoją życiową partnerkę, która sprawia, że ​​jego życie jest przyjemniejsze, niż na to zasługuje.

Podobnie Andy ma wieczną miłość do dzieci. Jego jeden z młodzieńców imieniem Andrew obchodził swoje 26. urodziny 21 sierpnia 2018 roku.

Takie przywiązanie pary do siebie świadczy o tym, że mają przed sobą długą drogę, a rozwód nie jest czymś, z czym mogą się spotkać w tym życiu.

Najbardziej interesujące: Virginia Wade Żonaty, mąż lub partner, lesbijka, wartość netto

Krótki życiorys i rodzina

60-letni pastor urodził się w Atlancie w stanie Georgia w Stanach Zjednoczonych. Jego źródło wiki mówi, że jego rodzice Charles Stanley, który 26 września 2018 roku skończył 86 lat, i Anna J. Stanley go wychowali. Andy jest obywatelem amerykańskim i należy do rasy białej.

Andy uzyskał tytuł licencjata na Georgia State University, a tytuł magistra uzyskał w Dallas Theological Seminary. Jego znakiem urodzenia jest Byk. Jest uczciwym, przystojnym mężczyzną o atrakcyjnym wzroście i osobowości.

Zalecane