blog

Anfisa Arkhipchenko Wiki, wiek, praca, dziecko, chłopak, wartość netto

Internet zapewnił wszystkim ludziom na całym świecie ogromną platformę do rozwoju i prosperowania. Rosyjska piękność, Anfisa Arkhipchenko, jest jedną z tych osobowości w mediach społecznościowych, które zyskały sławę dzięki swojemu kontu na Instagramie z ponad 179 tysiącami obserwujących. Anfisa jest również gwiazdą rzeczywistości znaną z tego, że wystąpiła w 90 Day Fiancé: Happily Ever After razem ze swoim ówczesnym chłopakiem, Jorge Nava. Jest znana ze swojej urody i kształtnej sylwetki, która przemawia do tysięcy młodych ludzi.

  Anfisa Arkhipchenko Wiki, wiek, praca, dziecko, chłopak, wartość netto

Anfisa to także gwiazda rzeczywistości znana z tego, że pojawia się w 90-dniowy narzeczony : Długo i szczęśliwie wraz z jej ówczesnym chłopakiem, Jorge Nava. Jest znana ze swojej urody i kształtnej sylwetki, która przemawia do tysięcy młodych ludzi.

Burzliwy związek z mężem; Rozmowy o dziecku

Anfisa jest żoną Jorge Nava w 2016 roku, zgodnie z zasadą reality show, w którą się interesowali. Pobrali się w czwartym sezonie 90-dniowy narzeczony : Długo i szczęśliwie który był emitowany od 10 września 2016 r. do 20 listopada 2016 r.

Podobno Anfisa poznała Jorge przez Facebooka. Zaczęli dzielić się miłością po wysłaniu romantycznych wiadomości online. Później pojawiły się w serialu reality 90-dniowy narzeczony.

Jak wynika z postów Anfisy na Instagramie, prawdopodobnie rozwiązali swoje różnice i są ze sobą zadowoleni. 19 maja 2018 roku pozowała ze swoim kochankiem na zdjęciu na Instagramie z podpisem szczęśliwa żona szczęśliwe życie.

Jednak para może być zmuszona do rozdzielenia się. Jej mąż prawdopodobnie będzie przez jakiś czas oddychał więzieniem po tym, jak został przyznany do winy za przestępstwo klasy 4 polegające na próbie transportu marihuany na sprzedaż w Arizonie. Podczas czatu na żywo z fanami na Instagramie Jorge udzielił dziwnie zagadkowej odpowiedzi, gdy jeden z ich fanów zapytał ich o plany posiadania dzieci. Twierdził, że na przyszły rok wyjeżdża na wakacje i nie ma planów na rozpoczęcie rodzicielstwa w najbliższym czasie.

Możesz także zobaczyć: Monte Durham Wiki, wiek, żonaty, mąż, wartość netto

Ile jest warta netto Anfisy?

Anfisa czerpie swoją wartość netto ze swojej telewizyjnej kariery. Zgromadziła również przychody ze swoich popularnych profili w mediach społecznościowych. Sławę i bogactwo zdobyła dzięki amerykańskiemu serialowi dokumentalnemu w sieci TLC.

Rosyjska piękność założyła swoje konto na YouTube 23 sierpnia 2017 roku. Zgromadziła armię 225 tysięcy subskrybentów, dla których publikuje filmy o fitness i modzie. Według Socialblade zarabia na swoim koncie około 364 – 5,8 tys. USD miesięcznie i 4,4 – 69,8 tys. USD rocznie.

Anfisa pojawiła się w mediach głównego nurtu dzięki TLC 90-dniowy narzeczony wraz z Jorge Nava. Według użytkownika Reddit, TLC zapłaciło aż 7000 USD za pierwszy sezon programu. Ale pieniądze są wypłacane tylko Amerykanom, ponieważ obcokrajowiec nie jest opłacany, ponieważ nie wolno mu legalnie pracować, dopóki nie otrzyma zielonej karty po ślubie.

Podpisała kontrakt z DWE Talent Management, który reprezentował takie programy jak Miłość i Hip Hop: hollywoodzka miłość księżniczki i Ray J oraz Nadążać za Kardashianami . Według Stevie Ryan, Anfisa wcześniej wykonywała tę pracę jako dziewczyna przed kamerą. Umieścił nawet jej film na Pornhub w swoim poście na Twitterze z 30 maja 2017 r.

Anfisa pokazała swoją moc liryczną w przesłanym z łupem wideo zacinającym się Cardi B na jej koncie na Instagramie 10 sierpnia 2018 r. Podpisała nawet klip, mówiąc, czy musi opisać się jednym zdaniem. Jej film pokazał, że poniosła pewne wydatki na naprawę zębów.

Wcześniej jeden z jej obserwatorów skomentował jej powiększone cycki w swoim poprzednim poście. Komentarz, któremu towarzyszyło emoji przewrócone oczami, stwierdzał, że dostała większe cycki dzięki temu, że dostali pieniądze z poprzedniego sezonu. Anfisa też nie była w nastroju, żeby to przesłonić. Odpowiedziała, że ​​ma wystarczająco dużo dolarów, aby kupić podwójny biustonosz VS push-up.

Powiązane linki: Nilsa Prowant Wiki: Wiek, żonaty, mąż, chłopak, fakty do poznania

Krótki życiorys

Urodzona w 1995 roku w Moskwie w Rosji Anfisa Arkhipchenko obchodzi swoje urodziny 4 września każdego roku. Zgodnie z wiki ma narodowość rosyjską i należy do rasy białej. Gwiazda rzeczywistości ma znak zodiaku Panny.

Zalecane