blog

Angel Coulby Żonaty, Mąż, Chłopak, Randki, Rodzice, Wartość netto

Angielską aktorką, nominowaną za rolę w serialu telewizyjnym grającą rolę Gwen w Merlinie, jest Angel Coulby. Jest aktorką o ugruntowanej pozycji, znaną ze swoich umiejętności dramatycznych i grania drugorzędnych ról, które uczyniły z niej niezwykłą aktorkę, jaką jest dzisiaj. Nie tylko gra w wielu filmach, ale jest także aktorką, która nie boi się teatru, gdy oznacza to pracę w dużych salach pełnych ludzi, co czyni ją naprawdę gwiazdą.

 Angel Coulby Żonaty, Mąż, Chłopak, Randki, Rodzice, Wartość netto
 • Edukacja
 • Angielską aktorką, nominowaną za rolę w serialu telewizyjnym grającą rolę Gwen w Merlinie, jest Angel Coulby. Jest aktorką o ugruntowanej pozycji, znaną ze swoich umiejętności dramatycznych i grania w pomniejszych postaciach, które uczyniły z niej niezwykłą aktorkę, jaką jest dzisiaj. Nie tylko gra w wielu filmach, ale jest także aktorką, która nie boi się teatru, gdy oznacza to pracę w dużych salach pełnych ludzi, co czyni ją naprawdę gwiazdą.

  Kariera i postęp

  Jej aktorstwo zaczęło się najpierw od odcinka Exorcism: Greyfriars Cemetery 1, serii najstraszniejszych miejsc na ziemi, gdzie grała jako uczennica, która spotkała ducha. Jest w najbardziej udanych występach telewizyjnych, w tym w brytyjskim programie telewizyjnym fantasy o nazwie Merlin, gdzie zagrała główną postać o imieniu Ginewra, znaną również jako „Gwen”.

  Zobacz: Jesse Eisenberg Żona, dziewczyna, wesoły, wartość netto, rodzice

  Spektakl rozpoczął się w 2006 roku i trwał do 2012 roku, a po raz kolejny wystąpiła w głównej roli Jessie Taylor w brytyjskim dramacie telewizyjnym „Dancing on the Edge'. Colby była również jedną z głównych twarzy serialu telewizyjnego Murder Investigation Team, Wyobraź sobie Ja i Ty oraz New Street Law. Obecnie gra w tym roku w serialu Innocent jako detektyw Cathy Hudson. W serialu pełni rolę inspektora detektywa Cathy Hudson.

  Jaka jest wartość netto anioła?

  W 2011 roku Colby pojawiła się w roli Shiv w brytyjskim sitcomie telewizyjnym, gdzie zagrała w czterech odcinkach serialu. Angel Colby ma dużą sumę pięciu milionów dolarów netto. Poza karierą aktorską zarabia również na reklamach, sponsoringu i rekomendacjach, co z kolei czyni ją zamożną osobą, ponieważ zawsze chodzi w najnowszej modzie sukienek, szpilek i biżuterii.

  Chłopak na ekranie i poza nim?

  Angel Coulby, który pojawił się u boku Bradleya Jamesa w serialu Merlinie, uwikłany w kilka plotek, które twierdziły, że spotyka się z nim. Spekulowano, że para ma romans po tym, jak spotkali się w serialu w 2008 roku. Ale historie o ich możliwej więzi zostały sfałszowane później.

  Przeczytaj także: Dean Blandino Wiki, wiek, żona, wartość netto

  Jak na Answers.com, Angel i Bradley są po prostu dobrymi przyjaciółmi, a ponadto Bradley ma dziewczynę o imieniu Georgia King. Jeśli chodzi o ich intymność i bliskość, Bradley jest ekranowym mężem Angel, który zagrał w serialu, Merlin .

  Instagram anioła)

  Obecnie Angel cieszy się samotnym życiem i nie jest mężatką. Chociaż nie jest romantycznie związana z Bradleyem, towarzyszy mu w kilku wydarzeniach i okazjach, w tym imprezach Czerwonego Dywanu w Anglii.

  Dowiedz się więcej: Dr Rick Rigsby Wiki, żona, Net Worth

  Krótki życiorys

  Urodzona w 1980 roku w północnym Londynie w Anglii Angel Coulby obchodzi swoje urodziny 30 sierpnia. Należy do pochodzenia afro-angielskiego i posiada obywatelstwo brytyjskie. Anioł ma wysokość 1,63 metra (5 stóp i 4 cale) i waży 48 kg lub 106 funtów. Uczęszczała na Queen Margaret University w Edynburgu. i zdobył stopień aktorski.

  Zalecane