blog

Angel Iris Murphy Brown Wiki: Urodziny, rodzeństwo, rodzice, wiek

Angel Iris Murphy jest uważana za córkę amerykańskiego aktora komediowego Eddiego Murphy i piosenkarki Spice Girl Melanie Brown. Eddie wahał się, czy zaakceptować Angel jako swoje dziecko, jednak test DNA potwierdził, że Eddie był ojcem dziecka w dniu 22 czerwca 2007 r., a później Eddie przyznał się do ojcostwa i zgodził się wypłacić odszkodowanie z tytułu ojcostwa w wysokości 7 milionów funtów, dopóki Angel nie osiągnie pełnoletności.

  Angel Iris Murphy Brown Wiki: Urodziny, rodzeństwo, rodzice, wiek

Jednak test DNA potwierdził, że Eddie był ojcem dziecka w dniu 22 czerwca 2007 r., a później Eddie przyznał się do ojcostwa i zgodził się wypłacić odszkodowanie z tytułu ojcostwa w wysokości 7 milionów funtów, dopóki Angel nie osiągnie pełnoletności.

Rodzice Anioła; Eddie Murphy zaprzecza rodzicielstwu

Angel urodził się dla rodziców Eddiego Murphy i Melanie Brown (aka Spice Girl). Eddie jest znanym komikiem i aktorem, podczas gdy jej matka jest piosenkarką i sędzią Ameryka ma talent .

Kontrowersje otaczały Angel jeszcze przed jej narodzinami, gdy Eddie publicznie zaprzeczył twierdzeniom, że Mel B jest w ciąży z jego dzieckiem. Powiedział, że muszą poczekać na test DNA. Eddie i Mel B mieli krótki romans i rozstali się w grudniu 2006 roku.

Test DNA dowiódł, że Angel był w rzeczywistości dziewiątym dzieckiem Eddiego. Po teście nastąpiła makabryczna batalia prawna i Eddie musiał płacić 35 000 funtów miesięcznie jako alimenty na dziecko, dopóki Angel nie skończy 18 lat.

W marcu 2018 poinformowano, że Eddie nie dba o Angel i nie chce mieć żadnych relacji ze swoją córką i Melem B.

Romans Mela B z producentem podczas ciąży z Angel Iris Murphy

Romans Mela B z producent filmowy Stephen Belafonte zaczęła się, gdy była w ciąży z Angelem. Para wyszła później za mąż w 2007 roku, gdzie Angel spędzała czas ze swoim rodzeństwem, Phoenix Chi Gulzar, urodzonym w poprzednim związku Mela B z holenderskim tancerzem Jimmym Gulzarem i Giselle Belafonte z dawnego romansu Stephena .

Angel dostała swoją nową siostrę, Madison Brown Belafonte w 2011 roku, kiedy Angel i Stephen po raz pierwszy zostali rodzicami.

Jednak dziesięcioletni związek trafił na blokady w marcu 2017 r., Kiedy Mel B wniosła sprawę przeciwko jej ówczesnemu mężowi, Stephenowi, za fizyczne znęcanie się nad nią. Para mieszkała oddzielnie od 2016 roku, ale postępowanie rozwodowe zostało później sfinalizowane w grudniu 2017 roku.

Po rozstaniu Stephen poprosił o prawo do odwiedzin swojej pasierbicy, Angel. Jednak Mel B zdecydowanie sprzeciwiła się tej prośbie i powiedziała, że ​​Stephen ma zły wpływ na jej dziecko. Twierdziła również, że Stephen zwykł pokazywać Angelowi przerażające filmy, na których ISIS ścinało głowy ludziom.

Anioł nigdy nie chce widzieć swojego ojczyma

Nazwiska dziadków Angel to zmarły Martin i Andrea Brown. Jej babcia Andrea opublikowała na swoim Twitterze 26 marca 2018 r. niepokojący list, który został napisany przez Angel, że nigdy nie chce widzieć swojego ojczyma. Podpisywała zdjęcia Wołanie o pomoc.

Niewinny Anioł powiedział, że Stephen jest okropną osobą i ponowne życie z nim byłoby straszną częścią jej życia. W emocjonalnym dwuipółstronicowym liście napisała:

„Bardzo się boję Stephena. Kiedy jest wściekły, to przerażające. Nigdy więcej nie chcę go widzieć. To byłoby jak przeżywanie na nowo okropnej części mojego życia. Nigdy więcej nie chcę go widzieć”. byłabym jak przeżywanie na nowo okropnej części mojego życia. Najgorsze w czasach, kiedy z nim żyłem, to próba powstrzymania walk i przeklinania. Kiedy próbowałem, mówił „och, zamknij się”, a ja bym tak przerażony, że nie powiedziałbym nic więcej.

Obecnie Angel mieszka z mamą i trójką rodzeństwa. Ma ośmioro rodzeństwa ze strony ojca. Eddie ma dzieci ze związku z Nicole Murphy i jego ówczesnymi dziewczynami, Paulette McNeely i Tamarą Hood. Ma także córkę o imieniu Izzy Oona Murphy od swojego innego partnera, Rzeźnik Paige.

Krótki życiorys

Angel Iris Murphy, 11-letnia dziewczynka, niedawno świętowała swoje urodziny razem ze swoim ojcem Eddiem, którego urodziny również przypada na ten sam dzień 3 kwietnia 2018 roku. Urodziła się w 2007 roku, a jej znakiem urodzenia jest Baran zgodnie z wiki.

Zalecane