blog

Angel Rice Gimnastyk, Wiki, Wiek, Wzrost, Rodzina, Chłopak, Randki, Rekord

Każda istota ludzka na tej planecie Ziemi jest obdarzona talentem, ale rozpoznanie go w odpowiednim czasie i ukształtowanie go w najlepszy możliwy sposób to kwestia wyboru. Angel Rice zawsze skupiała się na dbaniu o siebie i osiągnęła ogromny fandom w bardzo młodym wieku dzięki swoim umiejętnościom gimnastycznym. Jest znakomitą tumblerą, która zyskała sławę po ustanowieniu światowego rekordu Guinnessa na placu TODAY.

 Angel Rice Gimnastyk, Wiki, Wiek, Wzrost, Rodzina, Chłopak, Randki, Rekord

Kariera i postęp:

Angel Rice od najmłodszych lat interesowała się gimnastyką. Postanowiła zostać zawodową gimnastyczką, kiedy była w swojej szkole. W wieku 16 lat tumbler występowała jako cheerleaderka w Atlancie w stanie Georgia. Ustanowiła światowy rekord Guinnessa na placu TODAY za pełne podwójne zwroty akcji ukończone w ciągu jednej minuty.

Gimnastyczka reprezentuje również Team USA for Tumbling with USA gymnastics. Spodziewa się umieścić swój sport na igrzyskach olimpijskich, aby móc pokazać swoje umiejętności światu. Gimnastyczka jest znana w całym świecie cheerleaderek ze swoich umiejętności i cheerleaderek w The Stingray All Star of Marietta w stanie Georgia i California All Stars.

Czy Angel Rice spotyka się z kimś?

Młoda gimnastyczka Rice zyskała popularność w dziedzinie gimnastyki. Jest sensacją w mediach społecznościowych i woli kontaktować się ze swoimi obserwatorami za pośrednictwem swoich kont na Twitterze i Instagramie.

Gimnastyczka nie ogłosiła żadnych informacji na temat jej romansów. Ale kiedy przeglądamy jej konto na Instagramie, możemy znaleźć słodkie zdjęcie, na którym wskakuje w ramiona Johnny'ego Kilroya z podpisem „Tęsknię za Tobą”.

Chociaż zdjęcie wskazuje na kwitnący romans, brak relacji nie wyjaśnia, czy para jest w związku, czy tylko bliskimi przyjaciółmi.

Jej wciągająca kariera i osiągnięcia sugerują, że prawdopodobnie jest singlem, ale jeśli gimnastyczka chce chłopaka, nie będzie jej trudno znaleźć idealnego partnera.

Krótkie Bio ryżu anielskiego:

Znakomita tumbler, Angel Rice, urodziła się i wychowała jej rodzice w Atlancie w stanie Georgia w Stanach Zjednoczonych. Zeszła na ziemię 4 grudnia 1998 r., co daje jej 18 lat. Kubek należy do pochodzenia afroamerykańskiego i ma narodowość amerykańską. Ma przyzwoity wzrost, który pasuje do niej jako gimnastyczka. Mówiąc o swojej rodzinie, ma dwoje rodzeństwa o imieniu Jaden i De’kiera Rice.

Zalecane