blog

Angela Akins Wiki, wiek, ślub, mąż, rozwód, ojciec, wzrost

Ktoś planuje niedługo się związać, a to znaczy niedługo w lipcu tego roku. Angela Akins jest narzeczoną słynnego zawodowego golfisty i zwycięzcy turnieju Masters 2017, Sergio Garcii. Jest reporterem dla Golf Channel i sama jest zapaloną golfistką. Jako uczennica brała udział w kilku konkursach wygrywając dziesięć turniejów licealnych,

 Angela Akins Wiki, wiek, ślub, mąż, rozwód, ojciec, wzrost
 • Edukacja
 • Rodzice
 • Ktoś planuje niedługo się związać, a to znaczy niedługo w lipcu tego roku. Angela Akins jest narzeczoną słynnego zawodowego golfisty i zwycięzcy turnieju Masters 2017, Sergio Garcii. Jest reporterem dla Golf Channel i sama jest zapaloną golfistką. Jako studentka brała udział w kilku konkursach, wygrywając dziesięć turniejów licealnych, a jej znajomość gry pomogła jej stać się jednym z renomowanych nazwisk w reportażach o golfie.

  Kariera Angeli i wartość netto:

  Zaczęła grać w golfa w bardzo młodym wieku i zanim była w liceum, wygrała dziesięć różnych turniejów. Była także kapitanem drużyny Marble Falls High School, zajęła trzecie miejsce w regionalnych zawodach w 2003 roku, a w 2006 była szósta. Zdobyła medale 17 w turniejach krajowych i została mistrzynią amatorskiego stowarzyszenia golfa w Teksasie kobiet w 2005 roku.

  Zgodnie z planami od początku została reporterką Golfa. Ścigała to po tym, jak obserwowała, jak pole rośnie z dnia na dzień i dostrzegła szansę na polu.

  Zebrała niezwykłą wartość netto w swojej karierze w golfa i reportażach, a także wspiera ją majątek jej przyszłego męża, który wynosi 70 milionów dolarów.

  Żonaty? Jeszcze nie !!

  Niektóre prace mogą być satysfakcjonujące nie tylko ekonomicznie, ale także pozwalają znaleźć osobę, z którą możesz spędzić życie. To jej praca jako reporterka w Golf Channel pozwoliła jej spotykać się Steve po raz pierwszy w Houston w 2015 roku.

  Jak powiedział golfista, grał wtedy całkiem nieźle, a ona ciągle z nim rozmawiała. Rywalizacja się skończyła, a ich stoisko poszło własnymi drogami.

  Jednak po pewnym czasie gracz podszedł do niej i nawiązał kontakt, a między nimi zaistniał romans. Choć jej narzeczony przyznał, że nie jest najbardziej romantyczną osobą na ziemi, lubi ją zaskakiwać. Powiedziała też, że to najsłodsza rzecz w nim, ponieważ pojawia się znikąd i jest spontaniczna.

  W sylwestra 2017 roku Sergio padł na kolana i oświadczył się jej przed rodzicami i przyjaciółmi. Para ogłosiła swoje zaręczyny na Twitterze 6 stycznia. Oni też ruszyli już z planami ślubu i chcą się pobrać jeszcze w tym roku.

  Ten rok jest naprawdę owocny dla gracza, ponieważ w końcu wygrał również Turniej Masters i zainspirował go swoim narzeczonym.

  Krótki życiorys:

  Angela Akins, obecnie w wieku 31, urodziła się 25 października 1985 roku. Jej profil wiki mówi, że urodziła się dla białych rodziców w Teksasie w USA. Jej ojciec, Marty Akins, był rozgrywającym All-American w swoim rodzinnym mieście, a jej dziadek to legendarny Teksas Trener liceum Ray Akins.

  Była już raz zamężna z Rossem Hamannem przez krótki czas, z którym rozwiodła się w 2015 roku. American National należy do białej rasy. Ta piękna reporterka ma ponad 25 tys. obserwujących na Instagramie i ma 5 stóp i 7 cali wzrostu.

  Zalecane