blog

Angela Means Wiki: Wiek, żonaty, mąż, syn, rodzina, wartość netto

Angela Means to imię, o którym często słyszysz, gdy gadasz o odnoszących sukcesy aktorkach, które przyćmiły Hollywood w latach 90-tych. Tak, jest amerykańską aktorką, która słynie z roli Felicji w swoim przebojowym filmie „Piątek”. Wyróżniała się jako inspirujący fenomen dla wszystkich aspirujących aktorek w dzisiejszym Hollywood.

 Angela Means Wiki: Wiek, żonaty, mąż, syn, rodzina, wartość netto

Kariera i postęp:

Angela Means Kaaya jest aktorką filmową i telewizyjną, która zyskała sławę po zagraniu roli Felicji w filmie „Piątek” w 1995 roku. Jej postać Felicia stworzyła mem „Bye Felicia”, który zyskał popularność w 2010 roku. zasłynęła z roli Vanessy Walker w serialu telewizyjnym „Cousin Skeeter”.

Aktorka początkowo rozpoczęła swoją karierę w przemyśle filmowym jako Veda w filmie „House Party 3” w 1994 roku. Angela jest nie tylko fantastyczną aktorką, ale także znaną światu jako przedsiębiorca, który jest właścicielem wegańskiej restauracji w Los Angeles pod nazwą „Ciasto Jackfruit”.

Czy Angela oznacza mężatkę?

Angela jest cudowną damą o eleganckiej osobowości i zyskała sobie pulę odbiorców. Ona jednak trzyma swoje życie osobiste na wolności, niektórzy z jej fanów wciąż są jej nieznani. Więc jeśli jesteś jednym z jej ciekawskich fanów, którzy mają przewagę liczebną, jesteś na właściwej stronie!

Wiadomość mówi, że Angela jest żoną scenarzysty Brada Kaayi, chociaż szczegóły ich ślubu nie są jeszcze wspomniane. Jej mąż dorastał w Kalifornii i ukończył ekonomię na Uniwersytecie Kalifornijskim. Zaraz po ukończeniu studiów Kaaya pracował jako asystent produkcji, a wkrótce jako scenarzysta, gdzie poznał swoją żonę Angelę.

Mąż Angeli jest często określany jako Brad Kaaya Sr. Mówisz dlaczego? Cóż, to dlatego, że para ma 22-letniego syna, który jest również nazywany Bradem Kaaya, szczególnie znanym jako Brad Jr. Zostali pobłogosławieni Bradem 3 września 1995 roku w Kalifornii.

Jest piłkarzem, który został nazwany starterem Miami Hurricanes jako prawdziwy debiutant w 2014 roku. Później, w miarę postępów w karierze piłkarskiej, Al Golden, zawodowy trener piłki nożnej, trenował go podczas pobytu w Miami.

Ile ma wartość netto Angeli Means?

Jako odnosząca sukcesy i utalentowana celebrytka, Angela, wstrząsa przemysłem filmowym od lat 90-tych, a nawet dzisiaj publiczność dosyć kopie jej rolę jako Felicia w jej przebojowym filmie „Piątek”. Ta aktorka, która przyćmiła i rywalizowała z innymi w branży, niewątpliwie podbiła serca milionów i prawdopodobnie ma ogromną wartość netto.

Krótki życiorys:

Aktorka filmowa, Angela Means, lat 54, urodziła się 19 listopada 1963 roku w Stanach Zjednoczonych. Pomimo popularności i sukcesu aktorki, media nie zebrały informacji o jej życiu rodzinnym i karierze edukacyjnej.

Jednak według źródła wiki, ona wraz z mężem i synem jest dobrze znaną osobowością. Aktorka ma cudowną figurę o imponującym wzroście i należy do białej rasy.

Zalecane