blog

Angela Rippon Partner, młoda, zamężna - więcej faktów na temat angielskiej prezenterki telewizyjnej

Angielska dziennikarka telewizyjna Angela Rippon jest znana jako była prezenterka wiadomości południowo-zachodniej Anglii i programu Nine O'Clock News BBC One. Jest pierwszą kobietą, która na stałe prezentuje wiadomości telewizji krajowej BBC. Zdobywczyni honorowego doktoratu sztuki, Angela, była także współgospodarzem serialu ITV w sobotnią noc, Amazing Greys.

 Angela Rippon Partner, młoda, zamężna - więcej faktów na temat angielskiej prezenterki telewizyjnej

Jaka jest wartość netto Angeli Rippon?

Angela Rippon ma wartość netto 10 milionów dolarów. Bogactwo czerpała jako dziennikarka i pisarka. Angela generuje fortunę pracując dla wiadomości BBC jako lektor i prezenter. Dochody zbierała również jako regularna prezenterka BBC One Wiadomości o dziewiątej.

Angela zarabiała również na swoich 14 napisanych książkach, takich jak Mark Phillips: Człowiek i jego konie oraz West Country Angeli Rippon. Zwiększyła również swoje bogactwo jako współprezenterka programów telewizyjnych, takich jak Top Gear, Rip Off Britain, oraz Świąteczna drużyna hitów.

Angela Rippon w Rip Off Britain, Holiday Hit Squad (zdjęcie: bbc.co.uk)

73-letnia Angela była stałą prezenterką BBC One's Wiadomości o dziewiątej w 1975. Przed Wiadomości o dziewiątej , pracowała jako prezenterka dla radiowych i telewizyjnych programów informacyjnych w południowo-zachodniej Anglii.

Angela Rippon rozstała się ze swoim 22-letnim partnerem; Szczęśliwego bycia singlem teraz?

Angela Rippon rozstała się ze swoim mężem przez 22 lata, Christopherem Dare w 1990 roku.

Dziennikarka wyszła za mąż za inżyniera o nazwisku Christopher Dare w wieku 22 lat w 1967 roku. Wraz ze swoim partnerem zawiązała ślub po pięciu latach znajomości. Angela Rippon poznała swojego pierwszego ówczesnego męża o imieniu Christoper Dare podczas tańca YMCA, gdy była młodą kobietą w wieku 17 lat.

Po ponad dwóch dekadach związku małżeństwo rozstało się w 1990 r., kiedy wniosło o rozwód.

Po rozwodzie Angela odkryła, że ​​cieszy ją samotność. W rozmowie z The Sun powiedziała, że ​​jest samotna i dawała do zrozumienia, że ​​nigdy nie wyjdzie za mąż. Jak powiedziała,

„Przypuszczam, że jeśli mam być szczery, kiedy twoje serce jest złamane, jest to bolesne i nie chcę tam wracać”.

Wspomniała jednak, że ona i jej były mąż nadal są dobrymi przyjaciółmi. O swoim związku z Christopherem zdradziła w wywiadzie dla Mail Online w październiku 2015 roku i przyznała, że ​​przyjaźni się z kobietą, z którą mieszka Christopher. Następnie wyjaśniła, że ​​była w dwóch kolejnych związkach, jeden trwał 12 lat, a drugi pięć lat.

Obecnie Angela jest samotna i nie ma dzieci z poprzedniego związku; ma jednak chrześniaki.

W wieku 73 lat reporterka wciąż ma niezrównany stosunek do życia. Kroczy w obcisłych spodniach i wysokich butach i mówi, że nigdy nie jest za stara na skórę. W wywiadzie dla Mail Online powiedziała, że ​​nie ma ograniczeń wiekowych w kupowaniu skóry. Dodaje też, że metka nie wspomina o tym, że mogą nosić tylko młode dwudziestolatki.

Krótki życiorys

Córka Johna Rippon i Edny Rippon, Angela Rippon, urodziła się jako Angela May Rippon 12 października 1944 r. w Redruth, Cornwall, Anglia, Wielka Brytania. Stoi na wysokości 1,68 metra i należy do narodowości brytyjskiej.

73-letnia Angela jest jedynaczką swoich rodziców i nie ma rodzeństwa. Angela uczęszczała do szkoły średniej w Public Secondary School przy Coburg Street w Plymouth.

Zalecane