blog

Angela Rye Wiki, żonaty, mąż, chłopak, pochodzenie etniczne, wartość netto

Komentator polityczny CNN i ekspert polityczny NPR, lista tytułów Angeli Rye nie kończy się na tym. Pracowała również jako adwokat polityczny i adwokat dla wielu innych publikacji i mediów, takich jak Marie Claire, Ebony i Washington Post, BET, C-Span, HBO, The Root, MSNBC i wiele innych. Urodziła się 26 października 1979 roku w Waszyngtonie dla rodziców Andrei i Eddiego Rye.

  Angela Rye Wiki, żonaty, mąż, chłopak, pochodzenie etniczne, wartość netto

Kariera i sukcesje Angeli:

Angela studiowała prawo na Seattle University School of Law, a wcześniej ukończyła University of Washington, dzięki czemu znana jest również jako adwokat. Jest komentatorem politycznym dla CNN i ekspertem politycznym dla NPR, a także CEO IMPACT Strategies.

Czytaj więcej: Wynagrodzenie Lestera Holta, wartość netto, żona, pochodzenie etniczne

Jednak Rye pracowała również w wielu zarządach, w tym w Congressional Black Caucus Institute, Seattle University School of Law Alumni i Women Entertainment Empowerment Network.

Ile jest warte żyta?

Jej wartość netto szacuje się na 2 miliony dolarów, a jednocześnie zarobiła ogromne kwoty w sieci, w której obecnie pracuje. Według payscale.com i innej wiki otrzymuje ponad 200 tysięcy dolarów rocznej pensji z CNN, a także z kilku innych renomowanych kanałów. Oznacza to, że jest jedną z najbogatszych kobiet, co czyni ją milionerką w branży.

Jest jednak również znanym prawnikiem, a także pełni funkcję adwokata. Niemniej jednak jest również profesorem, pracuje dla kilku szkół i uniwersytetów.

Czy ona ma chłopaka? Żonaty z mężem?

Obecnie Angele Rye jest singlem i nie spotyka się z nikim. Jednak wcześniej była w związku z nagrodzonym Oscarem raperem Commonem. Para rozpoczęła swój związek w 2017 roku.

Po tym, jak zaczęli się spotykać, Anglea podobno zaczęła otrzymywać nieuchronne groźby, takie jak denerwujące, nękające i groźby wiadomości i połączenia na jej telefon, media społecznościowe i e-maile w listopadzie 2017 r.

Związek Angele z jej mężczyzną był krótkotrwały, ponieważ trwał tylko osiem miesięcy, a para rozstała się w marcu 2018 r. Ale pomimo zakończenia związku, para pozostaje dobrymi przyjaciółmi. Powiedziała;

Mamy i zawsze będziemy przyjaciółmi. Jest niesamowitym człowiekiem, a ja jestem o wiele lepszą osobą, ponieważ jest częścią mojego życia. Obyśmy wszyscy nadal kochali i żyli”.

Nie jest jasne, dlaczego para się rozpadła, ponieważ ani Rye, ani Common nigdy o tym nie mówili.

Ciekawe: Tfue Wiki, dziewczyna, rodzina, wartość netto

Idąc dalej, Rye nie mówiła o posiadaniu chłopaka, ponieważ wydaje się być skupiona na swojej karierze. Nie podjęła jeszcze decyzji o ślubie i rozpoczęciu życia ze swoim przyszłym mężem.

Krótkie bio i pochodzenie etniczne:

Jest jedną z pięknych pań o utalentowanym mózgu. Posiada obywatelstwo amerykańskie i ma mieszane pochodzenie etniczne, ponieważ jej ojciec ma afrykańskie pochodzenie i ma kaukaskie pochodzenie matki. Angela ma również uroczą i atrakcyjną sylwetkę o wysokim wzroście 5 stóp 9 cali i średniej wadze.

Możesz cieszyć się: Marie Avgeropoulos Chłopak, Net Worth, Rodzina

Rye pochodzi z bogatego środowiska politycznego, a jej ojciec jest organizatorem społeczności i konsultantem ds. małych firm, a jej matka jest emerytowanym administratorem uczelni. Pielęgnowanie najlepszej inteligentnej kobiety, jaką widział CNN.

Zalecane