blog

Angela Sarafyan Żonaty, Mąż, Chłopak, Randki, Wartość netto

Dzięki ponad piętnastoletniemu doświadczeniu Angela Sarafyan stała się jedną z najbardziej utalentowanych aktorek w branży dzięki wielu oszałamiającym występom i atrakcyjnemu wyglądowi. Angela Sarafyan jest ormiańską aktorką, która jest znana z roli Clementine Pennyfeather w serialu HBO „Westworld” i Maral w filmie „The Promise”.

 Angela Sarafyan Żonaty, Mąż, Chłopak, Randki, Wartość netto
 • Edukacja
 • Rodzice
 • Rodzeństwo
 • Dzięki ponad piętnastoletniemu doświadczeniu Angela Sarafyan stała się jedną z najbardziej utalentowanych aktorek w branży dzięki wielu oszałamiającym występom i atrakcyjnemu wyglądowi. Angela Sarafyan jest ormiańską aktorką, która jest znana z roli Clementine Pennyfeather w serialu HBO „Westworld” i Maral w filmie „The Promise”.

  Kariera i rozwój:

  Angela Sarafyan rozpoczęła karierę aktorską w serialu telewizyjnym „Sądząc Amy” jako Aisha Al-Jamal w 2000 roku. Wcieliła się w znaczącą postać w wielu serialach telewizyjnych, takich jak „Buffy the Vampire Slayer”, „The Shield”, „South of Nigdzie”, „Szpital Dziecięcy”, „Prawo i Porządek: Specjalny Oddział dla Ofiar” i „Westworld”.

  Oprócz tego aktorka pojawiła się w wielu filmach, takich jak „Piękne życie”, „Dobra staromodna orgia”, „Zagubieni w Armenii”, „Ja go jej”, „Równiny rtęci” i „The Obietnica.' Wystąpiła w filmie „The Promise”, filmie o ludobójstwie Ormian u boku Oscara Isaaca i Christiana Bale'a.

  Ile jest warta Angela?

  Według Celebrity Net Worth, Angela Sarafyan podobno zdobyła ogromną wartość netto w wysokości 6 milionów dolarów. Aktorka zgromadziła ogromną kwotę dzięki swoim staraniom w kilku serialach telewizyjnych i filmach, co ważniejsze z jej pracy w „Westworld” i „The Promise”. Jej zarobki z wybiegów, prac modelarskich, sesji zdjęciowych i innych projektów również pomogły w zwiększeniu jej majątku.

  Czy Angela spotyka się z kimś po rozstaniu z Ramim Malkiem?

  Angela Sarafyan i Rami Malek pojawili się na ekranie jako para w filmie „Saga Zmierzch: Przed świtem — część 2” w 2012 roku. Angela wcieliła się w miłosne zainteresowanie egipskiego wampira z sabatu, Benjamina (Rami) w filmie i rozbłysła na ekranie romansem.

  Ich skwiercząca chemia i więź wkrótce dały początek plotkom o ich romantycznym związku. Angela i jej rzekomy chłopak trafili w tamtym czasie na nagłówki wszystkich tabloidów, ale nigdy nie odnieśli się do plotek.

  Podobnie plotki o ich romansie, który kiedyś stał się tematem rozmów w mieście, rozwiały się po premierze filmu. Na razie Rami Malek spotyka się z Portią Doubleday, podczas gdy Angela wciąż jest samotna i niezamężna. Wydaje się bardziej skoncentrowana na karierze i nie wspomniała o małżeństwie i dzieleniu się pięknymi relacjami mąż-żona.

  Krótka biografia Angeli:

  Angela Sarafyan urodziła się 30 czerwca 1983 r. w Erewaniu w Armenii SRR. Aktorka przeniosła się z rodzicami do Stanów Zjednoczonych i zamieszkała w Los Angeles. Jej matka jest malarką, a ojciec Grigor Sarafyan jest aktorem. Jako dziecko grała na pianinie i ćwiczyła balet. Należy do pochodzenia rosyjsko-amerykańskiego i ma idealną wysokość 5 stóp i 8 cali.

  Zalecane