blog

Angela Yee Żonaty, Mąż, Chłopak, Randki, Rodzice, Pochodzenie, Bio

Osobowość radiowa często sprawia, że ​​ludzie zakochują się w swoim czarującym i wpływowym głosie, ale ta radiowa radiowa jest również w stanie sprawić, że ludzie poczują się słabi w kolanach swoim urokiem i wyglądem. Angela Yee jest słynną prowadzącą The Breakfast Show wraz z DJ Envy i Charlamagne Tha God. 41-letni prezenter radiowy pracował również jako korespondent dla programu MTV2 Sucker Free.

 Angela Yee Żonaty, Mąż, Chłopak, Randki, Rodzice, Pochodzenie, Bio

Osobowość radiowa!

Absolwentka Wesleyan University chciała zostać pisarką, ale została jedną z gwiazdorskich osobistości radiowych. Po tym, jak wyjechała na staż w Wu-Tang Management, Divine zatrudniło ją do pomocy prezesowi. Następnie prowadziła Lip Service i The Morning After z Angelą Yee w Shade 45 w radiu satelitarnym Sirius.

Jej kariera radiowa rozpoczęła się w 2005 roku jako współprowadząca The Cipha Sounds Effect. Grudzień 2010 to dzień, który doprowadził ją do sławy, kiedy prowadziła Klub Śniadaniowy na Power 105.1 obok trzymania mikrofonu byli DJ Envy i Charlamagne Tha God. Angela pracowała nawet jako korespondentka dla MTV2 Sucker Free, a także jako członek obsady The Gossip Game w 2013 roku.

Jej kariera, która trwała już ponad dekadę, zgromadziła tysiące sympatyków i fanów, a producenci „The Breakfast Club” zapłacili jej przyzwoitą pensję w wysokości 600 000 $, aby utrzymać ją w programie. Jej pensja, występy w programach telewizyjnych i umiejętności zarządzania przynoszą jej przyzwoitą wartość netto 2 miliony dolarów.

Czy ona spotyka się i ma chłopaka?

Osobowość radiowa znana jest z zadawania szalonych i osobistych pytań najlepszym celebrytom, ale co z nią samą, czy umawia się na randki, czy jest singlem? Dowiedzmy Się.

16 grudnia 2016 r. Ekskluzywny Bossip opublikował odpowiedź Angeli na roszczenia Gucci Mane. W wywiadzie dla The Breakfast Club, Gucci twierdził, że Gucci i Angela mieli wspólną historię.

Na co Angela ścigała go, by nie kłamał, i odpowiedziała, że ​​musiał ją pomylić z kimś innym. Obecni w wywiadzie DJ Envy i Charlamagne śmiali się histerycznie.

26 maja 2016 r. lipstickalley.com opublikowała, że ​​chłopakiem Angeli jest Tony Zuko o imieniu SAYITAINTTONE na Twitterze.

Page Kennedy, 1 listopada 2016 roku, powiedział, że zmarł w środku, kiedy Angela wspomniała o swoim chłopaku w wywiadzie z Jayem Pharoahem. Gospodarz klubu śniadaniowego prawdopodobnie ma chłopaka i na razie jest poza rynkiem randkowym.

Obecnie Angela nie jest mężatką i nie ma męża. Po czterdziestce osiągnęła wiele w swojej karierze i chciałaby mieć spokojne i spokojne życie z jego rodziną.

Krótkie życiorys i rodzina Angeli:

Angela Yee urodziła się na Brooklynie w Nowym Jorku 3 stycznia 1976 roku, co daje jej 41 lat. narodowość. Została wychowana przez matkę Celestinę Farage-Yee na Brooklynie w Nowym Jorku i ma starszego brata i życzyła mu w Narodowym Dniu Rodzeństwa ze swoim uroczym zdjęciem z dzieciństwa. Następnie przeniosła się do New Jersey, gdy miała 15 lat. Ma przyzwoitą wysokość 5 stóp i 3 cale i utrzymuje zdrową sylwetkę.

Zalecane