blog

Angelina Pivarnick Chłopak, zaręczony, żonaty, w ciąży, wartość netto

Cóż, nikt nie jest nieznany o słynnym programie telewizyjnym Jersey Shore, a obstawiałbym, że ktoś przegapiłby wspaniałą profil, Angelinę Pivarnick. Amerykańska modelka i osobowość telewizyjna, najbardziej znana jest z aktorek w reality show Jersey Shore i Couples Therapy. Jest także zaskakująco dobrą wokalistką i zawodową wrestlerką.

  Angelina Pivarnick Chłopak, zaręczony, żonaty, w ciąży, wartość netto

Ile jest warte netto Angelinas?

Angelinie udało się do tej pory zebrać łączną wartość netto w wysokości około 2 milionów dolarów. Aktywna w branży od 2009 roku, jej ciężka praca i gwiazdorstwo opłaciły się. Mając miliony dolarów jako swoje aktywa, jej największym źródłem dochodu było to, że była na Jersey Shore i Couple Therapy oraz niektóre z jej piosenek. Prowadzi wysoką jakość życia ze swoim narzeczonym.

Może Ci się spodobać: Liz Habib Wiki: Wiek, żonaty, mąż, wartość netto

Wspaniała dama, Pivarnick, rozpoczęła karierę jako kelnerka/barmanka i zdobyła sławę w domu na brzegu w pierwszym odcinku serialu. Musiała bardzo ciężko walczyć, aby dostać się tam, gdzie jest teraz. Wystąpiła w odcinku Terapia par VH1 ze swoim poprzednim chłopakiem. Pivarnick opuścił dom w drugim sezonie po brutalnych konfrontacjach z innymi członkami obsady Michaelem Sorrentino i Nicole „Snooki” Polizzi.

Później ona i jej chłopak pojawili się w pierwszym sezonie reality show VH1 Couples Therapy, którego premiera odbyła się 25 marca 2012 roku. Pivarnick opublikował piosenkę „I'm Hot” w 2010 roku, a później pojawił się w teledysku „Dirty Style ”. Potem wydała różne piosenki i zaczęła występować w telewizji.

Zaręcza się z najlepszym przyjacielem; Wkrótce się pobrać?

Wcześniejsza gwiazda „Jersey Shore” Angelina Pivarnick wkrótce zostanie panną młodą, ponieważ jej chłopak Louie Gero oświadczył się jej po obiedzie w pięknej Punta Cana na Dominikanie! Para zaręczyła się i podzieliła się wiadomościami ze swoimi fanami w listopadzie 2016 roku. Spotykają się od bardzo dawna od czasu serialu Jersey Shore.

Spójrz tutaj: Rick Shiels Wiki, wiek, żona, golf, wartość netto

Od 2018 roku Angelina mogła zerwać ze swoim chłopakiem Louie Gero, ponieważ jest już zaręczona z mężczyzną o imieniu Chris, który jest również jej najlepszym przyjacielem. Ona i jej wieloletni najlepszy przyjaciel Chris Larangeira zaręczyli się 12 stycznia 2018 roku. W sierpniu 2018 roku ona i jej narzeczony wzięli udział w czerwonym dywanie MTV Video Music Awards.

Na razie oboje nie zawiązali jeszcze węzła, ale są w drodze do małżeństwa. Obecnie podejmują terapię par, aby rozwiązać wszelkie problemy przed zawiązaniem węzła. Wygląda na to, że chcą wszystko posprzątać, zanim w końcu się pobiorą i ustatkują.

Co więcej, zgodnie z Co tydzień w kontakcie , była również zaręczona z Davidem Kovacsem w 2011 roku. Ale Angelina została porzucona przez Davida po tym, jak zaczęły krążyć plotki, że miała romans za jego plecami. Doprowadziło to do zepsucia jej relacji z Davidem, a ich zaręczyny zostało następnie odwołane przez Davida.

Nie przegap innej gwiazdy z Jersey Shore: Jen Harley Wiki, wiek, praca, aresztowanie - wszystko o Ronnie Ortiz-Magro Ex

Podobnie w tym samym czasie ogłoszono również, że Angelina jest w ciąży i ma urodzić dziecko Davida. Ale według doniesień online jej ciąża była tylko mistyfikacją.

Źródła najbliższe Angelinie twierdziły, że sfingowała swoją ciążę i zrobiła to wszystko jako chwyt reklamowy. Doniesienia o jej fałszywej ciąży pojawiły się po tym, jak twierdziła, że ​​poroniła i straciła dziecko.

Krótki życiorys

Urodzona 26 czerwca 1986 r. Angelina Pivarnick dorastała na Staten Island w stanie Nowy Jork w USA. Posiada obywatelstwo amerykańskie i należy do pochodzenia włoskiego i polskiego. Angelina stoi na wysokości 5 stóp 1 cal (1,55 metra).

30-letnia była gwiazda Jersey Shore miała wiele kontrowersji w ostatnich latach, ponieważ pojawiły się plotki o Angelinie, że udawała, że ​​jest w ciąży, a także o poronieniu. Miała również zarzut chirurgii plastycznej, ale nadal nie jest to udowodnione.

The Gwiazda Terapii Par ukończyła szkołę średnią w Susan E. Wagner High School w Staten Island w stanie Nowy Jork.

Zalecane