blog

Anika Noni Rose Żonaty, Mąż, Chłopak, Randki, Rodzice, Wartość netto

Przedstawienia na Broadwayu różnią się od przedstawiania postaci w filmie, ponieważ sztuka na Broadwayu często kwestionuje zdolność danej osoby do działania pod presją i w świetle reflektorów. A Anika Noni Rose jest jedną z tych osobowości, które wyróżniły się w tej dziedzinie.

 Anika Noni Rose Żonaty, Mąż, Chłopak, Randki, Rodzice, Wartość netto

Anika Noni i Colman Domingo byli widziani podczas posiłku w japońskiej restauracji w 2008 roku (źródło: The New York Times)

Ale po kilku latach randkowania nazwali to rozstaniem bez ujawnienia powodu.

Wiadomość o ich zerwaniu wyszła na jaw, gdy Domingo ożenił się w 2014 roku. Wymienił przysięgę ze swoim mężem Raúlem Domingo po ujawnieniu się w 2013 roku.

Jeśli chodzi o Noni, wydaje się, że nie ruszyła się z żadnym innym związkiem, ponieważ nie spotyka się z nikim, kogo można nazwać jej partnerem.

Krótki życiorys (rodzina)

Anika Rose urodziła się jako Anika Noni Rose 6 września 1972 r. Została wychowana przez rodziców Johna Rose Jr. i Claudię Rose w Bloomfield, CT, Stany Zjednoczone.

Uczęszczała do American Conservatory Theatre w San Francisco, gdzie studiowała aktorstwo i dramat. Następnie poszła do pobliskiego Bloomfield High School, a później uczęszczała do Florida A&M University, aby otrzymać tytuł licencjata.

Obecnie ma 51 lat, ma 5 stóp i 2 cale wzrostu i jest pochodzenia afroamerykańskiego.

Zalecane