blog

Anita Corsini Wiki, wiek, narodowość, rodzice, pochodzenie etniczne, wzrost

Jest wiele przykładów, w których pary z college'u kończą swój związek, powołując się na problemy z zaangażowaniem, ale dla Anity Corsini znalazła dopasowanie w niebie z Benem Corsini i są razem od czasów college'u. Prawdziwa para łączy się również, aby prowadzić popularny program HGTV zatytułowany „The Flip or Flop Atlanta”. Anita jest mamą trójki dzieci z Benem i spędza spokojne życie.

  Anita Corsini Wiki, wiek, narodowość, rodzice, pochodzenie etniczne, wzrost

Prawdziwa para łączy się również, aby prowadzić popularny program HGTV o nazwie „ Flip lub Flop Atlanta. Anita jest mamą trójki dzieci z Benem i spędza spokojne życie.

Ile jest warte netto Anity Corsini?

Para wpływowa z branży nieruchomości i remontów, Anita, i jej małżonek, w ciągu swojej kariery zgromadzili pokaźną wartość netto. Para podobno zgromadziła fortuny o wartości 12 milionów dolarów.

Anita Corsini jest popularną prezenterką programów telewizyjnych HGTV ” Flip lub Flop Atlanta współprowadząca program z mężem Kenem Corsini. Para zaprezentowała swoje umiejętności w zakresie nieruchomości, projektowania i budowy jako gospodarze programu. Mając ponad 700 domów i zmieniając ich projekt, para prowadzi działalność w zakresie nieruchomości w Woodstock w stanie Georgia.

Obecnie Anita pracuje jako licencjonowany agent, a wraz z mężem pracują jako wykonawca, aby przekształcić stare domy w wymarzone domy dla potencjalnych nabywców.

Czytać o : Jeff Lewis Wiki, Żonaty, wesoły, Dziecko, Rodzice, Wartość netto, Flipping Out

Agent nieruchomości i Home Renovator jest również współzałożycielem firmy nieruchomościowej Red Barn Homes. Przed współprowadzeniem programu ” Flip lub Flop Atlanta ”, ona i jej partnerka telewizyjna Christina El Moussa prowadzili swoje wersje Flip lub Flop .

Osobowość telewizyjna, Anita, szykuje się do nowego sezonu „ Flip lub Flop Atlanta ”, którego premiera ma się odbyć we wrześniu 2018 roku.

Życie osobiste: Ukochani z college'u to małżeństwo!

Anita zaczęła spotykać się z Kenem na studiach i od tamtej pory jest razem. W artykule opublikowanym w Romperze 7 ten W lipcu 2017 r. wspomniała, że ​​wie, z jakimi mężczyznami będzie się umawiać. Powiedziała:

On oczywiście jest wysoki, ciemny i przystojny, ale był też bardzo zabawny, umiał dobrze się bawić i podzielał moje wartości. Zwycięzca, zwycięzca, obiad z kurczakiem.

I dostała wszystko, czego pragnęła w Kenie, a para wyszła za mąż w kwietniu 200. Jeśli chodzi o zaręczyny i ceremonię ślubną, para nie ujawniła szczegółów i miejsca tej okazji, ale para małżeńska żyje razem szczęśliwie i dzieli się to samo zainteresowanie swoim zawodem.

Nie zapomnij: Mountain Men Star Morgan Beasley Wiki, wiek, żona, rodzina, wartość netto

Para jest małżeństwem od 18 lat. Anita umieściła na swoim koncie na Instagramie 15 kwietnia 2018 r. zdjęcie z ich ślubu i powiedziała, że ​​będzie jej największym prezentem. Dodała też, że nie zamieniłaby z nim ani jednego dnia na nic.

W dniu 16 kwietnia 2018 r. jej małżonek również opublikował zdjęcie swojej żony i życzył jej 18-letniego ślubu. Powiedział, że wygląda równie pięknie jak 18 lat temu.

Matka trójki dzieci; Syn walczy z agresywnym rakiem

Piękna Anita nie jest odnoszącym sukcesy gospodarzem i agentem nieruchomości, ale jest matką trójki dzieci. Para Corsini jest rodzicem dwóch córek i syna. Chociaż Anita i Ben publikują zdjęcia swoich dzieci, ukrywają swoje imiona.

26 lipca 2018 r. jej mąż ujawnił emocjonalny fakt dotyczący ich jedynego syna. Wspomniał, że w 2014 roku u ich syna zdiagnozowano agresywnego raka i wyszedł z tego zwycięsko. Udostępnił zdjęcie i powiedział, że ich syn w pełni wyzdrowiał i wspiął się na Kamienną Górę, a nawet wezwał wojownika.

Zwycięzca nad Rakiem: Holly Rowe Wiki ESPN, żonaty, mąż, rak, wynagrodzenie i wartość netto

Rodzina Anity:

Anita niewiele mówi o swoich rodzicach. Ale 1 st W październiku 2017 r. napisała na Twitterze, że imię jej matki to Susan, a jej dzieci nazywają ją Susu.

Uczęszczała na University of Georgia, gdzie uzyskała tytuł magistra z edukacji matematycznej.

Zalecane