blog

Anita Sarkeesian Wiki: Wiek, żonaty, mąż, wartość netto, fakty

Istnieje wiele przypadków molestowania seksualnego kobiet na platformach internetowych i gier. Nawet gigantyczna społeczność branży gier, taka jak Valve, Activision Blizzard, EA i inni, nie jest wolna od zastraszania i nękania w Internecie. Pośród internetowego przymusu kanadyjsko-amerykańska feministka i krytyk medialny Anita Sarkeesian ogłosiła swój projekt Kickstart „Tropes vs. Women in Video Games”, aby zwrócić uwagę mediów na molestowanie seksualne w Internecie. Anita jest powszechnie znana jako blogerka Feminist Frequency, a jej praca została podkreślona w The New York Times i The Wall Street Journal.

 Anita Sarkeesian Wiki: Wiek, żonaty, mąż, wartość netto, fakty

Chociaż feministka wypowiadała się o swojej rodzinie, pozostaje dyskretna, jeśli chodzi o życie osobiste. Anita podobno nie ma męża i nie wspomniała o swoim możliwym życiu małżeńskim w wywiadach ani w mediach społecznościowych. Co więcej, jeszcze nie ujawniła publicznie swojego chłopaka. Od września 2018 r. zdobywca nagrody Humanisty Roku w Harvardzie jest podobno singlem.

Ile ma wartość netto Anity Sarkeesian?

35-letnia Anita zgromadziła 300 tysięcy dolarów netto w swojej karierze jako kanadyjsko-amerykański krytyk medialny, bloger i feministka. W 2012 roku uruchomiła projekt Kickstart i zebrała prawie 160 000 dolarów od kibiców na sfinansowanie Tropy kontra kobiety w grach wideo seria. Dochody zbierała również jako reżyserka serialu wideo w YouTube Tropy kontra kobiety w grach wideo.

Anita Sarkeesian opublikowała swoje Tropes vs. Women in Video Games na YouTube od marca 2013 do kwietnia 2017 (zdjęcie: imdb.com)

Nie chcesz przegapić: Aaron Hernandez Net Worth po śmierci, dom, notatka o samobójstwie, fakty

Mówca publiczny wypowiadał się na temat przemocy seksualnej i równości płci na głośnych konferencjach, takich jak XOXO Festival i TEDxWomen. Feministka pojawiła się również w The Colbert Report i poruszyła temat doświadczeń związanych z nękaniem online i dyskryminacją ze względu na płeć w kulturze gier i mediach.

Krótki życiorys

Anita Sarkeesian, urodzona w 1983 roku, obchodzi urodziny 15 sierpnia. Panelista Organizacji Narodów Zjednoczonych należy do narodowości kanadyjskiej i ma mieszane pochodzenie etniczne (Ormiańczyków, Kanadyjczyków, Irakijczyków). Anita stoi na wysokości 1,64 m (5 stóp i 4½ cala), a jej znakiem urodzenia jest Lew.

Zobacz też: Morgan Hudson Wiki, wiek, dziewczyna, randki, wesoły, wzrost, wartość netto

W wieku 31 lat krytyk medialny otrzymał tytuł Harvard Humanist of the Year 2014. Zgodnie z wiki, Anita uzyskała tytuł magistra myśli społecznej i politycznej na Uniwersytecie York po ukończeniu studiów komunikacyjnych na Uniwersytecie Kalifornijskim.

Fakty Anity Sarkeesian

Oto kilka intrygujących faktów na temat nagradzanej krytyki medialnej Anity Sarkeesian:

  • Zdobywczyni nagrody Humanist of the Year na Harvardzie była doradcą Silverstring Media i przyciągnęła uwagę mediów, pracując jako sędzia w konkursie Games for Change Awards.
  • Anita otrzymała groźbę od „GamersGate” i ogłosiła swój projekt Kickstart „Tropes vs. Women in Video Games”. Jej strony internetowe i konta w mediach społecznościowych zostały również usunięte przez osoby, które rozpoczęły przeciwko niej kampanię nękania online.

Zalecane