blog

Anjali Pichai Wiki, wiek, ślub, Sundar Pichai, rodzina, praca, wartość netto

CEO Google, stanowisko, które zawstydza każdą pozycję na świecie. Reflektor, który otrzymuje dyrektor generalny, jest niezrównany, ale osoba stojąca za dyrektorem generalnym często jest pomijana w mediach. Anjali Pichai, o której mówi się, że jest inspiracją i szczęściem stojącym za błyskawicznym wzrostem Sundara, jest niezależną kobietą. Jest inżynierem chemikiem, mieszka w Los Altos Hills i pracuje jako Business Operation Manager w Intuit.

 Anjali Pichai Wiki, wiek, ślub, Sundar Pichai, rodzina, praca, wartość netto

Prosta historia miłosna i ślub !!

Sundar Pichai nie jest osobą, która potrzebuje wprowadzenia; dyrektor generalny Google pochodzi z rodziny z klasy średniej w Kharagpur. Sundar jest obecnie jednym z najlepszych biznesmenów na świecie, prowadzi szczęśliwe życie małżeńskie z mniej znaną Anjali Pichai. Przyjrzyjmy się więc dokładniej ich bajkowej historii miłosnej.

Anjali również pochodzi z tego samego środowiska co Sundar i poznali się, kiedy byli kolegami z klasy w Indyjskim Instytucie Technologii (IIT) w Kharagpur.

Po latach bycia tylko przyjaciółmi, Anjali i Sundar zostali stworzeni z bardziej znaczącego i romantycznego związku. A przyszły dyrektor generalny Google zaproponował swoje serce w ostatnich latach studiów, a ona zaakceptowała ich związek.

Ale wkrótce po rozpoczęciu ich związku przeznaczenie ich rozdzieliło, ale więź, którą mieli, nigdy nie została zerwana. Kiedy Sundar poleciał do Ameryki, aby utrzymać swoją kondycję finansową i na dalsze studia, ich związek został przerwany na 6 miesięcy.

Ale po tym, jak Sundar dostał stabilną pracę, postanowił poślubić Anjali. Po uzyskaniu zgody rodziców Anjali ich ślub odbył się w typowo indyjskiej tradycji.

Po ślubie para przeniosła się do USA, co ponownie zapoczątkowało sukces Sundara, a on został dyrektorem generalnym Google i wezwał ogromną wartość netto w wysokości 650 milionów dolarów.

Czteroosobowa rodzina!!!

Prosta historia miłosna to wszystko, co mieli i szczęśliwe życie. Urocza para ma teraz towarzystwo dwojga dzieci.

Anjali jest teraz dumnym rodzicem dziewczynki o imieniu Kavya i chłopca o imieniu Kiran. Ani dyrektor generalny Google, ani Anjali nie ogłosiły, że jest w ciąży i w obu przypadkach zamierzają powiększyć rodzinę. Tak więc wiadomość o tym, że Anjali i jej mąż są rodzicami, była absolutnym szokiem.

Czteroosobowa rodzina mieszka w swoim artystycznie zaprojektowanym domu w Los Altos Hills. Bogaty dom został zaprojektowany przez Roberta Swatta, który jest częścią grupy architektonicznej Swat Miers Architectural.

Anjali Praca i kariera:

Jej mąż jest dyrektorem generalnym Google i wszyscy oczekują od niej niekończącego się bogactwa jej odpowiednika. Ale Anjali należy do innej kategorii i bycie żoną potężnego męża nie przeszkadza jej w byciu niezależną kobietą.

Inżynier chemik z IIT Kharagpur pracował jako analityk biznesowy w Accenture. Po trzech latach pracy zdecydowała się na krok w dół,

Obecnie pracuje jako Business Operation Manager w Intuit. Choć jej pensja i wartość netto są pod przykrywką, nie ma wątpliwości, że jest niezależną kobietą.

Bio i rodzina Anjali:

Anjali Pichai urodziła się z imieniem Anjali Haryani w Kotak Radżastanie w Indiach. Chociaż jej dokładny wiek wciąż nie jest znany, prawdopodobnie starzeje się tak samo ze swoim 45-letnim mężem Sundarem. W 2013 roku straciła matkę i ojca 70-letniego Olarama Haryaniego poślubiła po raz drugi w 2015 roku 65-letnią Madhuri Sharma. Według wiki źródła, Anjali ma brata, którego imię wciąż nie zostało ujawnione. Należy do indyjskiej (południowo-azjatyckiej) grupy etnicznej i obecnie mieszka na wzgórzu Los Altos. Stoi na przyzwoitej wysokości i utrzymuje zdrową sylwetkę.

Zalecane