blog

Ann Serrano Wiki, Ślub, Mąż, Rozwód, Dzieci, Wartość netto, 2017

Czasami nic nie wystarczy, aby uratować związek, nawet ratowanie życia twojego partnera nie ma żadnego znaczenia, gdy masz dużą lukę w osobistych różnicach. Podobny los spotkał Ann Serrano, kiedy zakończyła swój związek z Georgem Lopezem, mimo że uratowała mu życie, przekazując jedną ze swoich nerek. Amerykańska aktorka ma jednak powód do uśmiechu w swojej córce Mayan i satysfakcjonującą karierę.

  Ann Serrano Wiki, Ślub, Mąż, Rozwód, Dzieci, Wartość netto, 2017

Ile jest warta netto Ann?

Ann Serrano czerpie znaczną część swojej wartości netto ze swojej kariery aktorskiej w bractwie rozrywkowym. Amerykańska aktorka otrzymała również niezłą sumę pieniędzy w ramach ugody rozwodowej od swojego byłego męża George'a Lopeza. Jej dochody z transakcji telewizyjnych i ugody rozwodowej zwiększają jej wartość netto do milionów dolarów, które nie zostały jeszcze upublicznione.

Ann Serrano zebrała ogromne bogactwo dzięki swoim rolom w serialach telewizyjnych, takich jak „Aresztowany rozwój”, „Ogranicz swój entuzjazm” i „Życie z Bonnie”. Ta aktorka na pół etatu jest trzykrotnie uznawana za aktorkę. Jest autorką jednego z odcinków programu telewizyjnego „George Lopez”.

Ta wszechstronnie utalentowana kobieta jest również rozpoznawana jako producentka różnych programów telewizyjnych i filmów dokumentalnych. Wyprodukowała także film telewizyjny „Mr. Troop Mom” jako producent wykonawczy. Jest także współproducentem wykonawczym filmu dokumentalnego „Carlos in Wonderland”, który ukazał się w 2017 roku.

Zgodnie z nowymi dokumentami sądowymi złożonymi w Los Angeles, George i jego Ann Serrano zgodzili się podzielić fundusz emerytalny aktora AFTRA pośrodku. Ale tylko część funduszu, który George zarobił podczas 17-letniego małżeństwa.

Katastrofalne życie małżeńskie z mężem aktora.

Serrano i George Lopez złożyli ślubną przysięgę 18 września 1993 roku. Para wydawała się przeznaczona do zmiany stereotypu Hollywood i miała być jedną z najbardziej wpływowych par w Hollywood.

Ich związek był wszystkim, czego można by się spodziewać, a kiedy 27 września 2010 r. powitali córkę o imieniu Mayan. Wiązka radości wzbogaciła dobrobyt rodziny i wszystko wydawało się idealne. Zdecydowali się nie mieć dzieci po Majach.

Ivorcedebbie )

W 2005 roku Ann zrobiła coś spektakularnego, by uratować życie ukochanemu mężowi. Wyszło na jaw, że Ann podarowany jedną z jej nerek, aby chronić pogarszające się zdrowie męża. Po przekazaniu daru życia powiedziała, że:

George, pochodzi z bardzo dysfunkcyjnej rodziny, ma przerażające dzieciństwo. Trudno mu było zaakceptować, że ktoś podaruje mu dar życia.

George Lopez przyznał nawet, że bardziej martwił się o swoją żonę niż o siebie. Ale pięć lat później wszystko zmieniło się do góry nogami.

Przed nieuniknioną katastrofą, która miała miejsce 23 listopada 2010 r., została sfotografowana wraz z mężem w Padres el Contra Cancers 25 ten Gala jubileuszowa. Ale cztery dni później zdecydowała się złożyć wniosek o rozwód, wspominając o „nie do pogodzenia różnicy”.

Rozwiedziony w Riches:

Po jej rozwodzie sprawa Anny została sfinalizowana 1 st Czerwiec 2011. Mimo rozwodu, ich rozmowy w sprawie ugody majątkowej trwały ponad rok i zakończyły się pod koniec 2012 roku.

Zgodnie z uzgodnioną ugodą Ann była zatytułowany do pięćdziesięciu procent funduszu emerytalnego Amerykańskiej Federacji Artystów Telewizji i Radia (AFTRA) GLO.

Zgodnie z Fox News, miała otrzymać 50-50 udział w funduszu, który gwiazda zdeponowała w latach 1993-2010, pokrywając długość ich małżeństwa. Biorąc pod uwagę ogromne zarobki GLO 17 lat fundusz emerytalny osiągnąłby znaczną liczbę.

Krótki życiorys:

Według źródeł wiki, Ann Serrano urodziła się 18 grudnia 1960 r. w Hartford w Stanach Zjednoczonych, co oznacza, że ​​ma 58 lat. Urodziła się z imieniem Ann Marie Serrano. Jest obywatelką amerykańską i należy do rasy białej. Wzrost Ann wynosi 1,68 m (5 stóp 6 cali) i ma zdrową sylwetkę. jej znakiem urodzenia jest Strzelec.

Zalecane