blog

Anna Elisabet Eberstein Wiki: Wiek, wzrost, żonaty, wartość netto

Anna Elisabet Eberstein pojawiła się w centrum uwagi jako żona brytyjskiego aktora Hugh Granta. Ma również własną tożsamość jako szwedzkiego producenta telewizyjnego i dyrektora ds. Sprzedaży detalicznej. Anna jest również niezależnym producentem kreatywnym w programie Promotions Producer. Była dyrektorem marki modowej Ace&M, firmy zajmującej się tradycyjnymi szwedzkimi skarpetami w pantofelki.

 Anna Elisabet Eberstein Wiki: Wiek, wzrost, żonaty, wartość netto

Anna poślubiona brytyjska aktorka; Związek z dziećmi!

Anna i jej długoletni chłopak Hugh Grant złożyli skromną przysięgę małżeńską w czwartek 25 maja 2018 r. w urzędzie stanu cywilnego Chelsea. Para wzięła ślub w obecności rodziny i przyjaciół. Anna i jej świeżo poślubiony mąż pobrali się zaledwie kilka dni po ujawnieniu ich zaręczyn.

Duet był w związku przez sześć lat. Zanim zawiązali węzeł, byli już dumnymi rodzicami trójki dzieci. We wrześniu 2012 r. Anna i Hugh powitali swoje pierwsze dziecko o imieniu John Mungo Grant. Później oboje zostali pobłogosławieni drugą córeczką w grudniu 2015 r. Zaledwie miesiąc przed ślubem Anny oboje trafili na pierwsze strony gazet po tym, jak wspólnie powitali swoje trzecie dziecko.

Mąż Anny ma jeszcze dwoje dzieci od swojej byłej dziewczyny. Ma dwoje dzieci o imieniu Tabitha i Felix z recepcjonistą Tinglanem Hongem.

Jak Anna Elisabet przywołuje Net Worth?

Anna Elisabet przywołuje swoją wartość netto jako producent telewizyjny i dyrektor sprzedaży detalicznej. Jako producent marketingu i sprzedaży dla ESPN, Anna's pensja szacuje się na około 83 837 USD. Jest także dyrektorem marki modowej Ace&Me, więc rzeczywiście gromadzi od firmy hojne bogactwo. Zarabiała zaledwie 20 000 funtów rocznie na kanale sportowym ESPN.

Anna powiększała swoje bogactwo pracując jako niezależny producent kreatywny dla Producenta Promocji od 2013 roku. Wcześniej pracowała jako koordynatorka promocji lotniczych dla ESPN i pracowała tam przez trzy lata, co pomogło jej zgromadzić znaczną sumę pieniędzy.

Oprócz majątku Anny, jej mąż, Hugh Grant, zgromadził majątek netto w wysokości 80 milionów dolarów jako brytyjski aktor i producent. Obecnie Anna i jej mąż mieszkają w domu w Zachodnim Londynie, który kosztuje 10 milionów funtów. Niewątpliwie prowadzą wystawny tryb życia.

Krótki życiorys

Anna Elisabet Eberstein ma 39 lat, ale informacja o jej urodzinach jest ukryta w jej biografii. Informacje o jej rodzinie pozostają tajemnicą. Uczęszczała do Oxford Brookes University w 1998 i ukończyła studia z literatury angielskiej i politologii w 1999. Później uczęszczała do Lincoln Memorial University i ukończyła Szkołę Biznesu w 2002. Ukończyła studia magisterskie z ekonomii, zgodnie z wiki. Anna jest również zapaloną tenisistką i lubi grać w tenisa.

Zalecane