blog

Anna Kooiman Zaręczona, Żonaty, Mąż, Chłopak, Wynagrodzenie, Wartość netto

Była amerykańska prezenterka wiadomości, która obsługiwała Fox News Channel z siedzibą w Nowym Jorku, Anna Kooiman urodziła się w Sydney w Australii. W latach 2001-2016 pracowała jako prezenterka i reporterka dla Fox News Channel w Północnej Karolinie. Anchor pracowała również w tygodniku New York's & Friends, między innymi, w programach. Oprócz obowiązków związanych z kotwiczeniem, kontynuowała karierę jako trener fitness w Północnej Karolinie.

 Anna Kooiman Zaręczona, Żonaty, Mąż, Chłopak, Wynagrodzenie, Wartość netto

Wczesne życie i kariera:

Osobowość telewizyjna wychowała się w Charlotte w Północnej Karolinie, gdzie studiowała w Myers Park High School i ukończyła ją w 2002 roku. Była również członkiem zespołu SouthPark Youth Association, gdy była w szkole. Anchor wkroczyła w swoją karierę, gdy była reporterem pomocniczym Fox Sports jako reporterka telewizyjna w latach studenckich. Po ukończeniu studiów zaczęła służyć WWAY w Wilmington w stanie Karolina Północna w 2005 roku. W 2007 roku przeniosła się do stacji stowarzyszonej NBC i ponownie wróciła do Północnej Karoliny i pracowała z filią FOX WCCB. W 2001 roku została korespondentką Fox News Channel New-York. Anchor zaczął służyć Fox & Friends w tym samym roku. W 2016 roku kotwica opuścił Fox News i przeniósł się do Sydney w Australii.

Życie osobiste:

32-letnia osobowość telewizyjna opublikowała swoje zaręczyny w 2015 roku, w lutym. Spotykała się ze swoim chłopakiem, Timem Stuckey przez długi czas. Para zaręczyła się, gdy oboje byli na wakacjach w Sydney. Jej narzeczony zaproponował ją, gdy obserwowali wschód słońca nad portem w Sydney. Anchor opublikowała swoje zaangażowanie na Facebooku, Twitterze i innych stronach wiki. Później 31 lipca 2015 roku wyszła za mąż za Tima Stuckeya. Jej mąż był widziany na kanale Fox and Friends. Para nie opublikowała informacji o posiadaniu dziecka. Do tej pory nie ma o niej wiadomości o ciąży.

Wartość netto i wynagrodzenie:

Była prezenterka wiadomości zaczęła zarabiać, gdy pracowała jako reporterka, gdy była na studiach. Od dawna służy także Fox Channel. W 2015 roku miała 3,8 miliona. Uważa się, że w 2016 roku jej saldo ma wartość netto 4 milionów dolarów australijskich. Zgodnie z pensją Fox News, odkryliśmy, że otrzymywała 350 000 $ zgodnie z jej stanowiskiem, co stanowi ogromną pensję. W średnim wieku 32 lat ma na koncie miliony dolarów. Kotwica może w najbliższych dniach podnieść swoją wartość netto.

Krótki życiorys:

Anna Kooiman urodziła się 7 lutego 1987 roku. Piękne stojaki na kotwice o wysokości 1,73 metra ważą 135 funtów. Ma ciało w kształcie odwróconego trójkąta z pięknymi nogami i stopami. Słynna popularna osobowość telewizyjna należy do narodowości amerykańskiej i ma białe pochodzenie etniczne. Była aktywna w swojej karierze jako prezenterka, prezenterka i reporterka od 2004 do 2016 roku. Nazwisko jej rodziców nie zostało opublikowane, ale nadal znajduje się w recenzji.

Zalecane