blog

Anna Olson Wiki, żonaty, mąż, rozwód, dzieci, wartość netto

Nie możesz kochać osoby, która dla ciebie gotuje, zwłaszcza jeśli gotuje dla ciebie najlepsze ciasta i ciasteczka. Anna Olson jest profesjonalną cukierniczką, która wstrząsnęła Twoim światem, ucząc Cię najlepszego przepisu na słodkie ciasto, chleb i desery. Jest jedną z najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych telewizyjnych szefów kuchni w kraju. Jest gospodarzem Food Network’s Bake z Anną Olson, Fresh z Anną Olson i Sugar.

 Anna Olson Wiki, żonaty, mąż, rozwód, dzieci, wartość netto

Kariera i postęp:

Anna jest absolwentką politologii i socjologii na Queen's University w Kingston i przez pewien czas pracowała w banku. Zawsze w poszukiwaniu nowego przepisu, który mogłaby wypróbować na swoim gniazdowym przyjęciu, dołączyła do College Of Culinary Arts. To zapoczątkowało jej karierę jako cukiernik w Inn on the Twenty.

Włożyła też rękę w napisanie wielu książek o twórczości kulinarnej. Była współautorką książki The Inn on the Twenty Cookbook w 2000 roku. Następnie opublikowała Sugar w 2004 roku. Wystąpiła także w wielu programach kulinarnych w telewizji sieci Food, takich jak Bake With Anna Olson i Sugar. Jest także właścicielką kanału na YouTube Oh Yum, a obecnie pracuje nad serialem Inspired with Anna Olson.

Ile jest warta Anna?

Anna jest celebrytą szefową kuchni, która pracowała już przy wielu programach i jest autorką wielu książek. Jej zgłoszona wartość netto wynosi 8 milionów dolarów.

Oprócz swojej pracy zarabia również na reklamach znanych marek, takich jak Starbucks, Splenda, Kitchen Aid i Pillsbury. Współpracowała także z niektórymi organizacjami charytatywnymi.

Szczęśliwego życia z mężem i dziećmi!

Anna osiągnęła wszystko, co możliwe w swojej długiej karierze szefa kuchni. Ma ogromną rzeszę fanów i wielu wielbicieli w całym kraju i na całym świecie. Jej pozytywna atmosfera oczarowała wiele osób. Czy jej życie osobiste jest tak samo udane jak jej kariera?

Oczywiście tak, kucharz od dawna jest żonaty. Od ponad 18 lat prowadzi szczęśliwe życie małżeńskie ze swoim mężem, szefem kuchni, Michaelem Olsonem. Poznała się podczas pracy jako cukiernik w Inn on the Twenty w Jordan, Ontario. Para napisała razem kilka książek. Adoptowała córkę Mikę swojego męża z poprzedniego małżeństwa. W wolnym czasie lubi spędzać czas z nią i mamą Donną na zakupach.

Jest niesamowitą żoną, kochającą i troskliwą matką. Obecnie cieszy się życiem małżeńskim z mężem i dzieckiem. Nie ma między nimi śladów konfliktu ani rozwodu.

Krótki życiorys:

Zgodnie z wiki, Anna Olson w wieku 48 lat urodziła się 4 maja 1968 w Atlancie w stanie Georgia w USA. Urodziła się dla rodziców Donny i Andy Tomcik. Kanadyjczyk należy do słowackiego pochodzenia etnicznego. Cudowny i wiecznie uśmiechnięty kucharz ma również doskonałą sylwetkę i wymiary. Stoi dość wysoka, ma 5 stóp i 6 cali.

Zalecane