blog

Anne Wojcicki Żonaty, Mąż, Rozwód, Chłopak, Romans, Rodzina, Wartość netto

Znana amerykańska przedsiębiorczyni Anne Wojcicki jest znana z prezesa i współzałożycielki startupu „23andMe” zajmującego się genomiką osobistą. Poza tym jest również uznaną amerykańską pionierką genomiki. Pojawiła się w centrum uwagi w maju 2007 r., kiedy poślubiła współzałożyciela Google, Sergeya Brina, i przebojem zdobyła nagłówki gazet, gdy rozwiodła się z nim w 2015 r. Czy spotyka się po rozwodzie, czy prowadzi samotne życie, aby dowiedzieć się o swoim obecnym związku , Czytaj dalej.

  Anne Wojcicki Żonaty, Mąż, Rozwód, Chłopak, Romans, Rodzina, Wartość netto

Jako uznana amerykańska pionierka genomiki, zajmuje się genomiką osobistą w kalifornijskiej firmie Biotechnology.

Pojawiła się w centrum uwagi jako była żona współzałożyciela Google, Sergeya Brina.

Życie małżeńskie z mężem współzałożycielem Google przekształciło się w rozwód

Amerykańska pionierka genomiki, Anne Wojcicki, wyszła za mąż za miliardera, Sergeya Brina, w maju 2007 roku. Para związała się podczas prywatnej ceremonii ślubnej.

Zobacz także: Eli Broad Net Worth

Rok po ślubie Anne i Sergeya para powitała w grudniu 2008 roku dziecko Benji Wojin. Następnie para uzupełniła swoje drzewo genealogiczne pod koniec 2011 roku, kiedy ogłosili narodziny swojego drugiego dziecka o imieniu Chloe Wojin.

Jednak po sześciu latach pozostawania razem para rozstała się w 2013 roku. Pierwsze doniesienia o ich rozstaniu pojawiły się w sierpniu 2013 roku.

Byli płomienie nigdy tak naprawdę nie ujawnili przyczyny swojego rozstania.

Ale podobno romantyczne związki jej męża z kobietą o imieniu Amanda Rosenberg okazały się ostatnim gwoździem do trumny ich małżeństwa.

Anne na zdjęciu ze swoim byłym mężem, Siergiejem Brinem (zdjęcie: Businessinsider.com)

Po ośmiu latach ich małżeństwa Anne formalnie rozwiodła się ze współzałożycielem Google w maju 2015 roku. Podobno podpisała umowę przedślubną z Siergiejem, co uniemożliwiło jakikolwiek wpływ na Google i 23andMe.

Split od chłopaka baseballisty; Były Beau miał romans z Jennifer Lopez

Po roku rozwodu z Siergiejem zdecydowała się odejść i ponownie rozpocząć związek.

Zaczęła spotykać się z gwiazdą New Yankees, Alexem Rodriguezem, w marcu 2016 roku Spotkaj się na Gali w maju 2016 roku i, co zaskakujące, towarzyszył im były mężulek Anny, Siergiej.

Niecały rok po ich randce Anne zerwała ze swoim chłopakiem Alexem na początku 2017 roku.

Podczas gdy para pozostaje mamą w tej sprawie, matka Anny ujawniła, że ​​brak wykształcenia Alexa okazał się przyczyną ich rozstania.

Również cieszyć się: Frank Kern Net Worth

Pomimo niedojrzałego rozpadu para nie ma do siebie urazy i nadal spotyka się z przyjaciółmi. Po tym, jak jej były chłopak rozstał się z nią, Siergiej wdał się w romans z Jennifer Lopez.

Nowi rodzice

Dawny związek nie powstrzymuje już Anne ani jej byłego męża Sergeya Brina.

Źródła potwierdzają, że oboje ruszyli dalej i mile widziana nowe dzieci z nowymi partnerami po rozstaniu w 2013 roku.

Brin ponownie został ojcem, ale tym razem będzie wychowywał swoją długoletnią dziewczynę, Nicole Shanahan.

Nicole zawsze mówiła publicznie o swoich zmaganiach z zajściem w ciążę. Cóż, teraz nie ma na co narzekać.

Niedługo po dobrych wieściach Anne powitała swoje trzecie dziecko. Zapytana o decyzję stwierdziła, że ​​na ocenę rodzicielską nie powinien wpływać stan związku.

Anne jest obecnie na urlopie macierzyńskim i planuje wychować swojego nowego członka jako samotny rodzic.

Jaka jest wartość netto Anne Wojcicki?

Anne Wójcicki zgromadziła wartość netto 440 milionów dolarów jako amerykański przedsiębiorca według statystyk z 2016 roku.

Zyskała przychody z pracy jako konsultant ds. opieki zdrowotnej w Passport Capital, funduszu inwestycyjnym z siedzibą w San Francisco, oraz w Investor AB.

Jej udział w jednej z najbardziej wyczerpujących na świecie baz danych osobistych informacji genetycznych, 23 i ja od 2006 roku służyła również do pomnażania swoich fortun.

Przedsiębiorca jest samowystarczalną kobietą, która swoim szlachetnym wysiłkiem dorobiła się majątku i nie musiała polegać na byłym mężu, którego majątek wynosi 38 miliardów dolarów.

Spodoba ci się również: Brandon Beck Net Worth

Anne rozpoczęła karierę jako konsultant ds. opieki zdrowotnej w Passport Capital.

W 2000 roku zafascynowała się kulturą rynków finansowych na Wall Street i rzuciła pracę, by wystąpić w MCAT i wstąpiła do szkoły medycznej. Podczas swojej edukacji połączyła siły z biolożką Lindą Avey.

Wraz z Lindą współzałożycielka firmy zajmującej się genomiką osobistą i biotechnologią 23 i ja ' w 2006 roku.

Nazwali swoją firmę na cześć 23 par chromosomów w pojedynczej normalnej ludzkiej komórce, która była podstawą jej badań.

Ich zestaw do testowania genomu, wykorzystujący osobisty genom oparty na ślinie, został opisany jako „ Wynalazek Roku ” Times Magazine w 2008 roku.

Bio, Rodzina

Amerykańska bizneswoman Anne Wojcicki urodziła się 28 lipca 1973 roku w Kalifornii. Stoi na wysokim wzroście i obecnie mieszka w Los Altos Hills w Kalifornii.

Ukończyła edukację i uzyskała licencjat. stopień w 1996 roku od Uniwersytet Yale .

Anna urodziła się jako najmłodsza córka w rodzinie Stanleya Wojcickiego i Esther Wojcicki; Jej ojciec jest Uniwersytet Stanford profesor fizyki, podczas gdy jej matka jest pedagogiem.

Jej ojciec, Stabley, jest Polakiem, podczas gdy jej matka, Esther, ma żydowskie amerykańskie pochodzenie. Tak więc Anne należy do mieszanego pochodzenia etnicznego (polska, żydowsko-amerykańska).

Ma dwoje rodzeństwa, Susan Wójcicki i Janet Wójcicki. Susan pracuje jako dyrektor generalny YouTube, a Janet jest epidemiologiem i antropologiem w Uniwersytet Kalifornijski .

Zalecane